Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mmy
Reputație: 0
http://www.nightwish...ge.ro/Bandwidth Limit ExceededThe server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at www.nightwishmassage.ro Port 80??????????????
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
http://www.nightwishmassage.ro/Bandwidth Limit ExceededThe server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at www.nightwishmassage.ro Port 80??????????????
s-a terminat banda la server :P

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NightWish Massage: EVITATI!!

 

Am lucrat ca maseoza acolo 2 zilei. Inseala si fetele, si clientii.

Pretul normal pt masaj de relaxare este 100ron, iar pt masaj si companie intima este 200 ron.

Nu au anunturi pe nicaieri, doar pliante pe care le impart maseozele in centrul vechi. Clientii care ajung la salon, ajung adusi de taximetristi, iar inauntru fetele cer de la 300ron in sus (aveti parte de doar o finalizare in banii astia), bani din care 200ron raman in salon (100ron Tania&Silviu...100ron fata ) iar restul ce este peste ia taximetrist. Preturile pt straini incep de la 400ron/ora, si cresc cu nerusinare pana la 1000-1200ron.

 

Daca aveti de gand sa platiti in valuta, in acel salon 1euro este 4ron iar un dolar 3 ron.

 

Legat de bauturile alcolice de acolo:

-o sticla de bere: 10ron

-o doza de cola 10ron

-un pahar de apa de la dozator fantana 5 ron

-o cafea la pliculete 3in 1: 10ron

-o sticla de vin ,,Boieresc,, care in Cora costa 5ron, acolo este 100ron

-o sticla de sampanie ,,Boieresc,, care in Cora este 7lei este la fel 100ron

- o sticla de whisky care costa 35-40ron la ei costa 200ron

 

Sunt 2 maseoze in acel salon care fura bani in momentul in care voi plecati la toaleta sa faceti dus.

Aspectul fizic al fetelor lasa de dorit: manechiura si pedichiura sunt in regula in rest.....daca sunt clienti care doresc finalizare orala, ele fac ,,simulare,, (in momentul ejacularii fac laba iar ejacularea se produce in parul lor) iar apoi imediat cu sperma in par merg la alti clienti in receptie. Este o tipa acolo in salon care nu cred ca a auzit in viata ei de un aparat de ras sau de ceara depilatoare: are par pe fund cum au unii domni pe piept. Nici de cosmetica nu a auzit: cosuri negre si mustata. Norocul fetelor este ca lumina nu exista in acel salon, sunt dor niste becuri rosii.

 

Igiena salonului lasa si ea de dorit: cearceafurile si prosoapele sunt negre, si sunt schimbate odata pe seara.

  • Like 2
Link spre comentariu

Daca toate fetele care au lucrat la diverse saloane si apoi in urma unor divergente ar pleca de acolo s-ar apuca sa scrie aici probabil ca nimeni nu ar mai frecventa astfel de locuri. Nu mi se pare fair play ce ai facut tu...si in plus nici nu te cred. Probabil vrei sa faci un rau, ai o vendeta de rezolvat si ai facut-o. Cred ca moderatorii ar trebui sa stearga postul sicum nui s-a plans niciun client de serviciile nightwish...

Link spre comentariu

Inca de la inceput, tin sa-mi cer scuze, daca este considerat off topic sau nelalocul lui acest post. Daca da, poate fi sters oricand.

 

Daca pe Natalia nu o crede nimeni, nu pot ramane indiferenta, poate pe mine ma veti crede...sunt un membru relativ cunoscut si o maseuza cu o buna reputatie, in general. Nu mi-e teama de repercursiuni, asa ca "voi da din casa" si eu... Am lucrat cu acesti indivizi Tania si Silviu la salonul Sign Masaj de pe Calea Mosilor, colt cu str. Traian. Nu stiu daca asta mai exista, oricum nu conteaza.

 

Cert este ca pot confirma atitudinea de rahat a patronilor, pe care evident o inoculeaza si maseuzelor si ambientului salonului (oricare ar fi ala) in general.

Confirm ca si la Sign veneau clienti adusi de taximetristi, care isi luau partea. De asemenea, unele fete, printre care ma numaram si eu, erau platite cand avea chef Tania ( o data la 2 saptamani !!), chiar daca faceai bani in fiecare zi. Mai apoi, cand s-au hotarat sa-si puna pe picioare propria afacere de mareeee succes...au furat banii salonului Sign pe vreo 2 saptamani si dusi au fost. Daca vreti o descriere literara a salonului si a atitudinii o aveti aici http://memoriileuneimaseuze.wordpress.com/2012/05/17/manager-sau-dama-de-companie/

 

@ El Futador - daca salonul era vizitat de clienti multumiti sau nu, veneau si recenziile pozitive/negative. Si nu cred ca Natalia a facut rau ca a postat aceste amanunte. Nu mai bagati pumnul in gura, daca nu cunoasteti. Poate vei dori tu sa mergi la Nightwish, sa te convingi de veridicitatea spuselor Nataliei si alor mele, mai apoi sa le faci o recenzie, de orice natura ar fi aceasta. Chiar voi urmari subiectul. Multumesc pt intelegere.

  • Like 3
Link spre comentariu

nu ma intelege gresit. probabil ca salonul nu are clienti si din aceasta cauza nu avem o recenzie obiectiva dar nu este etic ce faci tu. sa nu-mi spui ca te-ai gandit tu asa intr-o zi hai sa fac un bine si sa anunt o comunitate/forum ca salonul cutare este groaznic. Tu ai avut un conflict pe acolo si cum sa faci un rau ti-a fost cel mai la indemana ai facut asta. De inteles,este omeneste dar sincer esti subiectiva,nu esti bine intentionata fata de noi si in plus ai dat atatea informatii care chiar nu ne intereseaza...gen pliante,preturi vinuri boieresti asta e bucataria voastra

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunt deja doua marturii care au aceeasi idee si anume ca acel salon are probleme. Asta ridica mari semne de intrebare asupra lui.

In aceste conditii pentru mine este clar de evitat.

 

Referitor la faptul ca este etica sau nu o relatare este mai binecsa-i lasam pe moderatori sa aprecierile. Eu as aprecia pareri ale fetelor care lucreaza acolo, indiferent ca sunt pozitive sau negative

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu ma intelege gresit. probabil ca salonul nu are clienti si din aceasta cauza nu avem o recenzie obiectiva dar nu este etic ce faci tu. sa nu-mi spui ca te-ai gandit tu asa intr-o zi hai sa fac un bine si sa anunt o comunitate/forum ca salonul cutare este groaznic. Tu ai avut un conflict pe acolo si cum sa faci un rau ti-a fost cel mai la indemana ai facut asta. De inteles,este omeneste dar sincer esti subiectiva,nu esti bine intentionata fata de noi si in plus ai dat atatea informatii care chiar nu ne intereseaza...gen pliante,preturi vinuri boieresti asta e bucataria voastra

 

Salonul are clienti, majoritatea straini.

Persoane naive venite pt prima oara in tara care nu stiu cum se invarte treaba cu preturile fetelor sau romani beti turta care nu stiu ce fac in acele momente.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am postat aici ca sa fiti informati sa stiti daca ajungeti acolo sa nu fiti pacaliti la bauturi, preturi etc. si sa stiti si cum arata fetele din acest moment.Sunt 3 fete: Adriana, Angy (Angela) si Mirela.

Adriana: Bruneta cu bretonul roscat-morcov, 1.68 aprox si 68kg sani nr 2, draguta la fata si la corp, probleme cu dantura(lipsa in fata)

Angy: micuta, 1.50, 45kg, roscata sani nr 1

Mirela: aici e problema cu epilatul pe fund, 1.65, 55kg bruneta cu suvite roscate si 2-3 blonde,cosuri pe fata

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar pt fete, ca sa stie daca vor sa se angajeze acolo mai bine sa nu faca asta: patronii fura bani!

 

1. La angajare esti anuntata ca ai comision 50% si ca nu vei mai plati nimic,decat prezervativele pe care le folosesti.

Dupa aceea incepe nebunia: cateva din lucrurile pe care ele sunt obligate sa le plateasca...

