Sari la conținut

🧜Ilaria 💜 Anal 💜 Incall/Outcall 💜0748531799


Postări Recomandate

Este ca te-ai enervat umpic Chill out girl.

 

@ rudeboy vezi fratioare ca baiatul ala a intrebat de fata, nu de corp,cred ca a vazut si el pozele, si ii sa raspuns pe subiect.

Acuma fiecare are placeri diferite, nu iti place cum arata cand ai ajuns, ca teo dus pozele in eroare refuzi si aia e. Nu zic ca nu am facut si eu 1/2 ori greseala de a ramane dar daca nu te atrage vizual si tu asta urmaresti, zici pas frumos decat sa incepi intalnirea deja pe negativ.

Vorba aia”Prima data mancam cu ochii”.

#gettheline

 

eu unul nu mi am dat seama din poze cat de mare este tipa, iar daca mi am asumat sa raman nu inseamna ca a fost e experimenta negativa. de ce trebuie sa fie doar alb sau negru? incercam sa contribui, sa faca omul o alegere ‘educata’  :beex2

Link spre comentariu
  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Am fost la ea prin sept-octombrie si nu mi s-a parut grasa deloc. Intradevar nu e slaba, dar nici grasa. Mie personal mi se pare ca arata ff ok, de aia am venit de la Oradea chiar. Si intentionez sa dau o fuga iar pana la ea, zilele astea <3 

Link spre comentariu
  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Am fost la ea prin sept-octombrie si nu mi s-a parut grasa deloc. Intradevar nu e slaba, dar nici grasa. Mie personal mi se pare ca arata ff ok, de aia am venit de la Oradea chiar. Si intentionez sa dau o fuga iar pana la ea, zilele astea <3 

Link spre comentariu

eu unul nu mi am dat seama din poze cat de mare este tipa, iar daca mi am asumat sa raman nu inseamna ca a fost e experimenta negativa. de ce trebuie sa fie doar alb sau negru? incercam sa contribui, sa faca omul o alegere ‘educata’ :beex2

Nu ai inteles nimic, din ce am scris. 😓

1. Ca omu ala a intrebat altceva.

Ii ca si cum eu as intreba daca face FK si tu mi-ai zice ca, da e draguta la fata. Asa si?

2.Chiar asta ziceam ca daca nu iti dai seama din poze si esti dezamagit la fata locului refuzi si aia e.

3. Nu am zis ca experienta ta a fost negativa, am zis doar ca in momentu in care in loc de click, la inceput se produce declick ii destul de greu sa iasa o intalnire reusita.

 

Acuma daca tot ai fost la ea, de ce nu ai facut o recenzie completa, si cred ca il ajutai mai mult.

Are poze si mai vechi si mai noi si recenzii destule din care iti poti face o idee destul de corecta despre aspectul ei fizic, si daca nu ajuns acolo poti refuza.

Mi se par rautati gratuite, atata timp cat ea nu vad sa incerce sa duca in eroare pe nimeni iar altele pe aici si cu poze false si fara recenzii.

Atat am avut de zis,nu vreau si nu stau sa ma contrazic cu tine, doar mi sa parut ca ai fost pe genu: eu aici postez, pai de ce, ca postez.

Ilaria am mai zis-o si aici si pe alte topice, am avut un vibe special si imi este o persoana draga, dar cred ca am fost corect, echidistant si daca e sa mergeti la ea, mergeti pe socoteala proprie.

#gettheline

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu ai inteles nimic, din ce am scris.

1. Ca omu ala a intrebat altceva.

Ii ca si cum eu as intreba daca face FK si tu mi-ai zice ca, da e draguta la fata. Asa si?

2.Chiar asta ziceam ca daca nu iti dai seama din poze si esti dezamagit la fata locului refuzi si aia e.

3. Nu am zis ca experienta ta a fost negativa, am zis doar ca in momentu in care in loc de click, la inceput se produce declick ii destul de greu sa iasa o intalnire reusita.

