Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * - - - 4 Voturi

0765129556 dristor

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
235 raspunsuri in acest thread

#221 eutuel123

eutuel123

VIP Member

• Membru Premium
  • 1637 Postari:
  • Inscris la:
    16 February 2015
  • Reputatie: 892

Postat 14 May 2018 - 08:41 PM

Pai parca era 70 finalizarea si 120 ora. Tu ai promotie la 50 lei?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#222 alexander1990

alexander1990

Sadic

• Maistru Curvar
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      26 February 2014
  • Reputatie: 128

Postat 20 May 2018 - 01:01 PM

attachicon.gif6Q0C2O_4hMJ_JrAFbRh1NRZl7jgtoObiZf0DpjvZuJ2HWzbvLRR3PA==.jpg

plm ! eu le fut de un an de zile ...nu am avut nicio problema !sunt varianta de rezerva cand nu-mi iese o progamare ! sfatul meu - mergeti cu prosop , gel de dus si prezervative la voi ! in rest - sex total la un pret de dumping ! Bianca arata ok ,dar si cealalta este acceptabila si daca o prinzi in toane bune ai parte de o o partida ok la 50 RON /TOTAL !

Cum dracu sa mergi cu prospo si gel de dus dupa tine? :))

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#223 il pupparo

il pupparo

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 2242 Postari:
    • Inscris la:
      25 January 2014
  • Reputatie: 4194

Postat 20 May 2018 - 01:43 PM

Probabil in tolba 😊.
    • 0

#224 bastardu84

bastardu84

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 31 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2014
  • Reputatie: 52

Postat 20 May 2018 - 02:01 PM

Pai si eu merg la fel pt ca imi place sa am prosopul meu...nu stau sa mi bat capu 😬
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#225 darknightmare

darknightmare

PhoenixRise

• Membru Premium
    • 1633 Postari:
    • Inscris la:
      14 June 2015
  • Reputatie: 1253

Postat 20 May 2018 - 02:26 PM

Cum dracu sa mergi cu prospo si gel de dus dupa tine? :))

Cu prosopul mi se pare absurd, daca ca sa fii sigur ca-i curat, e cel mai bine, igienic vorbind. In ceea ce priveste gelul de dus, eu in ultima perioada am inceput sa-l iau cu mine, pentru ca prefer unul anume, iar de obicei gasesti la ele doar geluri de dama sau barbatesti de calitate proasta.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#226 >hanzohanzo<

hanzohanzo

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 937 Postari:
    • Inscris la:
      27 July 2017
  • Reputatie: 386

Postat 20 May 2018 - 06:35 PM

Mergem cu trusa pentru calatorii la noi..

mammut-washbag-travel-wash-bags.jpg

mammut-washbag-travel-wash-bags-detail-2
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#227 mihdum

mihdum

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2014
  • Reputatie: 0

Postat 25 May 2018 - 12:43 PM

Ce nr tel are?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#228 mordant2016

mordant2016

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 43 Postari:
    • Inscris la:
      11 December 2016
  • Reputatie: 73

Postat 25 May 2018 - 02:52 PM

Ce nr tel are?

112SIFILIS

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#229 mathis27

mathis27

VIP Member

• VIP Member
    • 1714 Postari:
    • Inscris la:
      28 June 2014
  • Reputatie: 469

Postat 25 May 2018 - 03:04 PM

112SIFILIS

+ alte BTS-uri!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#230 manivela15

manivela15

Jack Daniel's

• VIP Member
    • 1261 Postari:
    • Inscris la:
      22 April 2015
  • Reputatie: 2319

Postat 26 May 2018 - 10:33 AM

Probabil in tolba .

eu am un rucsac ...dar poti folosi si tolba !!! =))  =))  =))

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#231 manivela15

manivela15

Jack Daniel's

• VIP Member
    • 1261 Postari:
    • Inscris la:
      22 April 2015
  • Reputatie: 2319

Postat 26 May 2018 - 10:35 AM

Pai parca era 70 finalizarea si 120 ora. Tu ai promotie la 50 lei?

la Bianca era  este 80/120 iar la colega ei 50/100...

• 2

#232 mathis27

mathis27

VIP Member

• VIP Member
    • 1714 Postari:
    • Inscris la:
      28 June 2014
  • Reputatie: 469

Postat 26 May 2018 - 12:04 PM

la Bianca era este 80/120 iar la colega ei 50/100...

