Sari la conținut

Bruneta, Dr. Taberei-0733582566


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu sunt Elly, si m-am hotarat sa deschid un topic despre mine, cu toate ca mai exista unul deschis acum ceva timp dar pentru alt numar de talefon, intre timp s-a adaugat si acesta, am zis sa facilitez un pic mai mult discutiile.

 Locuiesc in Dr. Taberei, foarte aproape de piata Moghioros, va pot oferi servicii de companie intima, sex ora, sex normal, diverse fantezi, de asemenea va pot oferi servicii de relaxare, masaj, o discutie deschisa si suculenta,

 Sa va povestesc cate ceva despre mine, sunt o bruneta cu parul scurt, am 1,70 inaltime, 55 kg, sunt o fire sociabila, educata.

 Tarifele mele sunt de 100 Ron finalizarea, 150 pe parcursul unei ore.

Program de lucru de la ora 13-22( ultima programare)

Numar de contact 0733582566, daca nu raspund,insistati, nu raspund la sms-uri.

 

 

 Va pup, si va astept.

post-234948-0-01323100-1501164000_thumb.jpg

post-234948-0-02882600-1501164015_thumb.jpg

post-234948-0-80566400-1501164026_thumb.jpg

post-234948-0-61268900-1501164038_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:acasa la mine
  • Oras:acasa la mine

stiu lucrul aceesta, dar mi-am spus sa facilitez un pic discutiile cu voi asa, exista o nebuloasa pe seama numarului de telefon

atunci trebuia sa pui tu si topicul celalalt al tau ca sa vada colegii tot ce este de spre tine pe forum,asa e corect

  • Like 1
Link spre comentariu

Hello fratilor, am vizitat-o si eu pe domnisoara, sta in Dr. Taberei 36 pe langa un parculet, sunat inainte, facut programare, ajuns la timp. Ma primeste o domnita un pic dupa usa, in chilot si sutien, stat la un pahar de vb pe parcursul unei tigari. Totul a inceput cu un dus, si eu si ea, pe rand, nu am intrebat ce e drept daca putem face impreuna, mangaieri, un oral bunicel, normal, schimbat cateva pozitii, terminat in gloria caprei. Mie personal mi-a placut, din punctul meu de vedere e de revenit, am avut parte de o partida buna de sex si o discutie interesanta. Achitat inainte 100 ron, ptr o tragere, 150 este ora, pe mine nu ma tine.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia tot acolo unde ai avut probleme cu apa?

Spui ca accepti sau oferi diverse fantezii? Enumera cateva...

Buna, tot acolo, dar totul este functional, accept si ofer diverse fantezii, pe langa cele clasice, cunni, anni, stii ca sunt o fata comunicativa, si cred ca se poate ajunge la un numitor comun in ceea ce ti-ai dori.

Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ti-as recomanda sa primesti clientul in tinute sexy, tocuri si sa pastrezi pe parcursul intalnirii macar tocurile. Ai corp dragut dar nu il pui in valoare suficient de mult.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Draga Elly, după cum te exprimi, sigur ești o fata educata, în primul rând.

În al doilea rând, iti spun sigur, ca multi bărbați își doresc ce a afirmat "laury" mai sus. Tocurile înseamnă mult si de ce nu, un vibrator ar fi binevenit.(să stii ca puține fete păstrează tocurile pe parcursul întâlnirii si au si vibrator).

Si...nu în ultimul rând, ai un corp frumos!

Bafta multa!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti-as recomanda sa primesti clientul in tinute sexy, tocuri si sa pastrezi pe parcursul intalnirii macar tocurile. Ai corp dragut dar nu il pui in valoare suficient de mult.

Multumesc de sfaturi, intodeauna o sa tin cont de ele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Elly, după cum te exprimi, sigur ești o fata educata, în primul rând.

În al doilea rând, iti spun sigur, ca multi bărbați își doresc ce a afirmat "laury" mai sus. Tocurile înseamnă mult si de ce nu, un vibrator ar fi binevenit.(să stii ca puține fete păstrează tocurile pe parcursul întâlnirii si au si vibrator).

Si...nu în ultimul rând, ai un corp frumos!

Bafta multa!

Buna, multumesc, oricand sunt bune sfaturile.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Multumesc de sfaturi, intodeauna o sa tin cont de ele.

Ai poze cu portjartier...foloseste-l si mai cumpara cateva sa ai de schimb...ciorapi cu banda...fii sexy si provocatoare!

Clientul vine sa gaseasca la tine ce nu are acasa...sunt convins ca toti ar vrea sa faca sex cu tine in ciorapi cu banda...portjartier....etc.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai poze cu portjartier...foloseste-l si mai cumpara cateva sa ai de schimb...ciorapi cu banda...fii sexy si provocatoare!

Clientul vine sa gaseasca la tine ce nu are acasa...sunt convins ca toti ar vrea sa faca sex cu tine in ciorapi cu banda...portjartier....etc.

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...