Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sau spune-mi

Pe ce numar ai whatsapul te rog

 

Buna, 

0728757810 - este numarul

 

Excelent / excelent, punct. Love me.. pretend that you love me

Don't hurt me.. don't hurt me.. no more.. 

 

 

Jos guvernul! Psd-ul / Dragnea Liviu / Camera deputatilor / tot! 

 

Excelent Danadana123.  :gifs_ojos  :gifs_ojos

 

Offf, liviu, liviu, liviulica.. 

Multumesc pt vizita.

 

Waaa... Abia acum am dat peste pagina asta... Una din putinele fete pe gustul meu! Săptămâna viitoare de vizitat :)

 

Te astept. 

 

Asa, acuma.. disponibila pana mai tarziu.  

 

0728757810 - acesta e noul numar pe celalalt nu il mai folosesc.

 

Un weekend minunat la toata lumea!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vere cred ca te-ai indragostit si nu-i a bine !

 

Nu stiu daca e chiar dragoste, dar imi place mult de ea, imi placea tocmai de cand am fost la ea primele dati la Ploiesti. E o fata chiar ok din toate punctele de vedere. 

Defecte si calitati - natura oamenilor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu stiu daca e chiar dragoste, dar imi place mult de ea, imi placea tocmai de cand am fost la ea primele dati la Ploiesti. E o fata chiar ok din toate punctele de vedere. 

Defecte si calitati - natura oamenilor.

Ia-o de nevasta cumpara-i un apartament.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pana la cerut de nevasta mai e cale lunga, sa nu exageram nu e chiar asa. 

 

SEMNIFICATIE NUME – DANA

 

Dana este, inainte de toate, o persoana afectuoasa. Influentate de Luna, cele care poarta numele de Dana apartin de obicei semnului astrologic Rac si au urmatoarele trasaturi de caracter: imaginatie bogata, receptivitate si intuitie participanta. In unele situatii, Dana se dovedeste a fi impulsiva, colerica, capricioasa si nerabdatoare. Dana ar trebui sa invete sa gandeasca inainte de a deschide gura. Este o persoana fantezista careia ii este destul de greu sa se organizeze.

 

 

Odata cu inaintarea in varsta, caracterul sau se va dezvolta, se va afirma, riscand sa devina tiranica. Copil, Dana simte nevoia sa fie incurajata de persoanele dragi, sa se simta in siguranta, are nevoie de multa atentie si tandrete. In copilarie, Danei ii plac povestile, legendele si basmele pe care le citeste cu placere. Parintii trebuie sa fie fermi si exigenti cu Dana, sa ii impuna o anume disciplina.

 

Dana apreciaza, inainte de toate, compania celorlalti: sociabila, extrovertita, este o sentimentala si o romantica care viseaza ca intr-o buna zi isi va face aparitia printul pe cal alb. Daca este ranita, Dana se va refugia in turnul sau de fildes. Feminina, Danei ii place sa coopereze cu ceilalti in cadrul unor activitati de grup care o stimuleaza. Dana este o gurmanda, cu greu rezista preparatelor culinare preferate.

 

Dana nu este o persoana studioasa, trebuie sa fie extrem de motivata pentru a se dedica in totalitate studiului. Cu toate acestea, are o memorie excelenta, un simt psihologic innascut, ceea ce o face extrem de apreciata in cadrul anturajului. Are o inclinatie spre stiintele umane – psihologie, sociologie, puericultura, pedagogie  insa poate fi tentata si de profesii din domeniul calatoriilor, artei, parapsihologiei. Chiar daca nu ii place sa isi asume responsabilitatile, Dana este o buna colaboratoare, ar putea fi o secretara excelenta.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Wanted, haha, Dana.. Dana, asculta melodia asta.. 

 

 

 

Cred ca saptamana viitoare iti fac o noua vizita, am fost la mare.

Ehe, asta da piesa. Dupa versurile lui Adrian Paunescu. Bravo domne.

"Cu chip slavon si nume de regina"

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...