Sari la conținut

Noua in orașul tău â�¤ï¸�😘


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E talent fata ...

 

Am ajuns azi inapoi in Tm si dupa ce am condus ca un erou 1500 km, mi-am zis ca merit ceva frumos :)) .. asa ca am ajuns la tipa din poze, locatia pe Gh Lazar, apartament curat, toate conditiile

 

M-a asteptat intr-o lenjerie neagra, in tandem cu parul si tenul mai inchis, super frumusica, am vrut sa o sarut direct, dar mi-a dat-o pe aia cu "nu fac french kiss", am contrat cu "..macar romanian kiss", dar n-am avut sorti de izbanda..

 

 ... dupa "igienizare" m-a asezat pe "partea mea a patului", a inceput sa ma linga frumos pe oua si a trecut la oral protejat, se misca bine, alterneaza ritmul, te priveste in ochi si vrea sa interpreteze cum te simti, apoi mai adauga un nivel de intensitate ..

 

La sex isi doreste sa stea ea deasupra si daca se poate cu spatele, gen reverse cowgirl, sa isi dea ea placerea .. am mai trecut-o si pe ea pe spate, am transpirat amandoi, dar nu am reusit sa ma termin, asa ca m-a dat cu lubrifiant si m-a masat frumos pana cand s-a mutat inapoi pe pozitia de rever cowgirl si s-a stropit pe abdomen .. 

 

E de caterinca, mai crazy si are simtul umorului dezvoltat, daca stiam ca e asa, mai bine luam o sticla de sampanie si stateam la show peste noapte.

 

Bine bine, la plecare m-a pupat pe buze, dar tot nu asa cum mi-am dorit eu :))  

 

Note bune la toate capitolele, de recomandat. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

E talent fata ...

 

Am ajuns azi inapoi in Tm si dupa ce am condus ca un erou 1500 km, mi-am zis ca merit ceva frumos :)) .. asa ca am ajuns la tipa din poze, locatia pe Gh Lazar, apartament curat, toate conditiile

 

M-a asteptat intr-o lenjerie neagra, in tandem cu parul si tenul mai inchis, super frumusica, am vrut sa o sarut direct, dar mi-a dat-o pe aia cu "nu fac french kiss", am contrat cu "..macar romanian kiss", dar n-am avut sorti de izbanda..

 

 ... dupa "igienizare" m-a asezat pe "partea mea a patului", a inceput sa ma linga frumos pe oua si a trecut la oral protejat, se misca bine, alterneaza ritmul, te priveste in ochi si vrea sa interpreteze cum te simti, apoi mai adauga un nivel de intensitate ..

 

La sex isi doreste sa stea ea deasupra si daca se poate cu spatele, gen reverse cowgirl, sa isi dea ea placerea .. am mai trecut-o si pe ea pe spate, am transpirat amandoi, dar nu am reusit sa ma termin, asa ca m-a dat cu lubrifiant si m-a masat frumos pana cand s-a mutat inapoi pe pozitia de rever cowgirl si s-a stropit pe abdomen .. 

 

E de caterinca, mai crazy si are simtul umorului dezvoltat, daca stiam ca e asa, mai bine luam o sticla de sampanie si stateam la show peste noapte.

 

Bine bine, la plecare m-a pupat pe buze, dar tot nu asa cum mi-am dorit eu :))  

 

Note bune la toate capitolele, de recomandat.

 

mulțumesc frumos! Te pup și te aștept cu șampania
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tipa asta e senzație ,nu am făcut nici o recenzie pana acum dar fata asta e faina rău amuzanta cu simtul umorului te ca face sa uiți de probleme

-Locație -gh.lazar ,apartament curat ,baia la cu gel de dus si prosop curat

-Camera cu pat mare

-Domnisora arată ca in poze ,înaltă si super drăguța la față

Am optat pt o finalizare op/np ,op cu atenție la zonele adiacente eu as zice de nota 10

Am trecut np reverse cowgirl super priveliște tipa e silueta si are un funduleț de-ți vine sa musti din el ,si nu puteam finaliza decât căpriță ðŸ˜Strâmtă ,gemete care păreau pe bune dacă nu erau atunci de doua ori bravo pt interpretare ðŸ‘ðŸ»

A făcut dus înainte si după deci 10 pt igiena

Amenda 150ron o finalizare

De revenit eu clar mai merg pana nu pleacă înapoi in București

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...