Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vizitat fata acum aproximativ 2-3 sapt, bdul Magheru, etaj superior.

 

Prima impresie foarte buna, activa, vorbareata si o igiena impecabila din pctul meu de vedere.

 

Locatie mica dar curata: 9

Aspect fata : 9

Oral : 8

Normal : 8

Gfe : 8

 

Lasat 100 din proprie initiativa!

  • Like 2
Link spre comentariu

Sa revin cu recenzia cum am promis ieri.

Contactat Danutza telefonic in prima parte a zilei la numarul din titlu,raspuns prompt, discutie coerenta, fara balbaieli ca in cazul multor fete, programare facuta pentru pranz, respectata de Ea, eu fiind prins in trafic am intarziat 10-15 min, a fost ingaduitoare :P o sunasem sa o anunt ca datorita traficului e posibil sa intarzii putin, ajuns in zona, sunat si primit detaliile cu privire la amplasament, stie sa te indrume, nu e nici foarte complicat fiint foarte accesibila locatia, urcat la domnisoara, a deschis, pitulita dupa usa, locatia fiind oarecum in fata liftului se fereste de posibile priviri ale vecinilor, intrat vazul fatuca, si am ramas foarte placut impresionat de ce am vazul, o bruneta foarte frumoasa, pozele sunt ale ei toate si nici vorba sa fie ciorica, si eu ma gandeam pe drum sa nu fie, nu ca as fi rasist, chip luminat frumos, o gura foarte frumoasa si niste buze de mama mama, imbracata intr-un body negru care o prindea foarte bine,facut cunostinta, i-am spus ca vreau sa raman o ora, dezechiparea, primit prosop curat si trecut la dush, eram dushat de acasa, dar din respect pentru partener ma clatesc inainte de inceperea actului, trecut in pat si a inceput joaca, saruturinpasionale, e si pacat sa ratezi o asa gura si asa buze, m-au fascinat, am coborat usurel catre sani ajungand pana la pasa, ca sa fac inspectia ca nu cumva sa dau de mirosuri, si fata a trecut testul, continui cu cuni masand usor clitorisul cu limbutza, fata gemea usor cred ca ai placea, nu parea teatru, sau daca-l juca o facea foarte bine, dupa ce mi-am facut eu datoria a inceput ea oralul ne , la cererea mea, ea intreband daca prefer pro sau ne, si aici mi sa taiat filmu’ , fata chiar stie sa faca oral de te urca pe pereti, deep umed soft hard, le are pe toate la ea, dar tehnica e cireasa de pe tort, dupa clipe de extaz am cerut sa punem anvelopa si sa trecem la normal, incepem in LOT unde fata se misca foarte placut, cand mai hard cand mai soft timp in care gurile ne erau unite intr-un FK continuu, nu ma saturam de buzele ei, dupa ce am vazut ca da semne de oboseala am schimbat in Misionar urmat de umar-craca pozitie in care am si capitulat glorios, fugutza la dush pe rand pentru reimprospatare si am purces la o pauza de tigare dimp in care am mai discutat una alta, e foarte comunicativa si glumeatza,trecut la actul doi care a incaput aproape ca si primul act, doar ca oralul primit a fost mai intens si cu ceva mai multa presiune, ceea ce mi-a placut si mai mult, fata si-o baga pana-n gat, montat cauciuciu si trecut la spatele domnisoarei unde am capitulat relativ repede, eram foarte excitat dupa oralul primit,fugutza la dush pentru igienizare, fumatno tigare in timp ce ma echipam, inmanat cadoul 150 ron si fugutza acasa.

Conform regulilor acuma sa si notam.

Locatie : 9 ( central, curat, baie curata cu de toate, prosop curat dar mic, posibil sa aibe si mari) nu are nota maxima pentru lipsa papuceilor e posibil sa ma fi intrebat daca vreau papuci dar chiar nu mai stiu exact, lipsa apei de gura si faptul ca e greu cu locurile de parcare fiind doar pe partea cealalta a bulevardului, pentru cei ce folosesc transportul in comun e ok pentru ca e la 1 minutbde mers pe jos de la metrou.

Domnisoara: 9 ( e foarte frumosa cum am mai spus-o, gura si buze top, nota putin scazuta pentru faptul ca re putine kg in plus dar nu deranjant, si funduletul care e putin plat dar foarte ok)

Prestatie orala: 10 cu coronita, stie cu muia de te intoarce pe dos.

Prestatie normala: 10 ( e cu tine acolo tot timpul, isi da silinta sa te faca fericit, fara comebtarii cum ca nu i-ar placea ceva.

Igiena : 10 foarte curata, dar ca si sfat incearca sa nu te mai parfumezi.

GFE: 10 ( lipicioasa, glumeata, fk fara retineri, stie sa se muleze pe client)

Ca si concluzie,pentru mine a fost o descoperire placuta, sper ca si altii sa aiba parte de ceea ce am trait eu, o recomand cu caldura.

Amenda a fost 150 lei pentru ceva mai mult de o ora in care am dus la bun sfarsit doua finalizari,chiar daca deja intarziasem 10-15 min, fara graba, fara ochi pe ceas sau ceva care sa-mi dea de inteles cum ca ar trebui sa ma grabesc.

Te poop Dandana si sper sa ne vedem curand 😘😘😘

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eram si eu curios legat de tine. :D

te lauda lumea cu FK si GFE, dar imi e ca vin si pe urma constat ca nu exista si incep cu critica :))

pare prea frumos sa fie adevarat :P

Mai.. sunt oameni si oameni, clipe si clipe.. depinde de multe aspecte.. eu sper daca te hotarasti sa vi, sa pleci multumit! O zi placuta!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vizitat astazi. programare facila, seriozitate, m-a primit desi am ajuns mai devreme. fata arata foarte bine , corp frumos , igiena corespunzatoare, desi o improspatare dupa sosirea mea ar fi fost de apreciat. am stat doar pentru oral, unul dintre cele mai bune pe care le-am primit , fara maini, cu abnegatie si atentie asupra zonelor adiacente. decartat 100 ron pentru o finalizare.

Notele :

- estetica - 9

- corp - 8

- igiena - 9

- oral - 10

- locatie  - 10

- raport calitate pret - 10 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:buc
  • Oras:buc

pentru mine nu a fost deloc"facila" . Am facut o programare acum 3 zile pt azi, ora 10:00. Am ajuns cu 20 de min mai devreme si imi da sms si imi spune ca nu mai poate. ii zic ca am ajuns deja, si cand poate daca nu acum. imi spune ca pe la 13:00. Mi-am vazut de alte treburi :) 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...