Sari la conținut

Roxana 0740 404 046


Postări Recomandate

Buna Roxana! Ramas surprins plăcut de pozele si de serviciile tale. Am incercat si ieri si azi sa iau legatura cu tine pentru o întâlnire de o oră. Dar fără șanse. Spune-mi te rog cum să procedez sa dau de tine. Te pup si o seară frumoasă. Sper sa ne vedem curând

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... cum nu exista sa vina frumoasa noastra roxana in oras si eu sa nu o vizitez cel putin o data, de data asa vin si cu o recenzie!!!

 

am sunat, am zis ca ajunng intr-o ora +/- ... ajuns in zona, a trebuit sa astept putin, dar merita!!! ... m-a poftit inauntru, frumoasa si amabila ca de obicei, m-a servit cu ceva de baut (ca de obicei).. am schimbat cateva vorbe, dupa care las cadoul pe masa si ma cer la dus, revin in camera si incepem aciunea!!!

 

note:

 

locatie: de data asta e un minus, canapeaua aia e cam incomoda, si din exeprienta stiu ca patul din dormitor nu se poate folosi, scartaie foarte tare parca... sper sa schimbe locatia cat mai sta aici

 

aspect: poze reale... superba, imi place maxim!!!

 

on: 10, wow, demential, printre cele mai bune...

 

np: 10, la fel, nimic de obiecatat, chiar iti da senzatia de o amanta infierbantata!!!

 

igiena: 10 ca de obicei, de fiecare daca mirosea bine!

 

gfe: pacat ca nu accepta fk, in rest e super!

 

cadou: 150/nr

 

recomand: da! .... revin: da, de fiecare data cand vine in oras (ca de obicei)

 

daca ar ramane mai mult in oradea, o propun pentru top!!!

 

bafta!!!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati. De mult am avut-o in vizor pe Roxana asa ca vineri seara am zis ca o sun sa vad daca e libera. Spre surpinderea mea era libera, asa ca in 15 min am ajuns la locatia binestiuta. Urcat sus , ma intampina domnisoara intr-un halat dupa usa. M-a servit cu in pahar de apa, am discutat caye ceva apoi am trecut pe la baie. Revenind in camera, m-am asezat pe pat, apoi a inceput sa-si faca "treaba" Roxana. Oral cum au zis si cei de inaintea mea, cu de toate dar mai ales deep. Cred ca a durat mai bine de 10 min, dupa care am cerut sa puna protectia sa o vad si in LOT. Aici nu a mai trebuit mult ca m-a si terminat, dar a mai stat asa putin nu a iesit imediat. Dupa care igienizarea si dus am fost. Halatul l-am dat la inceput .

Notele:

Locatie 10, baie cu de toate

Aspect 10 e mai mica decat ma asteptam dar e frumoasa, compenseaza si sanii😱😱😱

Igiena 10 fara miros suspect, dar 69 nu a facut, a zis ca nu face

ON 10 printre cele mai bune, de pana acuma

NP 9, -1 punct pentru 69 in rest ok, desi nu am mai apucat numai o pozitie.

De revenit Da

De recomandat Da

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...