Sari la conținut

🧜Ilaria 💜 Anal 💜 Incall/Outcall 💜0748531799


Postări Recomandate

Am reusit sa ma programez si eu la Ilaria. Toata programarea a decurs fara probleme. Am optat pentru o finalizare/150 lei.

 

Locatie discreta, curata cu tot ce trebe, nikic de reprosat. Am fost servit cu suc, apa, am ales apa. M-a asteptat intr-o tinuta sexy in care ii ieseau in evidenta sanii superbi, mari si  atragatori de nu-ti poti lua ochii de la ei. Piesa de rezistenta :). Ajunsi in dormitor ne-am dezbracat si am inceput sa ne sarutam ea coborand si mi-a facut un oral foarte bun cu atentie si la celelalte zone, intr-e timp eu ma jucam cu sanii ei, care mi-au placut mult. is numai buni de lins si sarutat. Dupa ceva timp am montat protectia si i-am cerut LOT, unde se misca bine, geme placut si se vede ca-I place la cum se implica. Am mai incercat misionar si am terminat in doggy, unde are un fund numai bun de dat in el. Asa am si finalizat. Am mai stat asa putin sa ne revenim si apoi am plecat la dus pt o igienizare rapida.

Revenit de la dus m-am imbracat si am parasite locatia placut impresionat de aceasta experienta. Am stat aproximativ 40 min intense.

Locatie 9

Fata 9

ON 9

NP 9

GFE 8

O sa mai revin cand imi permite timpul.   

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Lat. 46.57 Long. 23.78
  • Oras:Lat. 46.57 Long. 23.78

Am vizitat-o și eu în aceasta seara pe domnisoara Ilaria. Programarea am făcut-o telefonic destul de ușor. La ora cu pricina am ajuns la locație, m-am încurcat puțin până să ajung pe strada care trebuia, dar am fost ghidat bine și astfel am fost descurcat :). Mi-a deschis Ilaria ușa, iar surpriza plăcută a fost că in fața mea era o domnișoară destul de înaltă, ce e drept pe tocuri, frumoasă, ochi albaștri. Locația curată, nu foarte mare într-un bloc nou, mai jos de Rompetrol Bună ziua. Am fost servit cu un Nestea unde am stat și puțin de vorbă pentru a sparge gheața. Am făcut un duș rapid, deși nu era chiar necesar că făcusem înainte. Acțiunea s-a petrecut în următoarea succesiune a faptelor: ON bun, cu unele artificii, schimbat pe urmă într-un 69 unde "piersicuța" era curată și parfumată, a urmat un LOT nu prea lung unde am și finalizat.

Am fost plăcut impresionat de la începutul intalnirii până la sfârșit, întâlnire care a durat în jur jumătate de oră door to door, în cuantumul a 150 de RON, zic eu bine investiți.

Locație: 9.5

Ilaria: 9.5 (sâni superbi, mari, naturali)

ON: 9

NP: 10 (păcat ca nu am reușit sa experimentez și alte poziții)

GFE: 10

Eu o recomand și am să o și revizitez. Te pup Ilaria! :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Am vizitat-o și eu în aceasta seara pe domnisoara Ilaria. Programarea am făcut-o telefonic destul de ușor. La ora cu pricina am ajuns la locație, m-am încurcat puțin până să ajung pe strada care trebuia, dar am fost ghidat bine și astfel am fost descurcat :). Mi-a deschis Ilaria ușa, iar surpriza plăcută a fost că in fața mea era o domnișoară destul de înaltă, ce e drept pe tocuri, frumoasă, ochi albaștri. Locația curată, nu foarte mare într-un bloc nou, mai jos de Rompetrol Bună ziua. Am fost servit cu un Nestea unde am stat și puțin de vorbă pentru a sparge gheața. Am făcut un duș rapid, deși nu era chiar necesar că făcusem înainte. Acțiunea s-a petrecut în următoarea succesiune a faptelor: ON bun, cu unele artificii, schimbat pe urmă într-un 69 unde "piersicuța" era curată și parfumată, a urmat un LOT nu prea lung unde am și finalizat.

Am fost plăcut impresionat de la începutul intalnirii până la sfârșit, întâlnire care a durat în jur jumătate de oră door to door, în cuantumul a 150 de RON, zic eu bine investiți.

Locație: 9.5

Ilaria: 9.5 (sâni superbi, mari, naturali)

ON: 9

NP: 10 (păcat ca nu am reușit sa experimentez și alte poziții)

GFE: 10

Eu o recomand și am să o și revizitez. Te pup Ilaria! :*

Super colegu parca si de top ar fi zic eu !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lat. 46.57 Long. 23.78
  • Oras:Lat. 46.57 Long. 23.78

Super colegu parca si de top ar fi zic eu !

 

 

Mai trebuie vizitată de membri colorați, kkmitz dăi bătaie =))

Eu votez pro top, asta reiese si din recenzie!

Si eu te incurajez colegu kkmitz sa o vizitezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut baieti!

Am fost si eu la domnisoara Ilaria!

Programare facuta prin sms cu o zi inainte

Locatie -discreta, curata loc de parcare

Dameza-draguta ,amabila, nu se grabeste

Are niste sani mari si apetisanti( numai buni de smotocit)

Am optat pentru servicii complete: on,np si ap. Din pacate (eu fiind f obosit nu am mai reusit sa prestez al 2-lea numar)!

Eu am fost multumit de prestatia domnisoarei. Cu siguranta o sa o mai vizitez!

Ce pot sa spun: relaxare, servicii bune!

De recomandat: DA!

Desi nu am mai putut sa prestez al 2-lea numar, domnisoara a tinut sa-mi inapoieze banii( lucru care ma face sa cred ca e o dameza care tine cont de corectitufine)

Merci mult Ilaria! Sper sa bem sticla de vin cat mai repede posibil!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut baieti!

Am fost si eu la domnisoara Ilaria!

Programare facuta prin sms cu o zi inainte

Locatie -discreta, curata loc de parcare

Dameza-draguta ,amabila, nu se grabeste

Are niste sani mari si apetisanti( numai buni de smotocit)

Am optat pentru servicii complete: on,np si ap. Din pacate (eu fiind f obosit nu am mai reusit sa prestez al 2-lea numar)!

Eu am fost multumit de prestatia domnisoarei. Cu siguranta o sa o mai vizitez!

Ce pot sa spun: relaxare, servicii bune!

De recomandat: DA!

Desi nu am mai putut sa prestez al 2-lea numar, domnisoara a tinut sa-mi inapoieze banii( lucru care ma face sa cred ca e o dameza care tine cont de corectitufine)

Merci mult Ilaria! Sper sa bem sticla de vin cat mai repede posibil!

 

Mai rar, in domeniul asta, ca o dameza sa-ti inapoieze banii, eu odata am patit-o. Aceste fete au tot respectul meu.Si eu am trecut pragul Ilariei, dar a lipsit scanteia, poata a 2-a oara va fi cu noroc. Am inteles eu bine, acum e singura in locatie ??? Eu când am fost, era colega cu Yren.

Link spre comentariu
Vizitator timydul
Reputație: 0

Da,e singura in locație.Mai rar o așa domnișoară.Eu când am fost la ea,acum de vreo luna,era singura,si s a comportat cu mine excelent,e foarte dragutza.Merita vizitata,eu când o sa mai am posibilitatea,o revizitez cu mare drag.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

Bună seara,am revizitat domnișoara și aceeași atitudine și servicii de nota 10 chiar dacă fizic poate nu corespunde pentru "gusturile"tuturor,nefiind genul Slim.

Eu rămân la părerea că este de TOP,dacă sunteți de acord faceți recenzii băieți (mai ales cei "colorați"sau membrii premium).

Recenzia am făcut-o după prima vizită,eu o recomand.

Te pup Ilaria,Adi.😚😚😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am vizitat-o si eu pe Ilaria, locatie in Buna-Ziua, nu departe de Rompetrol, apartament modern. Ilaria m-a asteptat intr-o rochita sexy pe tocuri, e inalta si frumoasa exact ca in poze. Este o tipa foarte de treaba, deschisa, comunicativa. M-a servit cu un pahar de vin, am ales un numar, platit inainte 150 de lei. Face un ON foarte bun are niste sani superbi, mari, exact cum imi plac mie (eu fiind un pasionat de sani mari... :boob ). Actiunea a continuat cu putin sex intre sani iar apoi am terminat in LOT... Stie sa se faca placuta pe tot timpul actiunii, este atenta la cerintele clientilor si per total mi-a facut o impresie foarte buna si o recomand cu caldura ! Timp door-to-door cam jumatate de ora.

 

Ca note, as zice:

 

Locatie - 9 - as da 10 daca ar fi ceva mai aproape de centru, e un pic cam departe... :)

Igiena - 10 - nu am simtit mirosuri suspecte si era foarte curata

ON - 9

NP - 9

GFE - 10 - FK inclus

 

Eu unul sper sa mai revin la ea cat de curand.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...