Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 21.08.2021 la 22:33, alexazerty a spus:

Dupa o zi in care am decis sa "vaslesc" 3 km in 15 minute si sa imi distrug corpul pentru ca ma urasc, si pe deasupra am o deficienta calorica constanta de vreo 2 saptamani, am decis ca ziua respectiva este o zi buna de mers la futut.
Asa ca am ales sa merg la futut, si Danutza dragutza a fost norocoasa pe care am vizitat-o in ziua in care eram un zombie lesinat, daca era canicula cred ca nici nu mai ajungem la ea sus in locatie, care este in buricul capitalei, asa ca bafta baieti care mergeti cu masina lol
Dar da, a avut grija de mine draguta cu cel mai misto GFE experience pe care l-am avut de mult timp, super de treaba intelegatoare si rabdatoare cu mine, i-am si zis ca nu inteleg de ce ne intelegem asa bine abia sa ne fi schimbat 2-3 vorbe, am cautat sa merg la futut si cand colo am retrait experienta cand eram la inceput acu 1000 ani in facultate si amandoi timizi si ne exploram si habar nu aveam ce faceam, ma rog ea stia ce facea dar s-a mulat pe mine, inca o chestie ce o avantajeaza, e pro client, daca te porti frumos cu ea, e lipicioasa cu tine
Una peste alta, wow, niciodata nu se intampla in realitate ca in filmele pe care le facem in cap, eu credeam ca merg acolo gata o sa fiu cel mai sarmant, cel mai baiat finut cu ea, cel mai armasar si cand colo ea a fost cea mai finuta fata cu mine si armasarul a devenit poney :))
Ia sa vedem ce s-a intamplat acolo...

Locatia 7, jale mare cu parcarea, e pe magheru la patria, asta daca nu vrei sa platesti lui mucusor prin aplicatie, trebuie sa cauti locuri moka, bloc vai de capu lui in exterior cu un lift de sta sa se rupa, dar macar garsoniera este renovata, ca lumea, cu baie echipata cu tot ce trebuie, camera cozy asa si discreta, nu merge AC-u nici nu vreau sa stiu cum a fost acu 3 saptmanani cand ardea tara, poate nu a lucrat ca nu avea cum, patul mare rau unde ne-am distrat noi doi

Fata 9, desi nu este vreo bomba botoxata siliconata tunata, compenseaza enorm cu atitudinea si comportamentul cald si calm al ei, iar naturaletea ei nu doar fizica dar si psihica ajuta mult asta, pentru ca experienta cu ea sa fie mega reala si adevarata, ca si cum ai fi acolo cu iubita ta, si in plus are o fatza super draguta si buze moi si ochii verzisori, o idee spre zona chubby, dar este ok asa, inca nu a ajuns acolo, are sanii micuti spre medii, fundul frumos, bronzata de la soarele litoralului, aranjata cocheta, fara machiaj exagerat sau parfumuri si creme exotice, ca in viata reala cand ai chef de sexutz cu gagica-ta gen ca in filmul ala...

ONP 9, este incredibil cata dedicatie si pansiune pune la oral draguta, plus ca are anduranta si nu se opreste pana nu zici tu, cred ca ar face asta si 30 min sau o ora :)) si are un stil misto in care strange cu buzele de ea ca si cum iti face laba cu gura... ce? asta e noua

NP 9, am incercat diverse poziti, 69 unde s-a umezit natural, apoi misionar unde dadea contre si isi sincroniza ritmul cu al meu, daca eu sunt haotic, e si ea, daca eram calm si dansam pe muzica, dansa si ea cu mine, flexibila si nu ma refer la acrobatii, apoi la partea doua a fost cowgirl unde dadea din buci si calarea mataranga care dadea semne de oboseala dar m-a ajutat sa imi revin, deja eram pe pilot automat la momentul ala, apoi doggie, unde din nou isi sincroniza contrele din bazin cu ale mele, foarte frumos, cand eram in a 1-a era si ea, cand schimbam in a 6-a schimba si ea si la fel din 6-a in a 1-a de rupeam ritmul :))

GFE 10, ehe... stiu ca nu e bine sa dau 10 asa fara motiv dar chiar merita frumoasa de ea nota asta din partea mea, m-a facut sa ma simt in largul meu, chiar daca eram rupt si nu stiam ce fac, a fost alaturi de mine, a raspuns la preludi si a participat la FK care a ajuns si DFK pe parcurs, m-a ajutat sa imi revin fiind intelegatoare, fara arfe sau comentarii cum din pacate se intampla des cand ai probleme tehnice in alte parti... una peste alta, sau eu peste ea.. hue hue... cea mai naturala fata pe care am cunoscut-o din prima intalnire zici ca m-am revazut cu "iubita" desi nu ne-am cunoscut niciodata pana atunci, felicitari, nu stiu cum reusesti dar e super!

Nota de plata, 300 lei din propria initiativa pentru ca ne-am chinuit la cea de-a doua terminare care nu s-a intamplat, dar ea saraca si-a dat toata silinta si ii multumesc din suflet dar, it's dead Jim! :))

🥰🤗

Snapchat-2015777901.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot

Am revenit la Dana acum cateva zile dupa vre-o 2/3 ani.

Fata e la fel de politicoasa,  simt al umorului foarte receptiv , pro client,  GFE misto (pentru amatorii slow/soft) si e si foarte draguta.

Comunicarea a fost foarte buna , pe WhatsApp fara drama sau probleme. Programarea respectata la minut,  oferit bautura,  tigare, prosop curat,  geluri,  garsoniera curata,  patul nu scartaie,  salteaua cred ca e noua, sifonier,  dulapioare,  scaunele,  etc 🤦‍♂️🤣

Am optat pentru :

ON- merita un 10+ , deep , slow , nu o scoate din gura efectiv,  cu atentie la sateliti , fara priviri (n-am cerut, nu-mi place oricum si sincer nu e nevoie) , cu CIM

NP - 9 , variatii slow/fast , strampta,  se umeda natural,  se implica,  gemete subtile nefortate,  da contre,  schimbat pozitii

Am stat aproximativ 2h , fara graba,  conversatii placute , m-am simtit foarte bine. Sunt surprins ca nu e la Top.

O recomand cu incredere.  

Ciocane tari si spor!

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Cum dreaq de nu am vizitat-o pe frumusica Dana, nu pot intelege. Are ochii verzi, superbi, iar zambetul ei te cucereste imediat. Apoi nu mai spun de partea de sex. De visss...🥰🤸‍♂️🍾. Revin cu recenzia completa. Am inteles ca numai azi lucreaza....😥...asa ca profitati, dar cu masura...🤠

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...