Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 52 minute, fxlx a spus:

La multi ani ! Azi e ziua ta asa ca ori dai pasarica gratis ori dai drumu la caldura afara :).  ! #sa_vina_soarele

https://i.imgur.com/G6OP27p.gif

Ps. Gif-ul vad ca nu il pot posta decat ca link :) :)

Mulțumesc micutule ❤️❤️❤️.                   Eu as da drumul la căldură afara😂🙈

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick
Acum 3 ore, danadana123 a spus:

Mulțumesc micutule ❤️❤️❤️.                   Eu as da drumul la căldură afara😂🙈

Observ ca ai ales varianta 2 #soarele 😂😂.

 

Cu plăcere micuțo 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna Dana, Salutari dlor!

Am revizitat recent.

O cunosc de multi ani...de prin cel putin 5 locatii.

Am stabilit vizita de pe o zi pe alta; vreau sa va asigur ca aceasta fata nu da TEPE, cel putin cu mine, raspunde la mesaje...ce mai, este axata pe ,,meserie,, din toate punctele de vedere.

Locatie= centru, singura, curat...

De ce am vrut sa i las comentariu: 

1.  este super ca atitudine, este marfa la oral, este amabila, este ,,deschisa,,la sex.

  Fata mai curata decat ,,curat,,......la fata dragutica.

 Am stat o fin., oral ,, general dpdv oral,, nota 10 cu ce vreti dtra; i am spus ca vreau oral ca pentru mine adept si fun oral...

Aratati mi daca puteti sa o scoateti din top 5 oral.

A luat in gura, pe rand toate dotarile, a supt...a lins, a.i. am lansat un jet care daca nu era in gurita fetei cred ca batea recordul de distanta.

Dlor si acum o am sculata dupa oralul Danei...

2. pentru ca remarc pe forum o mare ,,nedreptate,, raportat la servicii/fete/locatie/aspect financiar/promovare fata.

Au aparut ,,bombe,, de fete, promovate si aduse in atentie in mod nejustificat.

Ati discutat de pret, ca au urcat tarifele - sunteti responsabili, evitati ,,bombele,,.

Sunt multe de spus...

 150 lei actiunea  ( nu conteaza,  eu o stiu de cand avea 150 ora, fata nu cred ca a schimbat tratatia de atunci).

Minusuri (pt.ca vor aparea ciudati care vor gandi ca sunt impresar....) - are niste tatuaje, mie nu mi plac;

                                                                                                               - tatele putin cam moi.

Atat, voi reveni!

                                                                              

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare națiune!
Am reusit sa ajung din nou pe la Dănuța, după o absență enormă. M-a primit la fel glumeață și de călduroasă, deși erau 43097 de grade afară. Locația este pe Magheru, curat, frumos, duș elegant în care mi-am prins urechile, prosop, tot ce trebuie. Fiind sub lupă, am mers pe un ON cu CIM, despre care știam că e bun. De data asta a fost și mai bun. Dănuța s-a perfecționat între timp.
Pentru că sunt priceput, am ajutat-o la ceva treburi casnice de care sper că se bucură și acum.
N-o să mai dau note, pentru că nu are rost, mi-a plăcut foarte mult totul. Am simțit nevoia să mai scriu aici, pentru cei ce nu au răbdare să deruleze multe pagini.

Recomand cu mâna pe inimă!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 03.07.2021 la 18:56, maverick69 a spus:

Salutare națiune!
Am reusit sa ajung din nou pe la Dănuța, după o absență enormă. M-a primit la fel glumeață și de călduroasă, deși erau 43097 de grade afară. Locația este pe Magheru, curat, frumos, duș elegant în care mi-am prins urechile, prosop, tot ce trebuie. Fiind sub lupă, am mers pe un ON cu CIM, despre care știam că e bun. De data asta a fost și mai bun. Dănuța s-a perfecționat între timp.
Pentru că sunt priceput, am ajutat-o la ceva treburi casnice de care sper că se bucură și acum.
N-o să mai dau note, pentru că nu are rost, mi-a plăcut foarte mult totul. Am simțit nevoia să mai scriu aici, pentru cei ce nu au răbdare să deruleze multe pagini.

Recomand cu mâna pe inimă!

Mulțumesc ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...