Sari la conținut

Bruneta, Dr. Taberei-0733582566


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna mâine seara după orele 16:30 ești disponibilă? Ajung in București ! Faci deplasări si la hotel?

Buna, nu fac deplasari absolut deloc, te astept la mine, cu un telefon in prealabil pentru o programare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte frumos spus și gândit!

Doi oameni care au reușit să se facă plăcuți și interesanți unul în fața celuilalt,dar,atenție,că se poate trece în partea implicării emoționale și....

Suntem 2 persoane mature, cel care ajunge sa poarte anumite conversatii cu mine la un nivel mai inalt, clar poate deduce singur ca o eventuala implicare emotionala nu este deloc favorabila pentru el.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
Foarte frumos spus și gândit!

Doi oameni care au reușit să se facă plăcuți și interesanți unul în fața celuilalt,dar,atenție,că se poate trece în partea implicării emoționale și....[/quote Suntem 2 persoane mature, si implicarea emotionala nu are loc in contextul aceesta.

 

Maturitatea nu este un impediment în implicarea emoționată și nu o exclude!

Că pretențiile sunt altele,că selecția este mai riguroasă și pașii până la relație sunt mai mici și mai siguri,este un lucru cert!

Modul tranșant în care o spui mă face să cred că ești prinsă până peste urechi într-o altă relație!

Părerea mea!!

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Suntem 2 persoane mature, cel care ajunge sa poarte anumite conversatii cu mine la un nivel mai inalt, clar poate deduce singur ca o eventuala implicare emotionala nu este deloc favorabila pentru el.

Pentru că nu va avea un final fericit pentru el!

Este așa cum am spus mai sus!

Ești prinsă!

Rău!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru că nu va avea un final fericit pentru el!

Este așa cum am spus mai sus!

Ești prinsă!

Rău!

Off, chiar asa greu de inteles sunt anumite lucruri, aspecte ale vietii?

Daca eu sunt prinsa sau nu intr-o relatie este un aspect din viata mea personala, care nu priveste pe absolut nimeni sau nu ar trebui sa priveasca pe absolut nimeni de pe aceest forum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna ziua la toata lumea. am ajuns si eu azi la ora 18:00. nu stiu sa dau note dar a fost foarte bine. probabil din cauza asta am fost si asa timorat. nu am mai patit la alte fete sa raman.asa "socat" e frumoasa e de revenit ca sa inteleaga toata lumea. mai ales ca e si aproape.de.mine

Link spre comentariu
Reputație: 24023
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sun azi sa ma duc si ce credeti? Ocupat full pana la ora 21.

Ca sa vedeti ce inseamna reclama si recenziile pozitive pe forum!

Elly, sper sa nu scada calitatea din cauza unui volum asa mare!

Spor la futai!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi place sa cred ca s-au inbunatatit fata de ultima ta vizita Laury, doar ca mi-am creeat un sistem de functionare foarte ok ptr mine, imi iau pauza intre programari de minim 30 min, deci dintr-o zi cu 9 ore la pravalie programez undeva la maxim 5-6 persoane.

  • Like 6
Link spre comentariu

Reputație: 24023
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Imi place sa cred ca s-au inbunatatit fata de ultima ta vizita Laury, doar ca mi-am creeat un sistem de functionare foarte ok ptr mine, imi iau pauza intre programari de minim 30 min, deci dintr-o zi cu 9 ore la pravalie programez undeva la maxim 5-6 persoane.

Foarte bine faci!

Repet cheia succesului: locatie curata/asternuturi/prosoape/baie, papuci, igiena ta, sanatatea ta, aspect/look sexy si provocator, servicii bune cu implicare, programari respectate, atitudine si amabilitate = coada mare la usa ta pe perioada cat activezi!

Abia astept sa te testez iar! 😊

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...