 

Acuma daca tot ai fost la ea, de ce nu ai facut o recenzie completa, si cred ca il ajutai mai mult.

Are poze si mai vechi si mai noi si recenzii destule din care iti poti face o idee destul de corecta despre aspectul ei fizic, si daca nu ajuns acolo poti refuza.

Mi se par rautati gratuite, atata timp cat ea nu vad sa incerce sa duca in eroare pe nimeni iar altele pe aici si cu poze false si fara recenzii.

Atat am avut de zis,nu vreau si nu stau sa ma contrazic cu tine, doar mi sa parut ca ai fost pe genu: eu aici postez, pai de ce, ca postez.

Ilaria am mai zis-o si aici si pe alte topice, am avut un vibe special si imi este o persoana draga, dar cred ca am fost corect, echidistant si daca e sa mergeti la ea, mergeti pe socoteala proprie.

#gettheline

 

ma rog, nu te inteleg, let’s agree to disagree. sa fii sanatos, oricum. pentru cei care sunt totusi aici pe forum ca sa futa si ii ajuta informatia, tipa are minim 70kg. fara nicio hatereala. bafta. 

Link spre comentariu

ma rog, nu te inteleg, let’s agree to disagree. sa fii sanatos, oricum. pentru cei care sunt totusi aici pe forum ca sa futa si ii ajuta informatia, tipa are minim 70kg. fara nicio hatereala. bafta.

Buna! Concluzia este in felul urmator ca nu mi ai facut nicio recenzie insa vii cu un comentariu pe dos! Observ ca recenzii scriiiii si toate sunt negative si esti nefericit in ceea ce intalnesti din punct de vedere al aspectului , ai fost la o fata care specifica ca este slaba slaba in titlu si tu o jignesti ca " parca ar fi de la Auschwitz" si ai inceput sa atunci cu noroi iar... dar nu vazusei pozele??? Daca am 1.72 cm cu sanii marimea 9 D.. in fine! E non sens! Te rog mult de tot sa o lasam asa ! Toate cele bune si multumesc baietilor pentru randurile scrise Iti atasez si recenziile 🤗.

post-241003-0-70943500-1582102124_thumb.jpg

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Ilaria si cred ca e o femeie in adevaratul sens al cuvantului. Frumoasa, lipicioasa, pupacioasa, futacioasa. Fiind o fire mai timida, am reusit descarcarile de rigoare doar datorita modului cum te face sa te simti cu ea.

Voi reveni in Cluj saptamana viitoare si cu siguranta voi incerca sa o vizitez. Poate imi fac programare cu vre 2 zile inainte.

Link spre comentariu

🤣😂🤣😂🤣 Neata'! Fii atent! " fata e supraponderala bine de tot, dar o ajuta inaltimea! Adica... ce??? Adica ... cum??? 🤣🤣🤣🤣 adica eu pt 67kg si 1.72 inaltime si sanii foarte mari sunt grasa pt cate kg iar placea lui la o inaltime mai mica?????

Adica daca ai pune acceasi cantitate de 300 g de carne intr o oala de 2 kg incercand sa faci o ciorba buna cam aia ar fi o reteta corecta si o ciorba buna, dar dava iei o oala de 7 kg cu 300 g carne deja ciorba este fara gust si fara carne... pt ca in viata asta este vorba de PROPORTII, daca proportiile sunt bune ciorba va fiiiii EXCELENTA!!!! ( este un exemplu tampit)

Pt ca logic vorbind si despicand firul in 7... se intelege ca sunt supraponderala dar ma ajuta inaltimea 🤣🤣🤣🤣 adica... eu pt inaltimea mea SUNT TOCMAI BUNA?????? !!!!🤣🤣🤣🤣

Cei drept pentru inaptimea mea sunt exact cum imi place si cum imi doresc sa fiu si cum plac multora si ma reviziteaza necontenit si pe aceasta cale va multumesc 😻

Te imbratisez cu drag, Btk. Kiss

Bună, Ilaria. Am văzut fotografiile tale și pot să-ți spun că nu ești grasă. Ești chiar foarte sexy. Nu știu ce fizionomie ai, dar am observat din răspunsurile tale că ești o fată ok. Deci nu mi-aș face probleme deosebite pentru evaluările exagerate ale unora.

 

Sunt nou pe forum și "virgin" la curve. Pot zice că mă atrage ideea de a "sparge gheața" cu tine. Dacă unui "virgin" îi surâde ideea asta, cred că e un indiciu clar că ai calitățile necesare.

 

Oare până când ești disponibilă la Cluj?

Link spre comentariu

Bună, Ilaria. Am văzut fotografiile tale și pot să-ți spun că nu ești grasă. Ești chiar foarte sexy. Nu știu ce fizionomie ai, dar am observat din răspunsurile tale că ești o fată ok. Deci nu mi-aș face probleme deosebite pentru evaluările exagerate ale unora.

 

Sunt nou pe forum și "virgin" la curve. Pot zice că mă atrage ideea de a "sparge gheața" cu tine. Dacă unui "virgin" îi surâde ideea asta, cred că e un indiciu clar că ai calitățile necesare.

 

Oare până când ești disponibilă la Cluj?

Buna! Sunt in permanta in Cluj. Putem stabili o programare cu conditia sa imi lasi un mesaj sau sa ma suni ( nr de tel din titlu) intre orele 10.00-22.00 sau Outcall la hotel si mai tarziu cu programare in prealabil. Multumesc
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Ilaria si cred ca e o femeie in adevaratul sens al cuvantului. Frumoasa, lipicioasa, pupacioasa, futacioasa. Fiind o fire mai timida, am reusit descarcarile de rigoare doar datorita modului cum te face sa te simti cu ea.

Voi reveni in Cluj saptamana viitoare si cu siguranta voi incerca sa o vizitez. Poate imi fac programare cu vre 2 zile inainte.

Multumesc mult! Te mai astept cu marecdrag cand ai placerea. Toate cele bune. ðŸ˜
Link spre comentariu

Patit si eu la fel, dat mesaj, primit seen, dar doar atat, sunat, nu raspunde, cred ca i s-a urcat top-ul la cap, oricum urat!!

Buna! Imi pare rau daca crezi una ca asta! Dau cu seen si nu raspund daca nu specifici in mesaj in cat timp de cand mi ai scris iti pot raspunde! Daca vad mesajul dupa 30 min dupa ce mi ai scris nu mai raspund deloc deoarece evit conjucturi ne la locul lor ! Majoritatea nu imi blocheaza nr de tel pt ca stiu ca nu mai deranjez dupa acele 30 min... Cum ar fi sa raspund cand ma elibetez eu sau poate cand am eu chef?! Nu ar fi profesional si atunci ai fi avut tot dreptul sa spui ca mi s a urcat "top-ul la cap" . Faptul ca dupa acele 30 min nu mai raspund pentru mine nu prezinta un avantaj... Pt ca eu nu scriu si nu raspund la telefon in timpul programarii, eu pierd foarte multe telefoane( programari) astfel. Multe fete au secretara, insa eu NU! Multumesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mă ăștia ce o vizitați pe fata asta, puneți mână de la mână și adunați bani de un aparat foto mai performant și duceți-i-l fetei.

lasa ca is mai ok pozele alb negru ca color arata oribil astea alb negru o fac mai mica 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Serus'!

Multumesc pt mesajele de ieri cu ocazia zilei de 8 martie, am fost in imposibilitatea de a raspunde.

 

👩â€ðŸ‘©â€ðŸ‘§ La multi ani doamnelor si domnisoarelor din viata voastra!

 

🧜â€â™€ï¸La multi ani si colegelor de aici, sa fiti iubite! O primavara minunata va doresc cu multa sanatate! Multumesc

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...