Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Disponibilă❤

Trebuia sa faci un gif din poza aia :) .

1 - chiloti pe tine

2 - chiloti jos

1- revenire la chiloti

 

Play loop :)

 

Daca  o tii asa o sa ai patratelepe abdomen pana la iarna ! Iarna de sarbatori poti face un patratel :) mai mare de la soric + sare+ un pahar de vin :)

Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0
Astazi pe la pranz, am trecut pe la Dana. 1,2,3 si hop eram acolo pe Magheru, o fata tanara, frumoasa, discuti cu usurinta cu ea, dar mai ales poti sa razi maxim daca gasesti ceva amuzant de discutat. Garsoniera curata, amenajata cu bun gust, muzica la boxe, ceva house, piesa de rezistenta de aici este cu siguranta balconul. De ce? Ai o priveliste asa la bulevard, vezi toata agitatia, toti acei oameni care se duc care incotro au treaba, masini, zgomot de trafic.. si tu te duci sa faci sex.. :laugh2 , de asemenea te simti un pic #important.. #puternic.. #barosan.. Cum ziceam, dupa momentele de ras, discutii, tigara ea, eu o apa plata, am fugit la dus cu un prosop mare si curat inmanat de ea. M-am reintors in camera, m-am intins pe pat langa ea, si am inceput un preludiu facut bine de amandoi, care cum apucam, sarutari pe corp si FK. A trecut ea la un oral neprotejat cu variatii, si eye contact, mai multe viteze si facut cu simt de raspundere, a urmat 69 si am decis amandoi bineinteles tot dupa o gluma, sa trecem la normal. Facut si acest lucru in cateva pozitii, participa, geme foarte usor, te strange in brate si pare ca ii place ceva, ceva. In concluzie, o intalnire reusita, rasul e un medicament in zilele noastre. 

Aspect: 9 

Locatie: 8,5 - interior e ok, liftul e teribil de amuzant, era sa vars cafeaua.. 

ON: 9,5 

NP: 9

GFE: 9 

IGIENA: 10

250 ron / ora

 


 

sun in here eyees.. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Astazi pe la pranz, am trecut pe la Dana. 1,2,3 si hop eram acolo pe Magheru, o fata tanara, frumoasa, discuti cu usurinta cu ea, dar mai ales poti sa razi maxim daca gasesti ceva amuzant de discutat. Garsoniera curata, amenajata cu bun gust, muzica la boxe, ceva house, piesa de rezistenta de aici este cu siguranta balconul. De ce? Ai o priveliste asa la bulevard, vezi toata agitatia, toti acei oameni care se duc care incotro au treaba, masini, zgomot de trafic.. si tu te duci sa faci sex.. :laugh2 , de asemenea te simti un pic #important.. #puternic.. #barosan.. Cum ziceam, dupa momentele de ras, discutii, tigara ea, eu o apa plata, am fugit la dus cu un prosop mare si curat inmanat de ea. M-am reintors in camera, m-am intins pe pat langa ea, si am inceput un preludiu facut bine de amandoi, care cum apucam, sarutari pe corp si FK. A trecut ea la un oral neprotejat cu variatii, si eye contact, mai multe viteze si facut cu simt de raspundere, a urmat 69 si am decis amandoi bineinteles tot dupa o gluma, sa trecem la normal. Facut si acest lucru in cateva pozitii, participa, geme foarte usor, te strange in brate si pare ca ii place ceva, ceva. In concluzie, o intalnire reusita, rasul e un medicament in zilele noastre.

Aspect: 9

Locatie: 8,5 - interior e ok, liftul e teribil de amuzant, era sa vars cafeaua..

ON: 9,5

NP: 9

GFE: 9

IGIENA: 10

250 ron / ora

 

https://www.youtube.com/watch?v=vkW2P9oWR_4

 

sun in here eyees..

😆😆Nu esti in stare sa tii o cafea 😆😆, mersi de vizita, te pup ♥ï¸
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Era timpul pentru prima mea recenzie pe acest frumos forum. 

Este a doua oara cand o vizitez pe Dana si de prima data a fost o prezenta foarte placuta. Programarea s-a facut usor, prin Whatsapp. Locatie accesibila,singura in locatie,  langa metrou, eu fiind un nefericit caz de suspendare de permis.

Dana este o fire foarte glumeata, comunicativa si receptiva la toate dorintele pe care le ai. Piele foarte fina de bebelus unsa cu ulei  ca sa fie treaba buna si frumoasa. :D

Am optat pentru o ora pentru a profita din plin de ea. 🙃🙃 Pentru mine a fost o experienta GFE foarte ok .

De revenit, DA de trei ori.

I like pijamalele acelea din poza anterioara. Next time cu ele as vrea sa fii .

Achitat 250 plus 50 cadou din partea mea pentru prezenta. 

Sper sa fi fost de ajuns ce am zis pe aici .

Note nu pot sa dau pentru ca aici o sa fiu subiectiv dar a fost pe placul meu .

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
La 22.12.2020 la 16:11, frazna a spus:

Salutare

...

Este a doua oara cand o vizitez pe Dana ....

....

De revenit, DA . De trei ori.

.....

 

😁 N-am ce face si, dupa "somnul de frumusete", mai trag o ocheada..pe nimfo si topice urmarite.

Dat, deja. like deci pot comenta...

Danutzooooo....am pus eu punctul (si punctuatia) care l-a scapat/uitat colegul :lol:

" a doua oara"= 1 x revenit....Pregateste-te de inca 2 vizite! :laugh2

Norocos oricum, ca io n-am mai reusit...desi cre' ca stiu locatia, si chiar "liftul" (ca si eu am avut probleme cu cafeaua...si chiar cu numarul apartamentului :rolleyes:)

 

Ura! si...sarbatori fericite.

 

PS Danutza stiu ca are simtul umorului...maxim; sper ca si colegu'. Sa nu zica cum ca l-am bagat la "cheltuieli" 😁

 

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...