Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Medias
  • Oras:Medias

MASEUZA cu experienta efectuez masaj de relaxare si reflexoterapie,

nu raspund la numere private, ofer si rog maxima seriozitate.

Sunati, nu veti regreta!

 

Anuntul e din de toate pentru toti.

Vorbim doar de masaj,  o ora care poate include si doua finalizari, masajul e destul de bun (include si reflexo), pret 100 de lei.

Dameza nu arata foarte bine (as zice ca are la vreo 45 de ani) dar vorbim strict de masaj cu finalizare asa ca cine cauta doar asta poate incerca.

 

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Nu va duceti frate.....  locatia e pe timotei popovici.....  te baga intr-o camera jegoasa o baba stirba si urata ca draq. cand am vazut nu stiam pe unde sa ies mai repede....  sa ma convinga m-a luat cu stai sa-ti arat pe calculator ce fac...o sa vezi, nu iti pare rau si ieftin....cred ca urla foamea in ea ca sirenele in siria....    am scos telefonul sa ma uit la ceas...a inceput sa se panicheze ca sa nu o filmez sa plm....  Evitati!

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Si pana la urma ai stat sau nu?

nu am stat frate ca nu sunt necrofil.... mie-mi plac purisancele, dar asta e macabritate...stirba, bruneta, urata, ..am fost asta iarna sa vad ce si cum...era o camera nearisita, un miros imbacsit, jeg....  pula mea, am fute noi ca disperatii, dar parca sa fut mumii nu-mivine....si oricum nu se fute....asa o zis..cica face masaj si te finalizeaza, prin ce nusht, laba sau o muie...dar cu dinte-gaura-lipsa-pauza....parca nu-mi vine ...  

sfatul meu e sa o evitati, nu se merita nici drumul pana la ea, dar daca esti curios...du-te si tu si vezi, o sa cauti usa ..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...