Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am fost eu!!nu recomand nici daca accepta gratis!!analul practic nu exista iar celelalte servicii sunt de nota 0000!!!miruna ca si persoana e urata tiganca grasa!!!in poze arata de 10 ori mai bine!!!e mult

Mai urata si mai grasa!!!

Ciudat, ti ai facut contul pe 5 ianuarie ? :)) nu sunt tiganca, sunt plinuta stie toata lumea chestia asta,nu am feresc. Analul scrie ca este in functie de marime, nu sunt atat de experta,ma straduiesc ;)
Link spre comentariu

Ciudat....mi am facut contul tocmai pentru a spune tuturor despre tine sa nu isi mai ia nimeni teapa cu tine....pozele nu reflecta deloc realitatea....te

Provoc sa pui poze noi ca sa demonstrezi ca nu am dreptate( esti foarte grasa si mult mai urata decat in poze) iar despre anal ca e in functie de marime ....e alta vrajeala,mai mult de 5 cm nu mai lasat sa intru!!!asa ca mai bine il scoti din meniu!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am fost o data la Miruna,eram pe fuga am stat doar la o finalizare,e Putin plinuta într-adevăr dar e foarte frumușică la fata,mie unu mi-a plăcut de ea, o sa mai revin cu placere la ea...merita vizitata

Multumesc mult :* te pup și te mai aștept :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...