Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Zilele trecute, mai pe seara, am mai facut o vizita Danei si ce vizita.. uff doamne.. stiti melodia aia, era un baietel care o canta acum ceva timp.. 

 

" Ea este Dana, coleeeegaa mea si vreau diseara sa ma plimb cu eaaaa.. " - Pt cei care v-ati gandit la alt cuvant in afara de "plimb".. fiti si voi mai cu bun simt.. shhhh 

Revenind la ale noastre, programarea am facut-o telefonic la numarul de la topic, mi-a raspuns cu o voce calda, placuta, i-am spus pe la ce ora as putea, a zis ca e in regula, stabilit ora.. si s-a respectat de ambele parti.

Locatia dupa cum s-a mai spus si am zis si eu.. e langa teatrul Nottara, o garsoniera foarte curata, dotata cu ceea ce ii trebuie, pt a desfasura actiunea. Este singura in locatie, lucru care imi place. 

Decand am intrat pe usa, am zis ca o sa fie o intalnire reusita, pt ca ma cunostea ( am mai fost la ea ). M-a asteptat intr-unul din costumele ei sexy asa, foarte placut si incitant. Mi-a zambit, m-a sarutat si mama, ce sarut a fost, aici pot sa zic ca e foarte pasionala.

Ea asa ca fata dupa cum am mai zis arata fix ca o prietena pe care ai vrea sa o ai.

M-a intrebat daca vreau sa fac dus, i-am raspuns ca nu e nevoie, eu de obicei inainte sa plec undeva, fac dus din ala.. adica gen ma spel BINE intr-un cuvant.  Pana la ea fac circa 20 de minute deci am considerat ca nu e nevoie.

Ne-am asezat pe pat, amandoi, m-a intrebat daca doresc un suc sau apa, de obicei eu aleg apa.. ceea ce am si facut. M-a servit cu apa, am baut putin, i-am multumit, am mai vorbit despre una despre alta.. universuri paralele si sferele de binefacere din macrocosmos ( glumesc aici nah cum sa vorbesc de asa ceva  :laugh2  :laugh2 )

Actiunea a debutat cu faptul ca ea a inceput sa ma pipaie.. eu eram mai rusinos asa.. m-a sarutat si iar ce sarut.. m-am mai incalzit.. si am inceput.. mi-a oferit un oral destul de placut.. aici as putea sa zic ca are talent.. cu schimbari de ritm.. mai apasat, mai usor.. atentie pe la zone.. eu zic ca e unul din cele mai bune.. acuma banuiesc ca daca ii spui ce si cum nu ar zice nu.. 

Am pus balonasul.. am trecut la normal.. ea deasupra.. se misca bine.. bini di tat.. pe urma un pic de misionar.. asezonat de FK, te trage la ea, pe urma pe la spate.. si am finalizat intr-un CIM, de tremurau planetarele.. 

Dupa actiune am fost amandoi la dus, spalat, a fost un joculet frumos desfasurat acolo, chiar mi-a placut. Am continuat putin sa mai discutam despre universuri paralele si ce efect au gazele de sera asupra planetei ( glumesc din nou  :laugh2 )

 

Si din pacate am plecat, precizez in tot timpul acesta.. nu s-a uitat la ceas.. nici nu are prin camera.. nu telefon.. nu m-a grabit.. nu s-a uitat daca pun sau nu banii.. nu m-a intrebat de ei.. ( bine acuma nah eu am fost de cateva ori la ea ). Super experienta.. si astept urmatoarea data. 

 

Notele, cum am dat si mai sus raman la fel si inca ceva pe deasupra

 

Note:

 

Locatie: 9,5 centrala, garsoniera dotata, curata, singura in locatie

Aspect: 9,5 pt mine e fix genul de prietena

GFE: 9, dar e foarte greu de analizat aici, per total e o fata super de treaba

Oral: 9,5 foarte placut aici e un punct forte,, schimbari de ritm.. pozitii.. deep, umed, soft si mai hard e cu TOT ce trebuie.

Nornal: 9 - diverse pozitii, te tragea la ea.. se implica, foarte bun.

 

Per total o experienta mai mult decat placuta, Dana arata foarte bine, e curata, se misca bine, stie ce sa faca in pat si in afara lui. E o persoana cu care ai ce sa discuti, sau sa glumesti. Genul de prietena! 

 

Cadoul: 150 lei / ora - un pret la care nu poti sa nu te duci.. e mai mult decat ok.

 

De recomandat: DA cu siguranta

De revenit: DA, sigur ca da

 

Dana, iti multumesc pt intalnire.. muah  :hug1 

 

To be continued..gen eu revin.  :snap

post-241497-0-00801800-1508158574_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Dacă frumusețea are un nume și culoare, cu siguranță în cazul superbei noastre domnișoare a făcut risipă.

Ar fi inutil sa repet părerile bune ale confraților. Doar ca în urma vizitei de azi am descoperit o noua și unica splendidoare feminină. A fost un exercițiu de admirație și amor de la început pana la sfârșit.

Și numai ca sa fiu regulamentar acord note:

locație 10 - central și simplu de ajuns. Curățenie impecabila și o atmosfera unica.

My lady - 10 pentru ca aici frumusețea are un nume.

GFE - 10 pentru ca nu pot mai puțin.

FK - plin de pasiune și placere

ON - 10 cald și deep.

Normal - sorry, data viitoare. Pentru ca da, trebuie sa existe și "data viitoare".

Cadoul 80 lei. Investiție mai buna ca la Fort Knox.

Iti mulțumesc pentru tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă frumusețea are un nume și culoare, cu siguranță în cazul superbei noastre domnișoare a făcut risipă.

Ar fi inutil sa repet părerile bune ale confraților. Doar ca în urma vizitei de azi am descoperit o noua și unica splendidoare feminină. A fost un exercițiu de admirație și amor de la început pana la sfârșit.

Și numai ca sa fiu regulamentar acord note:

locație 10 - central și simplu de ajuns. Curățenie impecabila și o atmosfera unica.

My lady - 10 pentru ca aici frumusețea are un nume.

GFE - 10 pentru ca nu pot mai puțin.

FK - plin de pasiune și placere

ON - 10 cald și deep.

Normal - sorry, data viitoare. Pentru ca da, trebuie sa existe și "data viitoare".

Cadoul 80 lei. Investiție mai buna ca la Fort Knox.

Iti mulțumesc pentru tine.

post-241497-0-23134200-1508173122_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Miercurea trecuta, la ora 3, am revenit la Alexandra.

 

Am inceput cu un oral la fel de bun ca data trecuta apoi am schimbat cateva pozitii la normal si am terminat in prezervativ.

 

Notele:

Locatie: 9

Oral: 9

Normal: 9

Igiena: 10

Aspect: 9 

GFE: 8 - cu toate ca ne cunosteam deja, a scazut un pic. Poate fi si din cauza mea pt ca eram putin stresat cu niste probleme.

 

Halatul: 80 finalizarea

  • Like 4
  • Minus 18
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...