Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0756557776

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
20 raspunsuri in acest thread

#21 psihognr

psihognr

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Inscris la:
    27 November 2016
  • Reputatie: 0

Postat 13 December 2017 - 08:54 PM

Sărut băieți.. am văzut că sunt câteva discuții contradictorii pe acest topic si as vrea sa zic si eu cateva cuvinte...
    În mare parte aress42 are dreptate...intr.o dupa amiaza dorind si eu sa ma simt bine am zis sa o sun pe asa zisa domnișoară...incepand chiar de la convorbirea telefonică mi.am dat seama ca fata este foarte vulgară...dar nah..mi am zis sa incerc ca nu am nimic de pierdut...ajuns la destinație...in spate la dania in darmanesti...la etajul 5 sau 6 stau domnișoarele...ca e bine de stiut..sunt două...amandoua la fel de dughite si dobitoace...sunt două panarame..una venită din galați...cealalta zicand ca este din piatra...m.am dus pe camera cu cea blonda...frumusik la fata...a zis k de-abia a născut și nu vrea sa stea deasupra mea...bine am inteles...am zis sa stea capra...nu poate k o doare operatia...si apropo..are burta lăsată dupa operatia pe care a avut.o...a nascut prin cezariana....este neingrijita...miroase de la ea...dupa actul sexual nu s.a dus la baie sa se spele...s.a îmbrăcat si a coborât ca avea alt prost la usa..sincer a făcut un oral de nota 3...nu stie sa puna accent pe părțile importante ...nu stie sa stea la pula...nu se miste bine deloc...in casa era un dezastru de nedescris...si un miros de țigară insuportabil...la baie nu avea nici prosop sa ma sterg...m.am sters la asta micu cu hartie igienică...ma mir k aveau si de asta...orikkm se vede nivelul de cultură dupa cum scrie...nu as mai vizita.o nici mort..o laba e mai sănătoasă...decat sa mergi la astea două...intr.un timp veneau si la domiciliul clientului...si atunci am zis sa o chem pe colega ei...ce pot zice ..mai rea k cea blonda...un miros insuportabil...Mai ales pe căldura asta..sincer nici asta micu nu mi s.a sculat din prima...a trebuit să îl suge bine pana cand sa dea un semn de revenire...o jegoasa imputita...a peste mirosea de la pizda..nici nu am mai vrut sa fac normal...

În concluzie decat sa va duceți la angoasele astea două...mai bine intrați pe xnxx.com ... Da.ti o laba sănătoasă.. și sunteti mai fericiti...tot ce am zis poate fi confirmat de alt băiat care a mai fost la aceste două panarame...mulțumesc pt intelegere...;-)

mi-a spus si mie aceeasi poveste! 2 ordinare

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi