Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

Vizitator velrox
Reputație: 0

Am trecut pe la Dana, saptamana trecuta. Locatia este aceeasi, pe Magheru, chiar am observat de pe terasa balconului cand poporul roman se punea in miscare pentru a protesta impotriva restrictiilor. Usile acelea de la lift, imi plac maxim.. trebuie mentionat asta, garsoniera foarte ok, curatenia e la locul ei, nimic de reprosat. Dana, arata foarte bine, primire de exceptie, imbracata sumar si foarte sexy, e lipicioasa si are o atitudine foarte buna. Dupa discutii si dusul de reimprospatare, m-am asezat in pat, a urmat un oral neprotejat foarte bun, fara maini, umed si slow executat, fix cum imi place mie. (parca stia asta)

Normalul desfasurat in doua pozitii, lady on top si pe la spate, ceva minute bune, balonas, finalizat. Buuuuuun.

Note, idem cu data trecuta, cu o usoara crestere la partea de GFE.

Cheers!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 09.04.2021 la 19:14, velrox a spus:

Am trecut pe la Dana, saptamana trecuta. Locatia este aceeasi, pe Magheru, chiar am observat de pe terasa balconului cand poporul roman se punea in miscare pentru a protesta impotriva restrictiilor. Usile acelea de la lift, imi plac maxim.. trebuie mentionat asta, garsoniera foarte ok, curatenia e la locul ei, nimic de reprosat. Dana, arata foarte bine, primire de exceptie, imbracata sumar si foarte sexy, e lipicioasa si are o atitudine foarte buna. Dupa discutii si dusul de reimprospatare, m-am asezat in pat, a urmat un oral neprotejat foarte bun, fara maini, umed si slow executat, fix cum imi place mie. (parca stia asta)

Normalul desfasurat in doua pozitii, lady on top si pe la spate, ceva minute bune, balonas, finalizat. Buuuuuun.

Note, idem cu data trecuta, cu o usoara crestere la partea de GFE.

Cheers!

Mulțumesc pentru vizita! ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...