Sari la conținut

❤️tanya - 0731583275 ❤️


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

În ce zonă ești acum?

Nu o mai intrebati, oricum nu raspunde, nu se deranjeaza. Pentru ea forumul este un fel de anunt de mica publicitate, in care mai baga cate un "up" sa o ia inaintea colegelor. 

Link spre comentariu

esti penibila rau cu up tau .... pe bune

Da tu nu ești mai penibil ca n-ai ce face și scrii toată ziua la fete ce treaba ai tu cu ele nu știu , mai penibil ești de 1000 de ori ca scrii ca prostu și Tanya nici nu te baga in seama , ii se rupe de tine crede-ma , o cunosc bine am devenit client fidel și restu care merg pe la ea ii cunosc stilu , așa ca vezi tu cine e mai penibil ? Tu sau ea ? Tu scrii aici cauți râca și scandal ea nu îți da apa la moara nu se coboară la nivelul tau nici nu o Cunoști și o jignești , mare pampalau
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vizitat si eu...acu cateva zile,nu e cine stie ce gagica...totul este mecanic la ea,sa ia banii,apoi rapid spre finalizare si plecarea...nu recomand!

Serios ? :)) Tanya nu ia banii înainte :)) tanya ii ia după , și nu știu pe cine a grăbit ea , ca toată lumea o stat peste , și eu cred ca am stat cu 5-10 minute in plus , nici nu a comentat , nimeni nu s-a simțit grăbit ,numai tu :)) ciudat
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Serios ? :)) Tanya nu ia banii înainte :)) tanya ii ia după , și nu știu pe cine a grăbit ea , ca toată lumea o stat peste , și eu cred ca am stat cu 5-10 minute in plus , nici nu a comentat , nimeni nu s-a simțit grăbit ,numai tu :)) ciudat

miros de crap, cumva? sau doar de prostalau ...

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...