-ulei de masaj si creme de masaj : fiecare fata este obligata sa plateasca 50ron/saptamana. Cat am lucrat eu eram 6fete. Plateam 300ron/sapt cand de fapt se consuma doar 2sticle de ulei la 1l care valorau 80ron amandoua...restul se duceau la patroni

-50ron/saptamana trebuia sa platim pt curatenie (erau opriti cu forta) dar curat in salon tot noi faceam

-facturile la apa, gaze : ,,firma,, platea 50% din pret iar restul imparteau fetele intre ele factura

 

2. La inceput fetelor li se opreste ,,garantie,, 1000ron pe care cica o recupereaza daca isi baga preaviz cu 14 zile inainte sa plece,pe care nimeni nu si-a recuperat-o.

Motvele pt care li s-a oprit garantia si au luat-o de la inceput cu stransul garantiei:

-nu ai voie sa lipsesti o zi,nici chiar daca esti in perioada de menstra:cine lipseste pierde garantia.

-nu ai voie sa intarzii la program, la ora 18:00trebuie sa fi in salon, la ora 20:00 sa fi gata aranjata pt munca si sa ramai L-M de la ora 18:00-06:00 iar J-V-S-D de la 18:00 la 08:00

-nu ai voie sa pleci din timpul programului: o fata a plecat cu salvarea pt ca a lesinat si pt asta i s-a oprit garantia

 

3. Banii nu ii primiti dupa fiecare client. Sunt unii clienti ,,fideli,, si salonului (prietenii patronului) care nu platesc, si esti obligata sa intri cu ei in camera si sa faci tot ce vor ei. Adica pe romaneste muncesti gratis pt ei.

 

4.Pretul pt deplasarea la hotel este 80euro (daca platiti in valuta,pretul ramane acelasi, daca platiti in lei se calculeaza la 6ron-1euro). La deplasarile la hotel nu mai este comision 50%, fata primeste doar 100ron,restul intra in buzunarul patronului

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator balteig
Reputație: 0

Desi am fost doar de 3 ori, nu sunt un adept al acestui procedeu de desfatare. Prima data, am fost prin 2009 la un salon de masaj erotic si dupa a-3-a sedinta m-am saturat pana la plictiseala. Desi maseoza isi dadea toata silinta sa ma maseze cu sanii peste tot, finalizarea consta intr-o veritabila laba efectuata cu brutalitate...eh, tocmai acest lucru m-a facut sa nu mai vizitez saloanele pentru masaj erotic. Eu nu vreau cu orice pret sa critic aceste saloane, poate unora le place, pana la urma e o problema de personalitate; vorba aceea "gusturile (placerile) nu se discuta".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi am fost doar de 3 ori, nu sunt un adept al acestui procedeu de desfatare. Prima data, am fost prin 2009 la un salon de masaj erotic si dupa a-3-a sedinta m-am saturat pana la plictiseala. Desi maseoza isi dadea toata silinta sa ma maseze cu sanii peste tot, finalizarea consta intr-o veritabila laba efectuata cu brutalitate...eh, tocmai acest lucru m-a facut sa nu mai vizitez saloanele pentru masaj erotic. Eu nu vreau cu orice pret sa critic aceste saloane, poate unora le place, pana la urma e o problema de personalitate; vorba aceea "gusturile (placerile) nu se discuta".

 

Nu aveai cum sa vi la acest salon in 2009,pt ca nu exista.

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Natalia nu ai citit cu atentie ce a zis omul. A fost la un salon de masaj erotic, oarecare nu la cel la care se face referire in topic. Omu si-a expus punctul de vedere cu privire la masajul erotic din ce am inteles eu. Dar trecand peste astea tu unde activezi acum si care este numele tau?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Natalia nu ai citit cu atentie ce a zis omul. A fost la un salon de masaj erotic, oarecare nu la cel la care se face referire in topic. Omu si-a expus punctul de vedere cu privire la masajul erotic din ce am inteles eu. Dar trecand peste astea tu unde activezi acum si care este numele tau?

 

Imi cer scuze! Ai dreptate,nu am inteles eu.

 

Momentan nu lucrez. Numele meu este Natalia

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NightWish Massage: EVITATI!!

 

Am lucrat ca maseoza acolo 2 zilei. Inseala si fetele, si clientii.

