Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 2 Voturi

Roxana 0740 404 046

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
226 raspunsuri in acest thread

#221 toateislafel

toateislafel

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Inscris la:
    09 December 2017
  • Reputatie: 1

Postat 05 August 2018 - 02:12 PM

Disponibilă azi?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#222 >alin053<

alin053

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 258 Postari:
    • Inscris la:
      15 December 2013
  • Reputatie: 346

Postat 08 August 2018 - 10:12 AM

Am vizitat-o zilele trecute pentru o oră și am decartat 250ron. Fata este foarte frumoasa, slăbuță și cu niște sâni rotunzi, tari și mari. Are o atitudine foarte plăcută, este sociabila și comunicativa, te face sa te simți foarte plăcut. Cred că punctul ei forte este oralul: DT, atenție la zone adiacente, umed, tot ce-mi pot dori.
    Locație: 10 zona centrala
    Aspect: 10 sânii sunt excepționali
    Atitudine: 10 nu te grăbește, foarte plăcută
    Sex: 8 plăcut dar nimic deosebit

Concluzie: merita repetată actiunea
    • 7

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#223 daniel1231

daniel1231

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      23 April 2018
  • Reputatie: 37

Postat 09 August 2018 - 04:44 PM

De 10 minute am iesit de la domnisoara si m-am asezat pe o bancuta sa scriu recenzia, sa ma odihnesc putin, desi n-am facut nimic in afara faptului de-a sta pe spate cu pl-n sus :)) Factorii cauzanti Roxana+caldura de afara s-au spus cuvantul. Programare respectata la minut de Roxana, o fata foarte placuta per total. Din priprie initiativa m-am scuturat de cei 150 lei/fin. Mare plus ca nici nu s-a atins de ei, probabil sunt tot acolo unde i-am pus :)) vocea suava ma incurajeaza in a ma aseza cat mai comod pentru a putea incepe potopul. Zic potot pentru ca executa un oral umed, cu multa saliva. Ce sa mai vorbim de deep...suge cu o asemenea putere incat, la un moment dat, mi-a fost frica sa nu ma inghita :)) nu de alta, dar intr-o ora am programare la dermatolog :)) dupa vreo 10 minute de oral cu toate artificiile posibile am cerut sa-mi monteze capisonul. Totusi am vrut sa simt menghina despre care vorbeau colegii in recenziile anterioare. Si nu mi-a parut rau. Sa stiti ca strange bine "clestele" :))
    Pentru mine a fost o experienta de nota 10, desi am un regret: trebuia sa raman o ora. Sezand pe aceasta bancuta, am intrat in starea unui batranel pensionar cu regrete, genul ala de batranel care sta cu orele si priveste santierele din oras :)))
    O sa ma revansez data viitore.
    Atitudine 10
    Corp 9
    On 3451
    Np 10
    Amenda 150
    De revenit: da, cu siguranta
    Ps. Cand ma incaltam a aparut colega ei, Ramona. Parea destul de draguta, mi-a atras atentia, desi nu am descifrat formele deoarece era in capot. Asta este, data viitoare le iau pe ambele :)))
    Toate cele bune, dragi colegi.
    • 8

#224 >ionut4321<

ionut4321

Vip

• >Serious Contributor<
    • 546 Postari:
    • Inscris la:
      29 November 2012
  • Reputatie: 558

Postat 10 August 2018 - 10:18 PM

Le-am "polenizat"pe ambele pasarici saptamana acesta pe rand ...... :)

Prima data am polenizat-o pe Ramona .

Nu e nimic de zis , tipa e faina , slabuta, draguta la fata cu niste sani enormi pt corpul ei , naturali un pic sub influenta gravitatiei.

