Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Cum as putea sa va conving că nu sunt de etnie?

Stai linistita, nu trebuie sa convingi pe nimeni...nu ti bate capul cu asta.

 

Carcotasi vor fi tot timpul.

 

Focusul tau trebuie sa fie pe supt pula cit mai bine...am inteles ca esti talentata...:))) si sa i futi bine pe curvarii care vin la tine.

 

Te pup.

  • Like 3
Link spre comentariu

Cum as putea sa va conving că nu sunt de etnie?

Altceva trebuie sa ne convingi: ca iti place si vrei sa ne aduci in al 9-lea cer. Restul sunt prostii.

Totusi, asa....spre amuzament, stii cum poti convinge ? Ia-ti o pisica. Stii de ce ? Tiganii considera pisica o prezenta malefica, n-ai sa vezi niciodata o pisica in casa unui tigan, nici macar pe langa casa unui tigan. Aduce ghnion.

Hai fata, nu-ti mai face griji, nu te mai consuma.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cum as putea sa va conving că nu sunt de etnie?

prin atitudine cat mai placuta si printr-o igiena impecabila.....restul nu mai conteaza, repet chiar daca ai fi pe mine nu ma deranjeaza atata vreme cat esti ok, mie mi-ai placut cand te-am vizitat  :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator tehnix
Reputație: 0
Salutare,

 

Am fost seara trecuta la domnisoara Dana ( NU Alexandra, ar fi bine ca un admin sa ii editeze topicul pt ca nu o cheama asa), ca si locatie e foarte usor de gasit, langa teatrul Nottara, de unde m-a indrumat ea telefonic catre apartamentul ei. Eu initial ii dadusem mesaj ca sunt langa teatru si ea m-a sunat( acest lucru mi-a placut, evident puteam sa sun si eu ). Blocul e langa bulevard, am urcat sus, apartamentul mi s-a parut fix ceea ce trebuie pt aceste lucruri, patul destul de mare, o masuta langa.. televizor in fata, foarte curat, nu am observat nimic care sa nu imi placa. Dana m-a asteptat intr-un corset negru destul de frumos si incitant ( /like ), e o fata destul de frumoasa si la corp si la chip ( in NICI un caz NU e de etnie cum se scria pe aici ), are 23 de ani si chiar pare sa ii aiba. M-a invitat in camera, m-am asezat langa ea in pat, au urmat niste conversatii eu avand ceva emotii ( asa imi e firea ) am deschis niste subiecte de discutat nu stiu daca tocmai pe placul ei..(ceva cu scoala / facultate ) dar am facut-o sa rada de cateva ori.. deci banuiesc ca a fost ok. Am cerut voie sa merg la dus, mi-a acordat un prosop curat dintr-un dulap, baie foarte curata, avea strictul necesar. Intors de acolo m-am asezat langa ea, am mai vorbit putin si a inceput actiunea printr-un FK de exceptie as putea sa zic, ( /like ) destul de lung si placut la asta as zice ca se pricepe, pe urma un oral neprotejat, executat sa zic decent, umed, cu oarece tendinte de deep, nici soft dar nici hard, schimbat in pozitia 69, unde vreau sa zic ca igiena ei a fost impecabila ( /like ) dupa cateva minute bune am trecut la normal protejat, ea deasupra, unde s-a miscat bine dar aici am finalizat eu oarecum repede ( next time nu o sa mai fie asa ). 

 

Lucruri de imbunatatit la ea: 

Initiativa - aici ai putea uneori sa preiei tu fraurile pt ca poate dai de oameni sa zic mai timizi/emotivi si nu prea stiu asa ce sa faca, iar ei probabil or sa plece un pic asa cu capul in nori, cumva trebuie sa le dai increderea necesara, mai pe scurt treci tu la actiune.

Dirty talk - daca ai face acest lucru ar fi super. 

 

 

 

Note :

Locatie - 9,5 - curat, central, bloc in regula, se ajunge super repede, dotat cu ce ii trebuie

Aspect general - 9 - d-soara este foarte simpatica, arata bine, as putea sa zic ca e fix prietena/iubita de care ai nevoie, sanii sa zic undeva mediu, placuti la atingere, fundul foarte ok

Oral NP - 8 - a fost destul de decent se putea cu mai mult deep si ceva mai multa atentie la zonele adiacente. 

Normal - 8,5 - s-a miscat bine, gemete

GFE - 9,5- FK-ul a fost extraordinar, e o buna ascultatoare, ai ce sa vorbesti cu ea, per total se face placuta.

Cadou - 150 Lei/ ora oferiti la sfarsit din propria initiativa, nu am fost intrebat ( /like )

 

De recomandat - DA 

De revenit - DA

 

Multumesc frumos Dana, m-am simtit bine.  :bow

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat aseara. 

Locatia este undeva aproape de Piata Romana, o garsoniera micuta si curata la un etaj superior. Dana, pentru ca asa s-a prezentat, m-a asteptat intr-un body negru si cu un zambet de miloane. Am glumit putin apoi am primit un prosop curat si am mers la dus. Mai departe am inceput cu cateva sarutari, oral din partea ei si normal protejat unde am schimbat 2 pozitii,

 

Note:

Locatie: 9

Oral: 9

Normal: 9

Igiena: 10

Aspect: 9 - ah...ochii aia...

GFE: 9

 

Halatul: 80 finalizarea, fara graba si fara figuri

 

Raport calitate pret excelent.

  • Like 7
  • Minus 18
Link spre comentariu

Salutare tavarashi,

 

Am fost la aceasta domnisoara. 

Vreau sa rezum: Locatie, langa Notarra: Garsoniera OK - nota 9

Aspect fizic: Romanca, draguta, simpatica, pustoaica de facultate, este tipa din poze, zambet minunat - nota 9

Oral Neprotejat: destul de ok, atenta la zonele din jur, a trebuit sa o opresc eu caci ea astfel continua. CIM-ul a fost de seznatie - nota 9;

GFE: nota 9, are niste buze carnoase dar saruta super;

Normal protejat: Putin stramta, sta exact cum o pui se implica si geme - nota 9!

Taxa de drum: am lasat 100 ron!

De revenit!!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna seara dragilor, 

 

Sunt Dana, o domnisoara in varsta de 22 de ani, bruneta, 1.60m, 55 kg, sani nr 3, ten alb, un zambet de invidiat, sunt o fire glumeata, comunicativa. Va astept pe voi sa descoperiti pe parcurs.

 

Program: de la ora 11 pana seara tarziu de luni pana vineri, uneori si in weekend, o sa incerc sa anunt diponibilitatea pe forum.

 

Pt programari va rog folositi numarul din topic: 0736046128

 

Ca si locatie foarte aproape de teatrul Nottara, garsoniera curata, cu tot ce trebuie desfasurarii activitatii. Precizez ca locuiesc singura.

 

 

Serviciile mele sunt urmatoarele:

Sex oral, normal in diferite pozitii, finalizare orala sau pe corp, 69, FK, sex intre sani. Sexul oral se poate si neprotejat in functie de igiena, sexul normal obligatoriu protejat. NU accept sex anal si finalizare pe fata.

 

Cadoul:

80 lei finalizarea ( ~ 30 de minute )

150 lei ( ~ o ora ) 2-ua finalizari

 

 

 

Acestea fiind spuse va atasez si cateva poze cu mine, care sper sa va incante  :)

 

 

                               Va pup cu drag si va astept sa ne cunoastem!  Sa incingem motoarele.. !

post-241497-0-87189500-1507836564_thumb.jpg

post-241497-0-91168000-1507836577_thumb.jpg

post-241497-0-98453600-1507836588_thumb.jpg

  • Like 19
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tavarashi,

 

Am fost la aceasta domnisoara. 

Vreau sa rezum: Locatie, langa Notarra: Garsoniera OK - nota 9

Aspect fizic: Romanca, draguta, simpatica, pustoaica de facultate, este tipa din poze, zambet minunat - nota 9

Oral Neprotejat: destul de ok, atenta la zonele din jur, a trebuit sa o opresc eu caci ea astfel continua. CIM-ul a fost de seznatie - nota 9;

GFE: nota 9, are niste buze carnoase dar saruta super;

Normal protejat: Putin stramta, sta exact cum o pui se implica si geme - nota 9!

Taxa de drum: am lasat 100 ron!

De revenit!!!!!

 

Multumesc frumos pentru vizita si te mai astept cu drag!  :hug1  :hug1

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:salajan
  • Oras:salajan

Buna seara dragilor, 

 

Sunt Dana, o domnisoara in varsta de 22 de ani, bruneta, 1.60m, 55 kg, sani nr 3, ten alb, un zambet de invidiat, sunt o fire glumeata, comunicativa. Va astept pe voi sa descoperiti pe parcurs.

 

Program: de la ora 11 pana seara tarziu de luni pana vineri, uneori si in weekend, o sa incerc sa anunt diponibilitatea pe forum.

 

Pt programari va rog folositi numarul din topic: 0736046128

 

Ca si locatie foarte aproape de teatrul Nottara, garsoniera curata, cu tot ce trebuie desfasurarii activitatii. Precizez ca locuiesc singura.

 

 

Serviciile mele sunt urmatoarele:

Sex oral, normal in diferite pozitii, finalizare orala sau pe corp, 69, FK, sex intre sani. Sexul oral se poate si neprotejat in functie de igiena, sexul normal obligatoriu protejat. NU accept sex anal si finalizare pe fata.

 

Cadoul:

80 lei finalizarea ( ~ 30 de minute )

150 lei ( ~ o ora ) 2-ua finalizari

 

 

 

Acestea fiind spuse va atasez si cateva poze cu mine, care sper sa va incante  :)

 

 

                               Va pup cu drag si va astept sa ne cunoastem!  Sa incingem motoarele.. !

 

Buna

Esti disponibila si in weekend ?

Pana la ce ora ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...