Sari la conținut

TOP:Hello , lume ! 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna ziua , lume!

 

Programările astăzi se pot face după ora 14.00.

 

Mă găsiți în House Residence Tractorul, singură .

 

Mă puteți apela pe numărul 0786645492 sau îmi scrieți pe WhatsApp pe numărul 0784546228 .

 

Zi frumoasă tuturor !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

LE - disponibila până spre miezul nopții .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

sSarumana, ai un PM :snap  :hihat

Taci, am zis! Taci! In cada eram... #fmmsedinta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neata tuturor!

Cum sa nu fiu fresh și cu chef de viață ,când până și cafeaua îmi zâmbește in dimineața asta ? Uite așa arăta cafeaua mea când sa iau prima gura :

post-167744-0-96944400-1549691022_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

In seara aceasta mă găsiți până mai târziu! Adică până mai după miezul nopții . Spor s-avem !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața! Astăzi mă găsiți toată ziua, mâine voi putea fi găsită doar până în prânz, apoi plec.

 

Nu știu dacă și când mai revin, însă voi anunța , ca de fiecare dată.

Zi frumoasă tuturor, cu spor în toate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Change of plans! Nu mai sunt disponibilă !

 

Va salut cu drag pe toți!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața !

Ajung mâine ,sunt de găsit începând cu ora 12.00.

Aceeași locație, aceleași tarife bineînțeles.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna ziua !

Programul meu incepe foarte devreme ,in jur de 8 dimineața, și chiar mai devreme la cerere .

Poze ...iar discuția asta,nu o să repet ce am scrisai sus,o să spun doar că nu am poze recente, sunt anti- talent la fotografie și nu am nici cel mai performant telefon. Așa că nu refuz de o vrea cineva "sa mă tragă ȘI in poză" , altfel nu am ce posta.

Astăzi mă găsiți până spre miezul nopții.

Seara buna tuturor !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața!

Am telefonul deschis - 0786645492 și WhatsApp-ul on pe 0784546228.

Va aștept până târziu în noapte !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pana sa gasiti amante mai bine mai lasati si voi niste recenzii, numai offtopic avem si recenzii mai putin, si putine informatii de asemenea.

Gând l gând cu bucurie !

Ieri exact la același lucru mă gândeam. Că și în urmă cu un an și jumătate, am ajuns la concluzia că activitatea extrem de slabă pe forum a secțiunii Brașov se datorează numai faptului că foarte ,foarte multi refuza sa scrie. De cules informații , văleuuuuu, câți sunteți! Recenzori ioc!

Și e păcat.

1- Pentru că informația circulă, e adevărat, dar nu completa. O părere îți poți face din 3 recenzii ,însă cum e sa îți faci o părere din 30 de recenzii?

Parca ar fi mai bine, nu?

 

2- fara sa exagerez, 90% din cei care vin la mine se plâng că piața (adică oferta ) e slabă în Brașov. Însă ,când citesc la Testate , citesc numai de bine. Păi, daca macar jumătate dintre nemulțumiți ar face recenzie, lucrurile s-ar schimba ,nu-i așa? Și, indiferent de care va fi acea schimbare, va fi una benefica. Fie fetele respective își vor elimina minusurile, fie alții se vor feri de dezamăgiri

 

3- Mai multa activitate înseamnă mai multă interacțiune. Mai multă interacțiune duce la o atmosfera mult mai relaxanta (avantajoasa pentru toată lumea. ). Că sa dau un exemplu , am fost printre puținele fete din Constanta care a acceptat o partida cu alți 3 bărbați ,care personal nu se cunoasteau ,însă aveau o foarte bună relație virtuală pe forum ,așa că a fost floare la ureche sa fie o atmosfera relaxata , degajata și să iasă foarte mișto- eu ii cunoasteam pe fiecare în parte de ceva vreme.)

 

4- promovarea fetelor care merita asta. E adevărat că fetele care își dau interesul devin mai greu de găsit, însă sincer va spun că ,indiferent de cat de ciudat pare, eu personal nu mă plâng deloc de cum "îmi merg treburile aici", însă e puțin frustrant că nu am decât o recenzie in ultimele 3 vizite. Daca mi se pare mie aiurea, îmi dau seama că și pentru voi e un semn de întrebare.

