Sari la conținut

LOW COST 0740412998


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Multumesc, merge pt descarcare odata la saptamana pt un oral cu finalizare in gurita..chiar low cost

Esti pestele ei ? Ce-i tot faci reclama din moment ce ea nu da niciun semn ca activeaza..ai sunat tu si ti a raspuns ??????

Link spre comentariu

Va salut pe toti ,am vizitat ieri pe distinsa doamna anca mai are acelasi nr.tel. am sunat mi a raspuns cu o voce slaba si plictisita ,ma andrumat la poarta principala la Sucpi ,cand am ajuns deja era p balcon fuma ,am urcat sus preturile stau asa,50 ron oral sau normal ,70 combinat. 150 ora 2 fin.am ales o ora,a anceput cu un oral foarte slab si fara nici un fel de chef dupa sa urcat pe mine urmatoarea pozitie am loato pe la spate nemultumita ca o tot sucesc totul a durat cam 20 min , dupa prima finalizare mia anapoiat un mil si a zis ca ramane asa ca nu mai vrea asta a fost tot.NU RECOMAND

prestatie 

oral 4

locatie 3 foarte murdar

normal 4

atitudine 5

aspect 7 ochi frumosi ,corp frumos dar neangrijit

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

A mai fost cineva la ea?mai activeaza?

La ultima vizita pe care i-am facut-o anul trecut prin septembrie mi-a spus ca lucreaza de la 12 la 4,daca nu mai raspunde probabil s-a retras.
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

De prin 2002 o stiu eu...de cand activa prin zona Wiesana mai avea o colega Laura, nu stiu care va amintiti care le-ați prins...probabil useri mai vechi cu experienta...

Tot cam de atunci o stiu si eu.😊

Link spre comentariu

Pai doamna arata bine 40-45ani,la oral nu o ia foarte adanc dar macar finalizezi in gura,iar la normal sta in diferite pozitii nu e stramta dar e buna,face si lins in fund,iar la anal cred ca e destul de stramt,preturile erau 40una din ele o/n ,oral neprotejat,iar anal 80lei,putin deranjant fumul din camera

  • Like 1
Link spre comentariu

Da este activa.Acelasi bloc langa sucpi...O stiu de 10 ani cred.Pacat ca nu a profitat mai mult de corpul ei.La varsta ei araba BETON.Dar..garsoniera este ca dupa cernobal...plina de fum.Face oral protejat...dar si neprotejat cu terminare un gura.Corp frumos ...cam 1.70 inaltime.

Preturile sunt 40 ron si 50 combinat.

Din punctul meu de vedere daca schimba garsoniera aia de kkt si folosea putin fard....facea bani de bani!!

Ca atitudine....depinde in ce stare o prinzi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Da este activa.Acelasi bloc langa sucpi...O stiu de 10 ani cred.Pacat ca nu a profitat mai mult de corpul ei.La varsta ei araba BETON.Dar..garsoniera este ca dupa cernobal...plina de fum.Face oral protejat...dar si neprotejat cu terminare un gura.Corp frumos ...cam 1.70 inaltime.

Preturile sunt 40 ron si 50 combinat.

Din punctul meu de vedere daca schimba garsoniera aia de kkt si folosea putin fard....facea bani de bani!!

Ca atitudine....depinde in ce stare o prinzi.

Am fost si eu de mai multe ori la ea,intradevar arata bine la corp la anii ei, iar la aceste preturi eu zic ca merge,chiar daca miroase a fum de tigara in locatie, spor la futut!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...