Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Uniunea Europeana
  • Oras:Uniunea Europeana

Am fost pe la domnișoara cu numele de scenă Dana acum cateva saptamani. Locația este usor de gasit (scara situată inainte de Pub) singura problema ar fi parcarea (Eu eram băut si am ales varianta taxi. Una cu final neașteptat deoarece la întoarcere toti taximetriștii imi cereau 50-60 lei pe o cursă de 8 lei) Revenind la subiect domnișoara arata bine (chiar mai bine decat in poze) sanii puțin cam moi dar din cauza mărimii rezonabile se prezintă tentanti. Usor cam rece ca atitudine (pt. mine nu a fost o problemă ..Nu aveam de gand sa o cer de nevasta). Desfășurarea evenimentelor a decurs foarte bine. Am fost întâmpinat de o păsărică super curata Si atrăgătoare (Parca era noua) Oral super bun. Are o tehnică aparte dar din nefericire nu am putut sa ma bucur de priveliște deoarece părul era mereu in câmpul vizual. In rest acțiune super buna.. un mare plus este faptul că nu trebuie sa fugi după ea prin pat (stiti voi la ce ma refer). Notele juriului :

Locație : 9

Aspect : 8.5

Igiena : 10

Oral : 8.5 (a fost foarte bun dar note mai mari dau pt. facefuck si alte sporturi extreme.

Normal : 10

Pret : 100/200 (foarte ok). Per total de recomandat pt. toate vârstele.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost pe la domnișoara cu numele de scenă Dana acum cateva saptamani. Locația este usor de gasit (scara situată inainte de Pub) singura problema ar fi parcarea (Eu eram băut si am ales varianta taxi. Una cu final neașteptat deoarece la întoarcere toti taximetriștii imi cereau 50-60 lei pe o cursă de 8 lei) Revenind la subiect domnișoara arata bine (chiar mai bine decat in poze) sanii puțin cam moi dar din cauza mărimii rezonabile se prezintă tentanti. Usor cam rece ca atitudine (pt. mine nu a fost o problemă ..Nu aveam de gand sa o cer de nevasta). Desfășurarea evenimentelor a decurs foarte bine. Am fost întâmpinat de o păsărică super curata Si atrăgătoare (Parca era noua) Oral super bun. Are o tehnică aparte dar din nefericire nu am putut sa ma bucur de priveliște deoarece părul era mereu in câmpul vizual. In rest acțiune super buna.. un mare plus este faptul că nu trebuie sa fugi după ea prin pat (stiti voi la ce ma refer). Notele juriului :

Locație : 9

Aspect : 8.5

Igiena : 10

Oral : 8.5 (a fost foarte bun dar note mai mari dau pt. facefuck si alte sporturi extreme.

Normal : 10

Pret : 100/200 (foarte ok). Per total de recomandat pt. toate vârstele.

de ce i-ai dat 8.5 la aspect? Arata bine, zic eu...mai ales la fata si ochi!

  • Minus 1
Link spre comentariu

am revenit, dupa o perioada.

programare din scurt, respectata.

locatie centrala, calea victoriei, bloc cu lift creepy, dar garsoniera mare, curata, la dus tot ce trebuie, prosop uscat, curat, per total 8 (din cauza liftului...)

ea - a mai slabit un pic si arata minunat. are o silueta f faina, cu picioare frumoase, fund nu prea ferm si tate micute (au scris si altii), DAR E F FRUMOASA LA FATA si are niste ochi SUUUPERBI!!!

in plus are o atitudine calma si calda, cu umor retinut, e pro-client, eu ii dau 10 cu felicitari!

prestatia a fost impartita in 2 semi-intalniri, la distanta de aproape 1 ora, caci am venit pe fuga pt o finalizare, apoi m-am intors, sunand din nou si fiind primit pt a doua

nr 1 = ON cu CIM, precedat de mangaieri si sarutari light, cu ceva atentie la oo, umed, cu presiune, cu pasiune si cu continuare dupa finalizare inca pret de un minut (MERCI!!!) - 9,5

nr 2 = ON, cu ceva atentie si a mea la pasa, s-a umezit natural, asa ca am trecut la NP, foarte fain, cu contre, cu participare serioasa si finalizare in balon dupa vreo 10 min. - aici chiar 10, de mult nu m-am simtit asa bine la normal.

pt mine o solutie excelenta, cu o fata chiar frumoasa, care presteaza bine de tot!

de revenit clar!

halat 100 + 100 aprox 30+30 min, 2 fin!

pret excelent!

Dana, te pup!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...