Pretul normal pt masaj de relaxare este 100ron, iar pt masaj si companie intima este 200 ron.

Nu au anunturi pe nicaieri, doar pliante pe care le impart maseozele in centrul vechi. Clientii care ajung la salon, ajung adusi de taximetristi, iar inauntru fetele cer de la 300ron in sus (aveti parte de doar o finalizare in banii astia), bani din care 200ron raman in salon (100ron Tania&Silviu...100ron fata ) iar restul ce este peste ia taximetrist. Preturile pt straini incep de la 400ron/ora, si cresc cu nerusinare pana la 1000-1200ron.

 

Daca aveti de gand sa platiti in valuta, in acel salon 1euro este 4ron iar un dolar 3 ron.

 

Legat de bauturile alcolice de acolo:

-o sticla de bere: 10ron

-o doza de cola 10ron

-un pahar de apa de la dozator fantana 5 ron

-o cafea la pliculete 3in 1: 10ron

-o sticla de vin ,,Boieresc,, care in Cora costa 5ron, acolo este 100ron

-o sticla de sampanie ,,Boieresc,, care in Cora este 7lei este la fel 100ron

- o sticla de whisky care costa 35-40ron la ei costa 200ron

 

Sunt 2 maseoze in acel salon care fura bani in momentul in care voi plecati la toaleta sa faceti dus.

Aspectul fizic al fetelor lasa de dorit: manechiura si pedichiura sunt in regula in rest.....daca sunt clienti care doresc finalizare orala, ele fac ,,simulare,, (in momentul ejacularii fac laba iar ejacularea se produce in parul lor) iar apoi imediat cu sperma in par merg la alti clienti in receptie. Este o tipa acolo in salon care nu cred ca a auzit in viata ei de un aparat de ras sau de ceara depilatoare: are par pe fund cum au unii domni pe piept. Nici de cosmetica nu a auzit: cosuri negre si mustata. Norocul fetelor este ca lumina nu exista in acel salon, sunt dor niste becuri rosii.

 

Igiena salonului lasa si ea de dorit: cearceafurile si prosoapele sunt negre, si sunt schimbate odata pe seara.

Nu stiu cine esti..Dar dupa numele Natalia cu siguranta nu te stiu. Natalia a fost o singura fata din Buzau care imi aduc aminte de ea cu siguranta.Daca esti tu mai bine spui la lume cum furi tu prin saloane pe unde te duci si te da lumea afara.Nu ca te fura altii pe tine..Si dupa cum toata lumea stie comisionul intr-un salon se da zilnic la iesirea din program nu la 2 saptamani cu afirmati voi.Dar cred ca stiu cine esti..Concurenta de pe Preotescu 12 si anume ARROGANCE MASSAJ..Ar fi bine sa iti vezi de treaba ta si de salonul tau sa lasi comentariile pt cei care se duc la saloane .Si daca imi aduc aminte bine ai lucrat si la ARROGANCE MASAJ :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inca de la inceput, tin sa-mi cer scuze, daca este considerat off topic sau nelalocul lui acest post. Daca da, poate fi sters oricand.

 

Daca pe Natalia nu o crede nimeni, nu pot ramane indiferenta, poate pe mine ma veti crede...sunt un membru relativ cunoscut si o maseuza cu o buna reputatie, in general. Nu mi-e teama de repercursiuni, asa ca "voi da din casa" si eu... Am lucrat cu acesti indivizi Tania si Silviu la salonul Sign Masaj de pe Calea Mosilor, colt cu str. Traian. Nu stiu daca asta mai exista, oricum nu conteaza.

 

Cert este ca pot confirma atitudinea de rahat a patronilor, pe care evident o inoculeaza si maseuzelor si ambientului salonului (oricare ar fi ala) in general.

