Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

Vizitator razielduke
Reputație: 0

Eu am vizitat-o > 15 ori si nu mi-a tras niciodata teapa si nu m-a dat afara mai devreme. Posibil sa ca noi sa fi auzit doar 1/2 din povestea reala.

 

In orice caz, parca prin Noiembrie se cara iar din tara asa ca duce-ti cat mai puteti :).

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Ultimele dăți când am fost la Dana pă Enescu a fost super mega amabilă !!

 

Finalizările au fost in valuri,cu încleștarea picioarelor !! ...în gurița caldă.

Sper sa o mai prind pana pleaca .

Oralul e clar de 10+

Acum am peleul tun,poate ma rezolva Dana! 😄

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut.

A fost prima data la domnisoara si mi s-a parut cea mai buna alegere din ultimii 3 ani,avand in vedere ca apelez foarte rar la aceste servicii. Pacat ca o sa plece.

Personalitate 9 ,  foarte amabila
Normal 9
Locația 10

150 lei finalizarea

Multumesc Dana...
Recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost și eu în seara asta pentru prima dată la Dana. Nu mă pricep prea bine la recenzii, așa că nu o să intru prea mult în detalii. Deși a fost foarte spontan, am stabilit ora și a respectat programarea. Este o fată tânără și frumoasă, cu niște buze cărnoase, numai bune de.. sărutat. Subscriu tot ce s-a spus, are o atitudine foarte prietenoasă, și face un oral de senzație. Locația este ok, într-un bloc de pe bulevardul Magheru. Chiar intenționează să plece din țară, deci profitați cât mai aveți ocazia. Mersi Dănuța, te pup.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am fost și eu în seara asta pentru prima dată la Dana. Nu mă pricep prea bine la recenzii, așa că nu o să intru prea mult în detalii. Deși a fost foarte spontan, am stabilit ora și a respectat programarea. Este o fată tânără și frumoasă, cu niște buze cărnoase, numai bune de.. sărutat. Subscriu tot ce s-a spus, are o atitudine foarte prietenoasă, și face un oral de senzație. Locația este ok, într-un bloc de pe bulevardul Magheru. Chiar intenționează să plece din țară, deci profitați cât mai aveți ocazia. Mersi Dănuța, te pup.

Tor la noi e mai cald și bine!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...