Serios colega Biancai pe atat mergea???

Aceasta postare a fost editata de mathis27: 26 May 2018 - 12:04 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#233 boy4you43

boy4you43

clipele de neuitat...sunt cheia fericirii!

• VIP Member
    • 3209 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2015
  • Reputatie: 1361

Postat 26 June 2018 - 02:47 PM

Am zis eu cu cateva postari in urma ca o sa ma duc sa vad ce dracu avea colega de ridica ea tonul pe acolo.

Stai ca uitasem sa bag postarea, cu poveste cu tot.

Deci asta mai mare si mai trecuta, care se fute pe 50, incearca sa pescuiasca ea clientul. Intelegeri d-ale lor, dar cel mai probabil asta mica, Bianca, e forjata la greu, chiar daca se fute pe 80.

Principiul e simplu: te preia hotoaica, si deja se grabeste sa-si dea jos hainutele, sa ti le dai tu.

Eu cand am vazut ca nu-i Bianca, i-am zis:

Vezi ca eu la Bianca am sunat.
    Ah, da? Eh, lasa-o pe Bianca, ca poti sa intri si cu mine, iar la mine-i 50 numarul.
    Nu, multumesc.

Asta mai mare, care are si un oarecare rol de antreprenor se fute in bucatarie. Are o dracovenie de usa din ala glisanta pe care o trage si o canapea acolo. Biencuta, se fute intr-o camera mai ok.

Aia mare e haosata si nebuna, e data dracu' Si daca ai vrea sa ai un dialog cu ea, are niste fixatii de te apuca si durerea de cap, si tonul vocii ei e dat dracu. Treaba asta se resfrange si asupra Biancai, pt ca deh, ce sa faci cand stai cu asta in locatie si tot ce vezi si auzi e femeia asta fara pic de astampar.

I-am si zis, fara nici un fel de retinere, ca daca eu vreau sa vb cu Bianca si sa fac programare la ea, sa nu se mai supere la telefon si sa injure, ca dupa ma supar eu. I-am dat eu de inteles ca ar fi cazul ca ea sa-si vada de treaba ei si sa o lase pe asta mica in pace. A inganat ea ceva acolo, plm...

Asa, hai sa trecem la Bianca... Dupa cum am zis mai sus, faptul ca e in pl 24/7 si ca mai sta si cu nebuna asta, pai a bagat-o si pe ea in draci. Saraca oscileaza foarte multe, e inconsistenta in comportament. 

Cum a zis si colegul de mai sus, ba ca de ce sa futi a 2-a oara, ca oricum nu termini, ca de ce o chinui, ca si asa intra pula-n ea non-stop si ca pe zi ce trece i se usuca pizda, ba ca ar trebui sa ne grabim. Evident, dupa un timp ti se ia si-i zici: " Ce dracu ai fa, eu am venit sa am simt bine, dau banul si tu faci talente!", ei bine atunci o da in cealalta extrema. "imi pare rau, nu te supara pe mine..." cacaturi...

Fata e instabila psihic, emotional. Am mai vazut eu nebune, dar ca astea doua, nu prea taticule.

In fine, pus prezervativ, facut putin oral + normal. Pana si in pat fata e ciudata. Daca esti mai tandru, se fereste, se chirceste. Daca esti mai animal, pe stilul ala primal, atunci vrea ea sa fie mai tandra, sa te sarute, etc...

Ca sa intelgeti: fata asta raspunde cu totul invers la orice faci acolo. E tipul de om cu care tu trebuie sa fii mana de fier, altfel o sa te apuce toti dracii...

Sunt vai de ele, imi aduc aminte, pana cand si curvele aveau si ele liber, le mai scoteau baietii de Craciun, Paste, chair si acum de 1 Mai undeva, pai pe astea ciuciu.

Anuntul acolo, zi de zi, 24/7. Nu au frate o viata astea, si mai si baga substante. Se vede de la o posta. Pacat de asta mica... La cata pula si sloboz a luat in pizda si in cur de la fututul neprotejat, i s-a dus dracu si la capatana.

O sa sfarsesca rau de tot, nu-i dau mai mult de 2 ani. Droguri, anturaje, pai iti fura astea tineretea, asa... 10 ani, intr-unul. Ce e si mai trist e ca sub toata nebunia, se vede ca undeva acolo, intr-un coltisor al mintii, mai exista inca o farama din persoana care a fost candva. Ar fi putut fata sa faca lejer altceva, ca-i merge mintea, iar cand nu e nebuna, e chiar simpatica. Sunt destule care se fut, dar unele reusesc sa mentina totusi un oarecare echilibru, a.i. sa fie capabile sa mai functioneze si in societate dupa 5-10 ani de prestat. Mai diversifica si ele, nu beau si nu se drogheaza non-stop, nu se fut neprotejat, etc..

Aia e, si-a futut norocu, iar nebuna aia de colega nu a facut decat sa puna paie pe foc.

Eu va recomand sa va vedeti de treaba vostra, asta ca sa nu plecati indispusi de acolo sau cu cine stie ce BTS-uri.

Imi pare rau de fata, dar stiti vorba "Ce-si face omu cu mana lui, nici dracu' nu dezleaga!"

astea 2 consuma etnobotanice de aia sunt instabile psihice amândouă. Aia creată e nervoasa da din picioare are un tic ai tremura asta Bianca încearcă Să se țepuiască daca ii zici ceva o apuca panica asa din senin. Comportament tipic consumatorilor de droguri, citisem undeva ca etnobotanicele mai exact Pure Magic Powder da asemena stări comportamentale duse la extrem.
    • -1
    It's my life not grumpy!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#234 boy4you43

boy4you43

clipele de neuitat...sunt cheia fericirii!

• VIP Member
    • 3209 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2015
  • Reputatie: 1361

Postat 26 June 2018 - 03:02 PM

Am zis eu cu cateva postari in urma ca o sa ma duc sa vad ce dracu avea colega de ridica ea tonul pe acolo.

Stai ca uitasem sa bag postarea, cu poveste cu tot.

Deci asta mai mare si mai trecuta, care se fute pe 50, incearca sa pescuiasca ea clientul. Intelegeri d-ale lor, dar cel mai probabil asta mica, Bianca, e forjata la greu, chiar daca se fute pe 80.

Principiul e simplu: te preia hotoaica, si deja se grabeste sa-si dea jos hainutele, sa ti le dai tu.

Eu cand am vazut ca nu-i Bianca, i-am zis:

Vezi ca eu la Bianca am sunat.
    Ah, da? Eh, lasa-o pe Bianca, ca poti sa intri si cu mine, iar la mine-i 50 numarul.
    Nu, multumesc.

Asta mai mare, care are si un oarecare rol de antreprenor se fute in bucatarie. Are o dracovenie de usa din ala glisanta pe care o trage si o canapea acolo. Biencuta, se fute intr-o camera mai ok.

Aia mare e haosata si nebuna, e data dracu' Si daca ai vrea sa ai un dialog cu ea, are niste fixatii de te apuca si durerea de cap, si tonul vocii ei e dat dracu. Treaba asta se resfrange si asupra Biancai, pt ca deh, ce sa faci cand stai cu asta in locatie si tot ce vezi si auzi e femeia asta fara pic de astampar.

I-am si zis, fara nici un fel de retinere, ca daca eu vreau sa vb cu Bianca si sa fac programare la ea, sa nu se mai supere la telefon si sa injure, ca dupa ma supar eu. I-am dat eu de inteles ca ar fi cazul ca ea sa-si vada de treaba ei si sa o lase pe asta mica in pace. A inganat ea ceva acolo, plm...

Asa, hai sa trecem la Bianca... Dupa cum am zis mai sus, faptul ca e in pl 24/7 si ca mai sta si cu nebuna asta, pai a bagat-o si pe ea in draci. Saraca oscileaza foarte multe, e inconsistenta in comportament. 

Cum a zis si colegul de mai sus, ba ca de ce sa futi a 2-a oara, ca oricum nu termini, ca de ce o chinui, ca si asa intra pula-n ea non-stop si ca pe zi ce trece i se usuca pizda, ba ca ar trebui sa ne grabim. Evident, dupa un timp ti se ia si-i zici: " Ce dracu ai fa, eu am venit sa am simt bine, dau banul si tu faci talente!", ei bine atunci o da in cealalta extrema. "imi pare rau, nu te supara pe mine..." cacaturi...