La ON : tipa stie meserie, o suge f bine , cu tot ce vrei  nota 9

La NP : se misca bine , poti sa ii dai tare , in toate pozitiile . E foarte tare sa vezi sanii aia mari zburand in toate felurile cand o futi .  nota 9 

Ce nu mi-a placut in schimb , este ca este prea rece, fara nici o implicare . E doar un "servici"pt ea din care castiga bani usor ..... zici ca nu ii place ceea ce face....   nota 7

Per total nota 8 .  De recomandat : Clar da . Merita sa futi o tipa cu asa tate .

La colega am fost in alta zi , la fata nu e asa draguta ca Roxana , dar nici ea nu arata rau . Sani mai mici dar naturali si foarte tari ( ca doua pere ) . Slaba .  nota 7.5

La OP : o suge bine si ea , cu de toate    nota 9 

La NP : are o pizda micuta, cand am intrat in ea am crezut ca o rup , dar surprinzator a intrat . E stampta rau , dar si ei poti sa ii dai tare. Sta in orice pozitie . Se misca bine . Cu pizda asa stramta m-a terminat in max 10 min .........  :((((  nota 9 

Atitudinea ei la fel ca colega , destul; de rece ........

Per total nota 8 .  De recomandat : DAAAA , merita sa futi o tipa cu asa pizda stamta ......

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#225 cutebadboy

cutebadboy

Feeling Unstoppable!

• Maistru Curvar
    • 175 Postari:
    • Inscris la:
      16 October 2013
  • Reputatie: 366

Postat 11 August 2018 - 09:29 AM

Le-am "polenizat"pe ambele pasarici saptamana acesta pe rand ...... :)

Prima data am polenizat-o pe Ramona .

Nu e nimic de zis , tipa e faina , slabuta, draguta la fata cu niste sani enormi pt corpul ei , naturali un pic sub influenta gravitatiei.

La ON : tipa stie meserie, o suge f bine , cu tot ce vrei  nota 9

La NP : se misca bine , poti sa ii dai tare , in toate pozitiile . E foarte tare sa vezi sanii aia mari zburand in toate felurile cand o futi .  nota 9 

Ce nu mi-a placut in schimb , este ca este prea rece, fara nici o implicare . E doar un "servici"pt ea din care castiga bani usor ..... zici ca nu ii place ceea ce face....   nota 7

Per total nota 8 .  De recomandat : Clar da . Merita sa futi o tipa cu asa tate .

La colega am fost in alta zi , la fata nu e asa draguta ca Roxana , dar nici ea nu arata rau . Sani mai mici dar naturali si foarte tari ( ca doua pere ) . Slaba .  nota 7.5

La OP : o suge bine si ea , cu de toate    nota 9 

La NP : are o pizda micuta, cand am intrat in ea am crezut ca o rup , dar surprinzator a intrat . E stampta rau , dar si ei poti sa ii dai tare. Sta in orice pozitie . Se misca bine . Cu pizda asa stramta m-a terminat in max 10 min .........  :((((  nota 9 

Atitudinea ei la fel ca colega , destul; de rece ........

Per total nota 8 .  De recomandat : DAAAA , merita sa futi o tipa cu asa pizda stamta ......

Ai scris invers numele ei, deoarece Roxana are sani mai mari nu Ramona.  :innocent

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#226 >ionut4321<

ionut4321

Vip

• >Serious Contributor<
    • 546 Postari:
    • Inscris la:
      29 November 2012
  • Reputatie: 558

Postat 11 August 2018 - 09:55 PM

da corect , din graba ...... Roxana e cea cu sanii mari 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#227 alesu0124

alesu0124

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      19 November 2016
  • Reputatie: 1

Postat 13 August 2018 - 07:22 PM

Buna Roxana! Ramas surprins plăcut de pozele si de serviciile tale. Am incercat si ieri si azi sa iau legatura cu tine pentru o întâlnire de o oră. Dar fără șanse. Spune-mi te rog cum să procedez sa dau de tine. Te pup si o seară frumoasă. Sper sa ne vedem curând
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi