Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu vineri pe 1 si am aceleasi simptome.

 

Pana atunci si dupa nu ai mai facut sex?

 

 

Depinde de la caz la caz, pt mine acuma e important ca iau tratamentul si teoretic in cateva saptamani ma vindec. 

 

Ai pus 3 tipuri de antibiotice pe celalat topic, prescrisi fara analize.

Unul din cele mentionate se administreaza in doza unica.

Urasc minciuna si nu vad ce ai de castigat din asta.

 

 

Nu-mi place lipsa raspunsului din partea Danei.  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

BA-ul l-am lasat " in siguranta " la medic, cum sa ma duc cu asa ceva acasa? Uit de el si ajunge pe maini nepotrivite. Daca vrei sa consideri ca aburesc, n-ai decat.

 

 

Uretrita aveau celelalte doua persoane de pe celalalt topic, mie mi-a zis ca am gonoree. M-am intrebat si eu acelasi lucru, acuma am inteles ca depinde de imunitatea persoanei in cauza, daca ajunge bacteria unde trebuie si asa mai departe. M-am invatat minte.. aia e..

BA-ul l-am lasat " in siguranta " la medic, cum sa ma duc cu asa ceva acasa? Uit de el si ajunge pe maini nepotrivite. Daca vrei sa consider ca aburesc, n-ai decat.

Spui niște prostii uriașe Auzi la tembel: "dacă ajunge bacteria unde trebuie". Sau "depinde de imunitatea persoanei" . Ce vorbești mă ? Adică dacă ai imunitatea scăzută ai pus-o de-un sculament. Dacă nu, scapi cu uretrita. Așa bazaconii mai rar.

Bă, știi ce ? Mințiți de-ngheață vinul în damigeană. Sunteți aceiași care și anul trecut, la fel, ați aruncat aceleași acuzații nefondate asupra Danei. Fata a dovedit cu buletinul de analize că n-avea nimic. Iar tu minți ca un jegos că l-ai lăsat la medic. Ce convenabil!

  Marș mă !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Depinde de la caz la caz, pt mine acuma e important ca iau tratamentul si teoretic in cateva saptamani ma vindec.

Depinde de la caz la caz, pt mine acuma e important ca iau tratamentul si teoretic in cateva saptamani ma vindec.

Depinde de caz? Daca 5 persoane fac sex cu o persoana care are probleme de sănătate, toti 5 pot lua infecții diferite? Am avut destule vizite la ea si se pare ca nu am avut probleme pana in acest moment.ÃŽți zic dupa jumătatea asta a luni daca e ceva pt ca o vizitez iarasi eu nu am probleme cu ea. Singura imunitate pe care nu o am... este la erectie 😂.Observ ca multi ati luat cate ceva dar nimeni nu are nici macar o analiza. Cum naiba ati reușit sa obțineți rețetă pt medicamente? Iarna trecuta am avut numai colegi răciți praf pe langa mine si a trebuit sa iau Augmentin, un medicament la care am avut acces doar dupa ce am fost văzut de doctor.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ei nu înțeleg că boala poate au luat-o cu mult timp înainte să le apără vreun simptom...

Eu aveam ceva din naștere care nu se transmite însă... provoacă o imunitate prea crescută, care nu are ce face altceva decât să atace propriul corp sau alte bacterii ajutătoare.

Așa am dat într-o inflamație vara trecuta și...a trebuit să scot țesutul bolnav din mine pentru a scăpa de moarte sigura.

Eu nu răceam pentru că îmi cunoșteam corpul, dar fiind o persoană foarte calma...în condiții de stres globulele albe creșteau alarmant, așa începea coșmarul.Pierdeam vitaminele din mine in ritm amețitor și după ce că toată viața mea a fost numai o vacanță cu termen nelimitat ...acum tre'să mai mă duc și pe o insulă și să mă fac filozoafa, guru, etc.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Așa m-am gândit și eu...de aceea m-am abținut să completez textul cu un PS, PPS adresat tie.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Neata, Danuta! O problema sigur cred ca ai dar nu se vede pe buletinul de analize. Plec spre tine relaxat ca apoi  sa plec de la tine cu erectie :laugh2  . Vezi ca dai erectie baietilor si asta e daunator prin metrou ca poate o prindem intre usi :laugh2 :laugh2 :laugh2 .

 

https://i.postimg.cc/dtJgF9WT/Dana-Dana123.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Slava Domnului ca nu e niciun rezultat pozitiv la bolile testate din raport, ar fi fost destul de tragic.

Totusi nu pot sa nu remarc ca nu au nicio legatura cu problema semnalata de mine si de altii si anume chlamydia in cavitatea bucala.

Eventual imi poti da un SMS pe numarul care se termina cu 43, am fost vineri la 2 la tine. Pot sa-ti dau datele doctoritei la care am fost si de acolo te lamuresti tu mai departe cum te tratezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari

Salut, nu sunt genul cu povestiri, nici nu am talent! Cont nici nu faceam daca nu ma ajuta sa vad poze, asta e adevarul. Am observat ca vorbiti ca nu stiu ce are aceasta domnisoara. Am fost la dansa si am plecat multumit.

O domnisoara draguta, punctul ei forte pentru mine fata, arata foarte bine.

Programare facuta usor, fara lista de asteptare, locatie decenta.

Atitudinea ei e cu milt bun simt, nu e genul sa astepte banutu si poc poc pa.

Oral bun, de futut se implica si pretul care il cere pe finalizare e foarte decent.

Nu am avut nici o problema din cauza oralului, au trecut 2 saptamani lejer, poate domnisoara a suparat pe “cineva” si na aia e.

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu

Slava Domnului ca nu e niciun rezultat pozitiv la bolile testate din raport, ar fi fost destul de tragic.

Totusi nu pot sa nu remarc ca nu au nicio legatura cu problema semnalata de mine si de altii si anume chlamydia in cavitatea bucala.

Eventual imi poti da un SMS pe numarul care se termina cu 43, am fost vineri la 2 la tine. Pot sa-ti dau datele doctoritei la care am fost si de acolo te lamuresti tu mai departe cum te tratezi.

E posibil ca intre timp sa se fi tratat. E simplu: cinci zile Klacid de 250 de 2 x zi. E un tratament tintit. Altfel, sigur ca analizele postate n au legatura cu chlamydia. Ca nu are hiv sau sifilis sau hepatita e ok, o chlamydia se trateaza si trece simplu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@paul70 Da, se trateaza simplu. Mi-e mi-a dat doxi de 2 ori pe zi, 7 zile cu mentiunea ca daca nu dispar simptomele in 3-4 zile sau apar rani sa revin imediat. Dupa care sa fac o analiza de urina peste o luna.

 

@betivanu Singurul lucru relevant din ce ai scris e ca acum 2 sapt inca nu trecuse pe la ea cel de la care ne-am procopsit.

Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Azi e ziua barbatului, aveți voie sa puneți doar poze sexy ... bine ca te-ai conformat cu cerea ... si mai zâmbește si tu numai sta moracanoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...