Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multpreafrumoasa Dana, e firesc sa fiu bantuit de ganduri negre afland ca faptura-ti mirifica va fi foarte curand departe de mine si pierduta pe vecie mi-a speranta de-a te tine in brate... :fuck

Cat despre atat de cruda invitatie la polutie, ma tem ca varsta nu imi mai permite o astfel de-aventura...Marinimia ce cred ca te caracterizeaza ar trebui sa te indemne sa cauti o modalitate de a ne intalni si tu insati sa ma ajuti in sensul respectiv... ;)

La randu-mi, iti doresc o seara vegheata de steaua iubirii!..

 

Mai, tu te-ai indragostit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator thermopile
Reputație: 0

Multpreafrumoasa Dana, e firesc sa fiu bantuit de ganduri negre afland ca faptura-ti mirifica va fi foarte curand departe de mine si pierduta pe vecie mi-a speranta de-a te tine in brate... :fuck

Cat despre atat de cruda invitatie la polutie, ma tem ca varsta nu imi mai permite o astfel de-aventura...Marinimia ce cred ca te caracterizeaza ar trebui sa te indemne sa cauti o modalitate de a ne intalni si tu insati sa ma ajuti in sensul respectiv... ;)

La randu-mi, iti doresc o seara vegheata de steaua iubirii!..

 

Dar de ce nu mergi la ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Mai, tu te-ai indragostit. 

Si ce ar fi de mirare? :) Eu cred ca de mirare ar fi ca inima-mi sa nu se topeasca in lumina ochilor tai!..

 

Dar de ce nu mergi la ea?

Pai nu sunt prea aproape de Bucuresti...Iar acum nu citisi ca pleaca?!.. In 2-3 zile nu pot ajunge la ea. Chiar vreau sa ne giugiulim cat mai abitir! Ce m-oi face eu fara ea, muicaaaaa, fara titirica meeeaaa?.. :cry2

Link spre comentariu
Vizitator thermopile
Reputație: 0

Pai nu sunt prea aproape de Bucuresti...Iar acum nu citisi ca pleaca?!.. In 2-3 zile nu pot ajunge la ea. Chiar vreau sa ne giugiulim cat mai abitir! Ce m-oi face eu fara ea, muicaaaaa, fara titirica meeeaaa?.. :cry2

Hmm orice ar fi nu te sinucide, nu in februarie.. dupa martie incolo..

 

Ce e aia "titirica" ?

Link spre comentariu
Vizitator thermopile
Reputație: 0

E cel mai tandru apelativ al iubitilor din limba sparga. ;)

Am inteles. Esti precum Don Miguel Perez Del Titiroius.

Mai sper ca nu apari maine poimaine pe la stiri.. un barbat s-a sinucis deoarece sufletul i-a fost rapus de o minunata domnisoara pe calea internetului..

 

Internetul are multe cai..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Eu am gasit o fata cu burta, par pe ea si o operatie de tiroida. Probabil ca a avut ceva probleme hormonale. Nu a scris nimeni asta[/quot

 

Mai frate, ce inseamna " cu burta " pt tine? Si noi avem burta si daca s-ar lua fetele de noi, vai!:) de unde stii tu toate bolile ei ma??

Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Eu am gasit o fata cu burta, par pe ea si o operatie de tiroida. Probabil ca a avut ceva probleme hormonale. Nu a scris nimeni asta

O alta dovadă de mojicie!

Faptul ca ție nu ți-a plăcut aspectul ei este absolut de înțeles, pentru că gusturile sunt diferite. Dar nu e frumos sa scoți în evidență probleme medicale! :(

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator worldoftanks
Reputație: 0

Îmi mențin părerea că Dana este, poate, cea mai frumoasã şi sexy femeie întâlnită vreodata, în ciuda "defectelor şi problemelor" creionate mai sus.

Apropo, zeițele nu au defecte :)

O zi frumoasã!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Eu am gasit o fata cu burta, par pe ea si o operatie de tiroida. Probabil ca a avut ceva probleme hormonale. Nu a scris nimeni asta[/quot

 

Mai frate, ce inseamna " cu burta " pt tine? Si noi avem burta si daca s-ar lua fetele de noi, vai!:) de unde stii tu toate bolile ei ma??

 

 

Cand are burta si par si nu spune nimeni, e o problema.

Tu nu esti gigoloi sa te critice femeile. Cand dai bani poti sa semeni si cu Rica Raducanu

Link spre comentariu

Hai sa stabilim ceva. Ce am scris mai sus este foarte adevarat. Fatul ca v-ati inflamat 2 3 retardati, pe mine ma doare la pula. N-o ardeti libidinos ca nu va fute gratis.

Ceilalti trebuie sa stie ce vor gasi acolo. N-am nimic cu fata, nimeni nu-i perfect dar am o problema cu labagii libidinosi care fac recenzii mincinoase

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

In primul rand, tu nu ai expus constatarile tale despre Dana in cadrul unei recenzii, ci le-ai exprimat dupa ce ai observat o serie de recenzii elogioase.

Sper ca ai inteles insa ca dezvaluirea unor probleme de sanatate care nu au nici o legătură cu contextul în care ne învârtim noi pe acest forum constituie o curată mojicie și chiar ceva ilegal.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Ilegal?? Buna asta:))))

Daca-ti zic ca esti racit ma duc si la puscarie

Art. 74 Codul civil:

Sub rezerva aplicării dispoziţiilor art. 75, pot fi considerate ca atingeri aduse vieţii private: (...)

g) difuzarea de materiale conţinând imagini privind o persoană aflată la tratament în unităţile de asistenţă medicală, precum şi a datelor cu caracter personal privind starea de sănătate, problemele de diagnostic, prognostic, tratament, circumstanţe în legătură cu boala şi cu alte diverse fapte, inclusiv rezultatul autopsiei, fără acordul persoanei în cauză, iar în cazul în care aceasta este decedată, fără acordul familiei sau al persoanelor îndreptăţite;

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...