Sari la conținut

0765129556 dristor


Postări Recomandate

  • Oras:😈
  • Oras:😈

Multumim pentru lamuriri. Si impresia mea a fost ca cea cu care am vorbit era ametita rau. Daca o fi de la narcotice, e naspa! Eu la din astea nu ma bag din urmatoarele motive:

- persoanele consumatoare de droguri se expun la multe riscuri medicale (si aveti in vedere bolile cele mai pericoloase)

- nu vreau sa stiu ca din banii mei isi distrug viata, chiar fie si niste curve..

- nu vreau sa ma expun riscului sa ma trezesc cu mascatii pe la usa

 

Asta nu inseamna ca nu le recomand, dar fiecare e liber sa aleaga in viata...

daca ar fi cu capu limpede ,nu au ai beneficia de serviciile fulloption
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A mai fost cineva in ultima vreme la astea doua? Eu am sunat si mi-a raspuns o fata cu voce groasa. Am intrebat de Denisa si mi-a spus ca ea e Bianca. Am cerut cu Denisa, eram curios sa vad daca are sau nu vocea mai groasa. Suprinzator, "Denisa" are vocea subtire si mai...tanara. cea cu care vorbisem initial a avut un comentariu de genul: "Ia Denisa, in sfarsit te mai cauta si pe tine cineva" Se pare ca fac mschimb de nume de scena 😂😂.

Am pus-o pe cea care s-a prezentat Denisa (eu cred ca ea e Bianca) sa imi recite meniul:

Oral si anal neprotejat,normal protejat,finalizare orala sau anala. 80 finalizarea, 120 ora. Am refuzat politicos spunand ca o sa caut alt cur in care sa imi dau drumul 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poti merge cu incredere la Bianca . Pentru o finalizare e OK. Are un corp frumos de pustoaica plus niste sani superbi. E fast fuck, dar pentru corp se merita.

 

Cealalta(cu tatuaj pe san) o recomand doar daca vrei sa faci vreo caterinca. E cam dilie, vb singura.. Dar o Poti împinge in pula la oral... faci cam ce vrei tu cu ea. Mai ales daca nu te duci direct la ea.

Deci daca auzi: "poti daca vrei sa ramai cu mine, fac ce face si colega", iti Poti da drumul la fantezii:)) comentează... Ii spui ca cu cealaltă asa faceai:))

Ps. Nu ii place sa iti dai drumul pe fata ei, dar imaginea ei cum incearca ca o soparla sa iasa de sub tine cu sloboz pe fata e de nepreţuit :D

 

Si nu uita: protecţie!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la cele doua fete cu gandu sa intru cu fata cea draguta dar nu am avut acest noroc... Am citit despre ea ca face senzatii si am zis sa incerc o fata slim pt anal .. sunat la locatie si programat in 30 de min unde am sunat din noua la gura de metrou cand am ajuns dar fara nici un raspuns si ma suna dupa 5 min si imi spune sa mai astept 10 min . Au trecut 10 min si sun iar dar nu mai raspundea la tel ..am zis TEAPA...ma indrept spre masina si plec dupa care ma suna din nou si imi spune ca pot sa vin ! Ajuns la scara sun din nou si imi relateaza interfonu dupa care zice ca nu suna ..spun ca asta este blocu si scara dar nu se deschide usa ...ea zice ca nu sunt la blocu care sunt ele ...am mai pierdut inca 10 min la scara de mi se dusese si doru de un anal... eram si grabit si ii spun la telefon ca ma f.t in scara ei si ca plec !!! Intr-un final reuseste sa deschida usa cand colo apare o fata trecuta de 30 de ani uratica si ma invita repede in bucatarie de 2m patrati..cand am vazuto zic ..hopa asta e sefa de garsoniera... zic..eu vreau cu colega !!!ea zice ca este ocupata colega daca vreau sa stau cu ea sau mai astept ..dupa 20 de min de asteptare sincer numai vroiam sa mai astept si zic in gandu meu sa raman cu ea... ea spune ca face aceleasi servici ca si colega dupa cum am citit si in posturile de mai sus. Ea imi spune ca 80 total cu ea ..o analizez si zic ca e prea mult la cum arata ca nu era pe genu meu si ii spun daca vrea ca ii dau 50 si raman ..nu ca nu ca 80 fin ..mai pulsez 10 lei si zic 60 e bine ? AICI dameza a dat un telefom dupa care a iesit din buc ..probabil sa nu aud ce vb si a intrat in 2 min si am auzt ca spunea ca intra cu 60 !!! ZIC hopaaa !!! A sunat pestisoru auriu pt comfirmare ...acum incepe actiunea !!DA raman asa dezbracate ..eu zic pai aici in buc ? Ea zice da ca este ocupat im dormitor..imi dau pantalonii in vine ea se dezbraca ..tatze lasate cu burta incretita si sare cu gura in pula in 70 de cm intre perete si mobila de bucararie

.o trag de buci sa se scoale catargu sa plec o data din 2 m patrati ca nu sufar spatiile mici... dupa care ma intreaba cum vreau ..protejat sau fara ..passs ...ce ai facut bre vrei sa imi dai molima.. pune prezervativ ca nu am chef de spitale...era o patura pe jos care sa pus pe ea pozitia caprita.. pompez 2 min dupa care vine un daff de weceu nespalat si zic in mintea mea ..pftiuu dupa ce ca are bucataria 2 m patrati si cu mine in ea unde mama draqu se duce mirosu asta ca ma darama ..o scot si vreau sa ii sparg ochiu maro ca la pasa moare cardanu...intra cu greu la anal ... pompez 10 min dar dafuu nu se mai ducea din bucatarie...zic sa termin o data sa plec ca fac hepatita... scot prezervativu si ma labaresc ca sa imi dai drumu pe ea ca nu o mai suportam pe putoare ..sa numai zic ca mirosea si a transpiratie ...intr-un final o fericesc cu smantaneala danone peste tot ..ma ridic in cea mai mare viteza trag nadragii sa ies o data din bucataria moleculara... la iesire o vad pe colega la dus ..ne salutam si imi trage un zambet de parca ar fi zis ca mare greseala ai facut ca ai intrat cu colega...

 

NOTE:

Locatie :zona dristor ..garsoniera cu mini bucatarie 4 ..nu am intrat peste tot sa evaluez

 

Prestatie : ma nenorocit dafuu de la majoreta ..corp destrabalat dar cu sani si burta incretita ..niste sfarcuri indoite de parca erau date cu trafaletu

 

Oral: pe repede inainte doar pana sa trezit micutu si dupa la mormal sa imi faca viteza 4

 

Normal : prestatie proasta la care am folosit doar o pozitie capra nota 1 pt mirosu care ma naucit

 

Corp dezastruos ..nu stiu ce a fost in capu meu sa raman ..poate hormonii nota 5

 

Igiena 1 cu indulgenta ..daca stiam ca are mucegai la pizda nici nu ramaneam

Decartat 60 ron licitat de la 80

 

per total o experienta care nu as mai vrea sa mai intalnesc la alte excorte ..im concluzie de evitat mai ales ca face si neprotejat si au si un rechin dupa ele

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator eutuel123
Reputație: 0

Pai faza e in felul urmator, colega ei daca si ar crea anunt nu ar venii nimeni la ea, asa ca tu suni pt bianca, fata mai tanara, si cand ajungi dai de muma padurii...😂

Link spre comentariu

Am fost și eu la ele, același scenariu cu așteptatul în minibucatarioara menționata de stimabilii dinainte. Hai că se poate și cu ha bătrâna, are dreptate confutadorele wildside_7,e de maxima caterincă, e dilema, dar ce planuri, o iei acasă? Oral ok, o ajuți, altfel încearcă să te labareasca, dacă-i permiți. După aia, direct în rect. Atenție la neatenție, era să uite să pună preze, și iacătă cum s-a mai învârtit de-o porție de muie(oral, nu?!) Overall merge o tură, mai ales că au cuibul aproape. Mi-a prezentat-o și p-aia mica și celebră. A rămas în pending pentru a fi analizată asap. Locație 8 maniera contact 9,fata un 7spre8 acțiunea cam 8.Data viitoare o-ncerc pe aia mica și celebra. Mare atenție la faza cu neprotejat!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost și eu la ele, același scenariu cu așteptatul în minibucatarioara menționata de stimabilii dinainte. Hai că se poate și cu ha bătrâna, are dreptate confutadorele wildside_7,e de maxima caterincă, e dilema, dar ce planuri, o iei acasă? Oral ok, o ajuți, altfel încearcă să te labareasca, dacă-i permiți. După aia, direct în rect. Atenție la neatenție, era să uite să pună preze, și iacătă cum s-a mai învârtit de-o porție de muie(oral, nu?!) Overall merge o tură, mai ales că au cuibul aproape. Mi-a prezentat-o și p-aia mica și celebră. A rămas în pending pentru a fi analizată asap. Locație 8 maniera contact 9,fata un 7spre8 acțiunea cam 8.Data viitoare o-ncerc pe aia mica și celebra. Mare atenție la faza cu neprotejat!!!

Cum sa dai pt fata 7-8   la ce fata de epava are ...pfff dar ma rog gusturile nu se discuta ...poate cei care mai ajung in locatie ppate sa evalueze pe sefa asta ciumpavita...

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Noile numere:

 

0768394438

 
La mine. Zona Rond Alba Iulia te astept in locatia mea curata si discreta din zona Rond Alba Iulia- Bulevardul Burebista pentru o ora de masaj total de relaxare. Poze reale si recente.1, 68 50 kg 22 ani. 80 Lei- 30 min., 120 Lei- o ora.
 
Poze reale si recente ! O ora 120 de Lei o jumatate de ora 80 de Lei , mai multe detalii la telefon ! Nu raspund la numa privat ! Ma gasesti si la rubrica ' servicii diverse' ! BIANCA
 
 
 
 
0768394492
 
La mine, zona rond Alba Iulia, vino in locatia mea din zona rond Alba Iulia, bulevardul Burebista pentru o ora de masaj total de relaxare, poze reale si recente, o ora 120 de lei, o jumatate de ora 80 de lei, mai multe detalii la telefon.
 
Bruneta draguta 1'68 , 50 kg , 22 de ani te astept la locatia mea din zona Rond Alba Iulia Bulevardul Burebista pentru o ora de masaj total de relaxare ! Poze reale si recente mai multe detalii la telefon , nu raspund la numar privat NOUA IN ZONA ! 80Lei -30min 120Lei- o ora
 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai mi-am luat teapa, nu a mai raspuns la telefon. :slap2

 

Primul numar de telefon din titlu era/este oprit.

Am sunat pe 0768394438 si am vorbit cu Bianca dupa voce(tanara, placuta). Am cerut o intalnire si ma intreba daca ne cunoastem, i-am zis ca am vazut un anunt si mi-a dat dat locatia Burebista x langa rond Alba Iulia. Am stabilit intalnirea in 15min si am ajuns in 20-25. Burebista x este de fapt este un ansamblu de blocuri lipite. Dupa gps m-a directionat in spate.

Am sunat de 4-5 ori la intervale de 5 minute si nu a mai raspuns. Intre timp au trecut cateva masini care cercetau zona.

 

P.S. Pe 0768394438 pe care am sunat nu am gasit anunt activ si banuiesc ca nu are nevoie Bianca. Pe 0768394492 banuiesc ca ar raspunde colega.

 

Concluzie: Daca faceti vreo programare nu va bazati prea mult, sugerez sa aveti ceva de backup in zona si ar fi cateva.

  • Like 2
Link spre comentariu

Va salut, colegi confutaciosi
Aseara, cu chef de ciocaneala si cu o teapa luata din dristor de la "Catastrofa jepcara dristor 1.84m 0768382109 fugiti"am evoluat catre burebista la titulara , adica bianca. Totul a decurs ok, oral, normal si anal, dus inainte si dus dupa, si eu, si ea, si am plecat linistit spre casa. Scuze ca sunt mai evaziv, nu a fost ceva de wow dar a fost o experienta ok.
Locatie: niciodata nu ma intereseaza locatia, ci doar ceea ce fut, dar conform regulamentui, 7, cu gel la dus si habar n-am ce altceva
Fata: ok, nu e ceva memorabil dar ok, mai ales raport calitate/pret vis a vis de servicii: 120 ora, oral, normal si anal, fk.
Oral sa zicem un 7, nepro, satisfacator
Normal;pro, sa zicem tot 7, satisfacator
anal: pro, 9, a gemut, contre, e aici, mai ales ca sunt fuan nr.1 anal, ok spre uper ok( mai e dru mlung pana hyper ok)
GFE: 7 spre 8, fk destul de nbine intretinut, discutii despre una, alata, ok per total
Halat|; 120 achitati din start( asa procedez)
 Clar de revenit, diferenta enorma intre o experienta si alta la distanta de probabil 15-20 minute.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...