Sari la conținut

❤️tanya - 0731583275 ❤️


Vizitator

Postări Recomandate

Ce bine, acest adrianbratu trebuia sters de mult timp...

de ce trebuia sa fiu sters ? ca v-am ajutat de o gramada de ori sa nu luati tepe , in privat se infoia toata la mine asta (scria prietenul ei ) nicidecum ea , dar sa nu uite ca aici sunt in Timisoara nu la ei la Bucuresti.Daca nu pleaca duminica o sa aiba sansa sa ma cunoasca si ea si gagicul ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Zicea omul ca ne cunoaștem ,acum nu ne cunoaștem ? Peștișor prostut ,vrei sa public ce mi-ai scris in privat ?

Ti-am zis de la bun inceput ca poti publica proasto ce am vorbit , vad ca nici nu stii sa citesti ce am scris mai sus , si ala nu e scrisu tau , ala e scrisu la pestele tau , se supara ca mai sunt si din astia cu tupeu din oras care indraznesc sa se ia de masina lui de facut bani.TI-am zis o sa aflu despre tine si despre el in caz ca nu plecati din oras duminica si o sa va fac niste surprize , sa vedeti ca aici in oras sunteti niste papagali si tu si el .

  • Like 1
Link spre comentariu

Scutaruadrian, vad ca insisti ca tania sa plece. De ce? Face concurenta prietenei tale? Sau?

Eu nu am nicio prietena , m-ai vazut pe mine sa fac reclama la vreuna ? am fost la foarte multe la care am fost multumit am fost si am scris de bine , la care nu mi-a placut am scris ce era de scris.Am fost si la aceasta oligofrena care a fost ok per ansamblu,dupa a inceput sa imi povesteasca de mascariciu ei care nu i se mai scoala pl de la steroizi si ca apartamentul e al ei cel de la Ring , pai ea are bani sa cumpere asa ceva ?:)) oricum tot ce face ramane cu 15 lei de cola , ca tot ce produce merge la ala in buzunar.Daca nu era adevarat ce spun nu se ostenea atata sa imi dea note negative de pe nu stiu cate conturi incat sa imi fie contul meu inchis, ganditi si cu capul de sus nu cu ala de jos.Stiu ca multi de aici nu futeti femei frumoase acasa si asta va picat cu tronc dar mai si ganditi.Oricum daca o prind pe asta prin oras o execut 3picioare in cap si ma urc in masina si plec, nu prea stie fata cu cine are de a face , crede ca sunt vreunul din ala cu nevasta acasa si ca imi e teama sa fac scandal.Si nu o sa ii mai raspund nimic aici , ii demonstrez prin fapte.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru aceste amenințări și aceste minciuni voi atașa aici cine ești și Peștele cui ești , am aflat de tine de la alți useri,ca sa vezi ca nu așa se face , dacă tot ești peste ,fi peste cu cap , nu încerca sa ii faci reclama fetei tale stricând imaginea altor 20 ;)

  • Like 28
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Am fost si eu nu de mult la Tanya si sincer a fost o experienta de neuitat, isi asuma ceea ce face si o face foarte bine. Poti sa vorbesti cu ea nu este tampa. Pot sa zic ca punctul forte este oralul care este demential. Imi cer scuze ca nu dau note sau nu fac o recenzie cum fac alti colegi de forum dar nu pot sa dau note persoanei dar pot sa va spun ca experienta a fost de nota 10. Tanya am zis ca nu am sa-ti fac recenzie pe forum (nici nu se poate numi recenzie) dar daca totusi mai conteaza pentru tine eu as reveni la tine de fiecare data cu mare placere. Te pup fata.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost si eu nu de mult la Tanya si sincer a fost o experienta de neuitat, isi asuma ceea ce face si o face foarte bine. Poti sa vorbesti cu ea nu este tampa. Pot sa zic ca punctul forte este oralul care este demential. Imi cer scuze ca nu dau note sau nu fac o recenzie cum fac alti colegi de forum dar nu pot sa dau note persoanei dar pot sa va spun ca experienta a fost de nota 10. Tanya am zis ca nu am sa-ti fac recenzie pe forum (nici nu se poate numi recenzie) dar daca totusi mai conteaza pentru tine eu as reveni la tine de fiecare data cu mare placere. Te pup fata.

Te pup și te mai aștept cu drag pe la mine :*

  • Like 29
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ba da, eu sunt cu bagajele facute aproape, plec la Dunare la pescuit...apropos de peste congelat:))) iti puteam aduce proaspat... aste e, alta data!

Data viitoare , ma voi întoarce oricum :*

  • Like 29
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad/Timisoara
  • Oras:Arad/Timisoara

Data viitoare , ma voi întoarce oricum :*

 

Te asteptam cu drag :), pentru mine ai fost preferata mea, te rog sa nu lasi jegurile penale sa te afecteze, dupa cum am vazut sunt sub nivelul unei rame, daca au ajuns sa ameninte o fata de 19 ani, chiar nu sunt sanatosi la cap! Sunt foarte multi domni aici care te apreciaza, sa o ti tot asa si sa ne anunti din timp cand te intorci la noi! Te pup cu drag si ai grija de tine!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te asteptam cu drag :), pentru mine ai fost preferata mea, te rog sa nu lasi jegurile penale sa te afecteze, dupa cum am vazut sunt sub nivelul unei rame, daca au ajuns sa ameninte o fata de 19 ani, chiar nu sunt sanatosi la cap! Sunt foarte multi domni aici care te apreciaza, sa o ti tot asa si sa ne anunti din timp cand te intorci la noi! Te pup cu drag si ai grija de tine!

Mulțumesc frumos pentru vorbele frumoase , :* voi anunța din timp ,cât despre ei , cine le va mai da atenție ,eu nu , cel mai deștept cedează așa ca am ales sa o fac eu , toate cele bune ❤️❤️

  • Like 30
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...