Sari la conținut

TOP:Hello , lume ! 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ca mai trebuie din când in când un refresh al topicului.

post-167744-0-42423400-1566979270_thumb.jpg

post-167744-0-58779300-1566979284_thumb.jpg

post-167744-0-00070500-1566979296_thumb.jpg

post-167744-0-47369900-1566979306_thumb.jpg

post-167744-0-31604800-1566979324_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Dar vaaaai !! 😱😱😱🙈ðŸ˜

No, ce-ai, mah, bisericosule ?!? Ai scuipat in san si ai stropit cu agheasmă telefonul?

Ia binecuvanteaza-ma pe wtsapp ,sa piară Satana dinprejurul meu!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Ca mai trebuie din când in când un refresh al topicului.

Futu-te-n colegă!:)))

P.s. te-ai facut si mai buna,dar piesa de rezistenta e.....GURA! :))

Si mai trebuie o piesa rezistenta: marginea patului ;)

Locatie 9

Aspect 9

Oral 10++

Igiena 10

Recomand,150 tragerea ...siLingi!:))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Si mai trebuie o piesa rezistenta: marginea patului

Wrong! Totally wrong! Marginea patului e nevătămata , tibia ta și-a luat-o la capitolul "rezistenta " .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața, Brașov !

Astăzi este ultima zi in care sunt disponibila , mâine dimineața devreme plec.

Perioada imediat următoare va fi destul de aglomerată pentru mine, așa ca ,cel mai probabil, voi reveni in a doua jumătate a lui octombrie.

V-am pupat si va îmbrățișez cu drag !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Cum astăzi nu avem programări deja făcute, venim

cu o "oferta" (cam de mult nu am mai făcut eu oferte :) ).

DOAR astăzi tarifele pentru threesome sunt 250 lei/30 Min si 400 /h .

Facem asta in primul rand ptr ca , așa cum am sous, e o zi care momentan nu pare aglomerata si in al doilea datorita lipsei recenziilor ptr threesome. Nu stiu de ce aici ,in Brașov, numărul doritorilor de threesome este considerabil mai mic decât in alte orase unde activam in formula asta. Poate e chestie de gusturi- si pe alea nu le pot schimba eu - sau poate ,mai potoliți din fire- nu vreți sa riscați financiar o eventuala experiență sub nivelul așteptărilor. Asa ca luati oferta de astăzi ca pe "încercat marea cu degetul" si pentru noi, si pentru voi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Cum astăzi nu avem programări deja făcute, venim

cu o "oferta" (cam de mult nu am mai făcut eu oferte :) ).

DOAR astăzi tarifele pentru threesome sunt 250 lei/30 Min si 400 /h .

Facem asta in primul rand ptr ca , așa cum am sous, e o zi care momentan nu pare aglomerata si in al doilea datorita lipsei recenziilor ptr threesome. Nu stiu de ce aici ,in Brașov, numărul doritorilor de threesome este considerabil mai mic decât in alte orase unde activam in formula asta. Poate e chestie de gusturi- si pe alea nu le pot schimba eu - sau poate ,mai potoliți din fire- nu vreți sa riscați financiar o eventuala experiență sub nivelul așteptărilor. Asa ca luati oferta de astăzi ca pe "încercat marea cu degetul" si pentru noi, si pentru voi.

 

Hmmm...

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Cum astăzi nu avem programări deja făcute, venim

cu o "oferta" (cam de mult nu am mai făcut eu oferte :) ).

DOAR astăzi tarifele pentru threesome sunt 250 lei/30 Min si 400 /h .

Facem asta in primul rand ptr ca , așa cum am sous, e o zi care momentan nu pare aglomerata si in al doilea datorita lipsei recenziilor ptr threesome. Nu stiu de ce aici ,in Brașov, numărul doritorilor de threesome este considerabil mai mic decât in alte orase unde activam in formula asta. Poate e chestie de gusturi- si pe alea nu le pot schimba eu - sau poate ,mai potoliți din fire- nu vreți sa riscați financiar o eventuala experiență sub nivelul așteptărilor. Asa ca luati oferta de astăzi ca pe "încercat marea cu degetul" si pentru noi, si pentru voi.

Maine seara?cta? Dau o petrecere a burlacilor pe un yacht si am nevoie de doua majorete :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Maine seara?cta? Dau o petrecere a burlacilor pe un yacht si am nevoie de doua majorete :)))

Ai o Pla!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Oameni mișto, v-am pupat!

Am plecat , ne vedem data viitoare!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde - Oricand
  • Oras:Oriunde - Oricand

Buna ziua

 

Mentionez ca pe Larissa am  cunoscut o cu cev atimp in urma.  Experinta cu dimnisoara nu este de ieri de azi

 

1.Locatie: intr un cartier de vile unde sunt construite si niste blocuru noi tare dragute. undeva la parter din ce imi amintesc cu loc de parcare. Mentionez ca este singura in locatie dar am inteles din la ea ca atunci cand ea este plecata acasa la ea si anume la Constanta apartamentul este pe mana Alinei, o domna matura care este pe lista mea.