Confirm ca si la Sign veneau clienti adusi de taximetristi, care isi luau partea. De asemenea, unele fete, printre care ma numaram si eu, erau platite cand avea chef Tania ( o data la 2 saptamani !!), chiar daca faceai bani in fiecare zi. Mai apoi, cand s-au hotarat sa-si puna pe picioare propria afacere de mareeee succes...au furat banii salonului Sign pe vreo 2 saptamani si dusi au fost. Daca vreti o descriere literara a salonului si a atitudinii o aveti aici http://memoriileuneimaseuze.wordpress.com/2012/05/17/manager-sau-dama-de-companie/

 

@ El Futador - daca salonul era vizitat de clienti multumiti sau nu, veneau si recenziile pozitive/negative. Si nu cred ca Natalia a facut rau ca a postat aceste amanunte. Nu mai bagati pumnul in gura, daca nu cunoasteti. Poate vei dori tu sa mergi la Nightwish, sa te convingi de veridicitatea spuselor Nataliei si alor mele, mai apoi sa le faci o recenzie, de orice natura ar fi aceasta. Chiar voi urmari subiectul. Multumesc pt intelegere.

Ramona zis Vulpita sa inteleg :)...Care locuiesti in editat..Mai papusa mica..Nu stiu cand m-am dat eu la tine :) nu stiu daca mi-a trecut prin cap acest lucru macar o data in viata mea,sau sa ma dau la vre-o fata din saloanele pe care le-am avut..Din 100 de fete care au lucrat la mine tu esti singura sageata care postezi abureli..Am uitat imi faceai masaj de relaxare in camera,si a intrat sotia cand tu te pregateai sa imi faci finalizarea..Asta da poti sa spui,nu ca m-am dat eu la tine..Am avut Maseuze care au dormit cu mine in pat,care am ramas cu mine peste noapte in casa,am dormit in acelasi pat ca nu puteam sa le bag in pat cu baiatul meu si una nu a zis nimic,sa se planga ca am abuzat sau ca m-am dat la ele.Si te gasesti tu prastia Popestiului Leordeni 20kg toata sa faci comentarii :)..Si iti spun si tie cu i-am spus si lu Natalia,,Comisionul se dadea la iesirea din program draga mea asa ca nu manca kakat cu gura plina

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ramona zis Vulpita sa inteleg :)...Care locuiesti in editat..Mai papusa mica..Nu stiu cand m-am dat eu la tine :) nu stiu daca mi-a trecut prin cap acest lucru macar o data in viata mea,sau sa ma dau la vre-o fata din saloanele pe care le-am avut..Din 100 de fete care au lucrat la mine tu esti singura sageata care postezi abureli..Am uitat imi faceai masaj de relaxare in camera,si a intrat sotia cand tu te pregateai sa imi faci finalizarea..Asta da poti sa spui,nu ca m-am dat eu la tine..Am avut Maseuze care au dormit cu mine in pat,care am ramas cu mine peste noapte in casa,am dormit in acelasi pat ca nu puteam sa le bag in pat cu baiatul meu si una nu a zis nimic,sa se planga ca am abuzat sau ca m-am dat la ele.Si te gasesti tu prastia Popestiului Leordeni 20kg toata sa faci comentarii :)..Si iti spun si tie cu i-am spus si lu Natalia,,Comisionul se dadea la iesirea din program draga mea asa ca nu manca kakat cu gura plina

amenintari voalate, limbaj suburban, raspunsuri pe langa subiect ....  avertisment/ban ceva pentru guvidul asta?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

amenintari voalate, limbaj suburban, raspunsuri pe langa subiect ....  avertisment/ban ceva pentru guvidul asta?

Mai baiatule..Nu stiu cine esti si chiar nu ma intereseaza persoana ta .Amenintari nu stiu ce amenintari vezi tu in subiectele mele..Daca era sa ameninti treceam direct la fapte in nici un caz sa postez aici amenintari..mai ales ca stiu totul despre ea.adresa.tel.etc..Iar cu limbajul nu vad sa fi zis ceva anormal...Pe langa subiect am dat raspunsul la ceea ce afirmau fetele acelea.Tu nu vezi si tu ca aia zice ca a lucrat 2 zile dar de fapt ea stie preturi la hotel,preturi in salon,si cam tot.Cum poti sa faci asemenea afirmatii cand tu ai lucrat 2 zile..Nimeni nu poate sa stie ceva legat despre un salon in timp de 2 zile sa fim realisti.Din start se vede ca este ceva la mijloc,ceva nu se leaga.Cum au mai zis si altii aberatii....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...