Sari la conținut

Doamna matura km5 0734058332


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Am fost eu, m-am programat pentru 17.30, am sunat-o cu 10 min. mai devreme, mi-a răspuns cu o voce înecată de băutură și a început să se enerveze singură. Totul a culminat cu refuzul de a mă mai primi, în condițiile în care am mai fost la ea. Nu este ceva wow! dar aveam chef de ea. Este de evitat nu numai din cauza băuturii dar și din cauză că face totul neprotejat. E beată mai tot timpul, vorbește că televizorul nici nu știe ce face

Daca te primea mai scriai toate prostiile astea?

Daca o face neprotejat si te deranjeaza de ce mai vroiai sa te duci?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nu am mirosit nimic, care sa rezulte faptul ca ar fi fost beată, dar ma futea de parcă zici ca o obligam sau ca era gratis. Plm voiam si eu ceva mai senzual (Larisa) sau hard(Anona sau Mihaela)

Asta, plm mai ca avea puțin și imi baga una la ureche, cu toate ca eu in general sunt un băiat foarte respectuos.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Eu am fost pe la doamna cu pricina undeva prin aprilie-mai si chiar nu mirosea....sau nu dadea senzatia de om alcoolic!

La capitolul masaj doamna chiar stie ce are de facut....la capitolul sex cred doar ca a lipsit acel click!Nu mi-au placut deloc vergeturile de pe burta ei....si faptul ca a ramas semi-imbracata!In ceea ce priveste atitudine chiar ai ce discuta cu ea,se vede ca e o femeie trecuta bine prin viata!

Nu pot recomanda decat celor care le plac femeile mature si care pot face abstractie de lucruri cum ar fi vergeturile sau piele lasata!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

O ora de relaxare impreuna cu mine.Rupe ritmul,ia o pauza!Astept domni peste 35 de ani, intre orele 14.00-20.00.Nu fac deplasari.Zona Doraly.Tel.0766836103

post-172588-0-06650600-1517163495_thumb.jpg

post-172588-0-45866300-1517163495_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...