 

2.Modalitate de contact: 0784546228 

 

3. Detalii: eu cazat undeva prin centru, fiind in Brasov tot cu delegatiile mele si avand cgef de ceva nebunii pun mana pe telefon si o sun. prima data nu mi a raspuns asa ca am sunat dupa aproximatib o ora. Imi raspunde politicos, imi da detalii despre ce ofera , unde o pot gasi si ii spun ca revin peste 2 minute cu un telefon sa vad exact cat fac pana la dansa. Intru pe gps si ii spun ca ajung la ora x, sincer nu imi mai amintesc dar era undeva in jurul pranzului . Ajung la adresa comunicata si o sun. Imi spune sa parchez si apoi sa o sun.  Locatia undeva la parter, sun la interfon si imediat cum intru in scara ma intampina in dreptul usi.  Femeie inalta la 1.75 dupa aproximarea mea, uddeva pe a 35 ani  ,silueta ok , sani micuti dar placuti la atingere si craci lungi. La fata nu este o frumusete dar atitudinea si felul cum se desfasoara actiunea te face sa mai revii. Am stabilit ca raman o ora cu 2 finalizari. Stam la o tigara in bucaarie , eu din ce imi amintesc am baut un pahar cu apa ,ea cafea apoi o rog frumos sa imi inmaneze un prosop pentru dus.Eu am un fix chiar daca veneam de la hotel si eram dusat prefer sa fac un dus scurt inainte. Iesit de al dus, se scuza si pleaca si dansa la dus. Revine si un eram intr un colt de pat asezat si usor timid. Actiunea in sine a debutat cu un oral neprotejat( intrebat inainte, ++ din partea mea si ++ si pentru dus. Am finalizat oral si m a luat cu tremurat de picioare de la oralul facut de Larisssa. La al doilea numar am finalizat la fel de repede de data acesta eu deasipra si cracii lungi ai Larisei pe umeri mei. Igenizat de catre dansa apoi la baie dus scurt, mai stat la o tigara de vorba si dus am fost

 

4. Program lucru: sincer nu stiu exact , cum lucreaza

 

5. Note: ORAL: cu finalizare orala 10+

              Normal:  ea desupta pentru scurt timp si  i am sugerat sa se dea jos pentru ca terminam instant apoi am schimbat eu desupra si am finalizat rapid:  10

              Fata: 8 , compenseaza prin atitudine, bun simt, totusi nu e o papusa de 18 ani. este o femeie de aproximativ 35 ani

              Corp: 8 , tinand cont de varsta eu zic ca arata bine

              GFE: Accepta sarutari  9

              Anal: face dar nu ma intereseaza

 

6. Tarifare: o ora si un pic 250 lei

 

de revenit , Da , pentru servicii de calitate

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde - Oricand
  • Oras:Oriunde - Oricand

@tommmy...sarutari si anal???

sarutari corp si anal din ce am inteles, da, dar eu nu am intrat in detalii. Poate am inteles eu gresit. daca nu face este gresala mea ca nu am fost atent la detalii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Fix sărutări (FK) și anal NU ofer :)

 

PS: mi-a bubuit mesageria, nu voi Răspunde fiecăruia in parte ,ci am scris aici. REPET :FK și anal nu am oferit și nu ofer ,indiferent de situație /persoana/context. NU -urile astea au fost categorice tocmai ptr a evita penibilul unor situații de genul “nu e chimie-tradus prin “nu-mi place de moaca ta”-deci nu ne pupam in bot”.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Fix sărutări (FK) și anal NU ofer :)

 

PS: mi-a bubuit mesageria, nu voi Răspunde fiecăruia in parte ,ci am scris aici. REPET :FK și anal nu am oferit și nu ofer ,indiferent de situație /persoana/context. NU -urile astea au fost categorice tocmai ptr a evita penibilul unor situații de genul “nu e chimie-tradus prin “nu-mi place de moaca taâ€-deci nu ne pupam in botâ€.

Mama lor de bot-uri, da ce bune sunt acolo unde trebuie 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde - Oricand
  • Oras:Oriunde - Oricand

Buna Seara

 

     Consider ca asa este frumos si corect.

     Faptul ca am vizitat o in trecut pe Larisssa, iar eu sunt batran  :blushing2  si uit destul de repede, am reusit sa incurc borcanele si am afirmat despre niste servicii pe care ea nu le are in meniu.   ASa ca, am sa mi cer scuze in primul rand fata de ea si  apoi fata de colegi.

 

Va multumesc , o Seara buna

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa o perioada destul de mare in care am incercat sa ajung si eu la Larissa, am reusit intr-un final sa-mi fac programare, a trecut ceva timp de atunci insa nu am reusit pana astazi sa-i fac o recenzie. Am ajuns in locatie ghidata de dansa, pentru ca blocurile nu sunt asezate tocmai intr-o ordine oarecare, si am sunat la interfon, apoi am intrat in locatie. La inceput m-am simtit oarecum descumpanit, fata era pe tocuri si parea cu un cap mai inalta ca mine. Nu ca asta ar fi contat la orizontala. M-a simtit ca am ceva de obiectat si am clarificat repede ca e vorba de inaltimea dansei, nu de aspectul fizic. Domnita nu este fotomodel, insa are ceva care te atrage, desi se observa trecerea anilor pe chipul dansei, ceea ce este normal. Dupa o discutie care nu s-a scazut din timpul alocat nebuniilor, am facut repede un dus pentru deschiderea porilor pentru a simti mai bine mangaierile si sarutarile fetei pe tot corpul, sarutari pe care le asteptam pentru ca, colegii mei de pe forum le laudasera cu patos. Am introdus acest paragraf si pentru a avea loc sa mentionez ca nu eram jegos. Apoi am intrat in camera si am asteptat-o pentru ca si ea intrase la dus. A venit repede si ne-am apucat de treaba. Mai bine spus, ea s-a apucat de treaba. M-a sarutat din cap si pana in picioare (nu pe botic), si mi s-a ridicat nivelul instantaneu. Johnny stia ca urmeaza el. Fata a inceput cu un oral de exceptie cu tendiinte deep. M-a simtit ca sunt timid si mi-a luat mana, punand-o pe cap, si apasand pe ea, incercand ca ma faca sa-mi gasesc ritmul. L-am gasit imediat, si am inceput practic sa o penetrez. Este un sentiment exceptional sa te lase fata sa controlezi ritmul si adancimea introducerii membrului la un sex oral. Apoi, pentru ca era clar ca nu voi mai rezista prea mult mi-a propus sa schimbam pozitia. S-a asezat la marginea patului, pe spate, cu capul lasat in jos, si mi-a solicitat sa continuam oralul. Am inceput timid sa o penetrez insa m-a prins de buci si m-a tras catre ea, intr-un fel care m-a facut sa ma gandesc ca eu eram fata si ea baiatul. Asa ca am inceput sa maresc ritmul si sa intru cat mai adanc, atat cat imi permitea dansa, sa nu ma fac de rusine. Am reusit sa o introduc destul de adanc si m-am terminat destul de repede in gatul fetei. Ma bucur ca am reusit sa ma stapanesc si nu am urlat de placere ca Pierre Woodman. M-am uitat ciudat la ea cum scuipa intr-un servetel si m-a intrebat daca sunt ok. I-am raspuns ca nu cred ca a scuipat tot, cu siguranta ca a mai ramas ceva in trahee :) M-a contrazis, insa eu stiu cat lichid produc... Ne-am curatat si am mai povestit putin asteptand sa fiu apt si pentru partea a 2-a. Nu mi-a trebuit prea mult, sarutarile pe corp ale fetei merita toti banii. Johnny era din nou alert si astepta cu nerabdare sa fie bagat in seama. A inceput din nou alintul, de data asta si cu includerea celor doua bilute care, desi fusesera golite cu vreo zece minute inainte, incepusera sa se umfle din nou. Cu greu m-am hotarat sa intrerup oralul si sa trec la normal. Insa trebuia sa o fac si pe asta. Am trecut la normal si am schimbat cateva pozitii fara niciun fel de obiectie din partea fetei. In anumite momente chiar am simtit ca ii place, asa ca ii multumesc pe aceasta cale, pentru ca daca s-a prefacut a facut-o foarte bine. Mi-a venit si mie randul sa stau deasupra, insa daca n-am mai dat pe la sala de cativa ani, am obosit destul de repede. M-am trantit pe pat si am atras discret atentia fetei ca inca nu sunt gata. Mi-a dat jos cauciucul si a continuat cu inca o proba orala. A luat zece si la proba a doua, eu terminandu-ma tot cu o finalizare orala. Am fost foarte multumit de prestatie, prefer intotdeauna o fata ca ea in dauna unei fete perfecte care se stramba de la prima atingere si te grabeste in permanenta, singurul ei scop fiind sa se termine numarul cat mai rapid. In treacat am vazut-o goala si pe Ana, si cu siguranta ca o voi vizita si pe dansa. Numai!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Helloooooo, Brașov!

Maine (sambata , 14.09) ajung in Brașov.

Cu Ana , bineînțeles( doar in cazuri excepționale ne veti mai găsi una fara cealaltă ).

Nu schimbam nimic , decat locația. Tot Coresi ( fuck that zone, but that' s all we can get) , doar ca ,cel mai probabil, va fi Urban de data asta.

Spor s'avem!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...