Fata e instabila psihic, emotional. Am mai vazut eu nebune, dar ca astea doua, nu prea taticule.

In fine, pus prezervativ, facut putin oral + normal. Pana si in pat fata e ciudata. Daca esti mai tandru, se fereste, se chirceste. Daca esti mai animal, pe stilul ala primal, atunci vrea ea sa fie mai tandra, sa te sarute, etc...

Ca sa intelgeti: fata asta raspunde cu totul invers la orice faci acolo. E tipul de om cu care tu trebuie sa fii mana de fier, altfel o sa te apuce toti dracii...

Sunt vai de ele, imi aduc aminte, pana cand si curvele aveau si ele liber, le mai scoteau baietii de Craciun, Paste, chair si acum de 1 Mai undeva, pai pe astea ciuciu.

Anuntul acolo, zi de zi, 24/7. Nu au frate o viata astea, si mai si baga substante. Se vede de la o posta. Pacat de asta mica... La cata pula si sloboz a luat in pizda si in cur de la fututul neprotejat, i s-a dus dracu si la capatana.

O sa sfarsesca rau de tot, nu-i dau mai mult de 2 ani. Droguri, anturaje, pai iti fura astea tineretea, asa... 10 ani, intr-unul. Ce e si mai trist e ca sub toata nebunia, se vede ca undeva acolo, intr-un coltisor al mintii, mai exista inca o farama din persoana care a fost candva. Ar fi putut fata sa faca lejer altceva, ca-i merge mintea, iar cand nu e nebuna, e chiar simpatica. Sunt destule care se fut, dar unele reusesc sa mentina totusi un oarecare echilibru, a.i. sa fie capabile sa mai functioneze si in societate dupa 5-10 ani de prestat. Mai diversifica si ele, nu beau si nu se drogheaza non-stop, nu se fut neprotejat, etc..

Aia e, si-a futut norocu, iar nebuna aia de colega nu a facut decat sa puna paie pe foc.

Eu va recomand sa va vedeti de treaba vostra, asta ca sa nu plecati indispusi de acolo sau cu cine stie ce BTS-uri.

Imi pare rau de fata, dar stiti vorba "Ce-si face omu cu mana lui, nici dracu' nu dezleaga!"

adevărat ca Bianca oare ca mai are o fărâma de omenie, dar drogurile i-au luat mințile.
    • -1
    It's my life not grumpy!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#235 ralex2013

ralex2013

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 40 Postari:
    • Inscris la:
      08 August 2013
  • Reputatie: -3

Postat 10 August 2018 - 07:24 PM

Noile numere:

0768394438

La mine. Zona Rond Alba Iulia te astept in locatia mea curata si discreta din zona Rond Alba Iulia- Bulevardul Burebista pentru o ora de masaj total de relaxare. Poze reale si recente.1, 68 50 kg 22 ani. 80 Lei- 30 min., 120 Lei- o ora.

Poze reale si recente ! O ora 120 de Lei o jumatate de ora 80 de Lei , mai multe detalii la telefon ! Nu raspund la numa privat ! Ma gasesti si la rubrica ' servicii diverse' ! BIANCA

191148191.jpg  191148181.jpg

191148201.jpg  191148211.jpg

0768394492

La mine, zona rond Alba Iulia, vino in locatia mea din zona rond Alba Iulia, bulevardul Burebista pentru o ora de masaj total de relaxare, poze reale si recente, o ora 120 de lei, o jumatate de ora 80 de lei, mai multe detalii la telefon.

Bruneta draguta 1'68 , 50 kg , 22 de ani te astept la locatia mea din zona Rond Alba Iulia Bulevardul Burebista pentru o ora de masaj total de relaxare ! Poze reale si recente mai multe detalii la telefon , nu raspund la numar privat NOUA IN ZONA ! 80Lei -30min 120Lei- o ora

191384991.jpg  191384981.jpg

Alte poze cu domnitele nu mai sunt ?

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#236 alexandru23cm

alexandru23cm

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 44 Postari:
    • Inscris la:
      03 August 2016
  • Reputatie: 6

Postat 17 August 2018 - 09:14 PM

Care ai luat sifilis de la jigodiile astea??
    • 0

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi