Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuredti
  • Oras:Bucuredti

buna ziua rog sa mi se stearga si mie toate comenturile de pe site pt ca doresc sa ma retrag din aceasta activitate.astazi la vizita membrului de pe site Admin mi sa spus ca pot fi sterse nr sunt 0764548880,,,,0729202854,,,,,,0762331090......Va multumesc o zi placuta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna seara se pare ca e mana membrului vip k nu mi sa sters comenturile va anunt k am sa revin se pare k nu am putut sta prea mult pe bara va astept k mare placere an compania mea.Mii de pupici

 

Si pe ce numar te putem contacta ? Ca am sunat azi la cele 3 numere si toate sunt inchise.

Link spre comentariu

Confirm cele spuse mai sus, numerele de telefon nu sunt functionale. Am incercat si pe un numar mai vechi pe care l-a avut d-soara si este blocat.

Te rog, in numele comunitatii, actualizeaza numere ca sa-ti poti continua activitatea, nu de alta. :)

Eventual daca ne poti spune un program de lucru, asta daca s-a modificat intre timp dupa ce ai revenit in bransa.

Multumesc.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuredti
  • Oras:Bucuredti

draga admin sunt denisa sau elisa cum am precizat si mai sus rog toti membri sitului sa mi se stearga toaate recenziile sa mi se blocheze contul sa nu mai apara deloc poze si nimic altceva eu mam retras din activitate si vam rugat de acum 3 luni sa dispara totul va multumesc

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...