 

 

SI ,CA SA NU MA ÎNJURAȚI PENTRU CA AM SCRIS MULT SI AIUREA, VIN CU O OFERTA.

Fiecare domn care va ajunge la mine și va avea 3 (trei) recenzii scrise în ultima lună și jumătate (nu contează dacă la aceeași fată sau la fete diferite ,excepție făcând eu ,adică nu vom lua în considerare daca mi-a făcut mie recenzie ) VA BENEFICIA DE TARIFUL REDUS CU 50 DE LEI, ADICA 150 LEI PEMTRU PENTRU O ORA.

 

:)

SPOR !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium

super oferta de weekend !

Şezi blând, nu ești eligibil...

  • Like 2

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Gând l gând cu bucurie !

Ieri exact la același lucru mă gândeam. Că și în urmă cu un an și jumătate, am ajuns la concluzia că activitatea extrem de slabă pe forum a secțiunii Brașov se datorează numai faptului că foarte ,foarte multi refuza sa scrie. De cules informații , văleuuuuu, câți sunteți! Recenzori ioc!

Și e păcat.

1- Pentru că informația circulă, e adevărat, dar nu completa. O părere îți poți face din 3 recenzii ,însă cum e sa îți faci o părere din 30 de recenzii?

Parca ar fi mai bine, nu?

 

2- fara sa exagerez, 90% din cei care vin la mine se plâng că piața (adică oferta ) e slabă în Brașov. Însă ,când citesc la Testate , citesc numai de bine. Păi, daca macar jumătate dintre nemulțumiți ar face recenzie, lucrurile s-ar schimba ,nu-i așa? Și, indiferent de care va fi acea schimbare, va fi una benefica. Fie fetele respective își vor elimina minusurile, fie alții se vor feri de dezamăgiri

 

3- Mai multa activitate înseamnă mai multă interacțiune. Mai multă interacțiune duce la o atmosfera mult mai relaxanta (avantajoasa pentru toată lumea. ). Că sa dau un exemplu , am fost printre puținele fete din Constanta care a acceptat o partida cu alți 3 bărbați ,care personal nu se cunoasteau ,însă aveau o foarte bună relație virtuală pe forum ,așa că a fost floare la ureche sa fie o atmosfera relaxata , degajata și să iasă foarte mișto- eu ii cunoasteam pe fiecare în parte de ceva vreme.)

 

4- promovarea fetelor care merita asta. E adevărat că fetele care își dau interesul devin mai greu de găsit, însă sincer va spun că ,indiferent de cat de ciudat pare, eu personal nu mă plâng deloc de cum "îmi merg treburile aici", însă e puțin frustrant că nu am decât o recenzie in ultimele 3 vizite. Daca mi se pare mie aiurea, îmi dau seama că și pentru voi e un semn de întrebare.

 

 

SI ,CA SA NU MA ÎNJURAȚI PENTRU CA AM SCRIS MULT SI AIUREA, VIN CU O OFERTA.

Fiecare domn care va ajunge la mine și va avea 3 (trei) recenzii scrise în ultima lună și jumătate (nu contează dacă la aceeași fată sau la fete diferite ,excepție făcând eu ,adică nu vom lua în considerare daca mi-a făcut mie recenzie ) VA BENEFICIA DE TARIFUL REDUS CU 50 DE LEI, ADICA 150 LEI PEMTRU PENTRU O ORA.

 

:)

SPOR !

Larisso tu nu esti normala la cap... dar e de bine, nu stiu cum se face ca nu te prind si eu in zilele cand am o alta disponibilitate de a te vizita, nu stiu cat stai dar sper sa revii , poate reusesc sa vin din nou la tine, deja inciti lumea la sex, sau la futut sau cum vrea fiecare sa-i zica, 

 

 Ca si note: :luxhello  :lol:  :lol:  10 , bineinteles pentru modul de a te promova, pentru marketing :clapp

Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Saru'mana , zic, @bob !

Serios acum, da, poate că sunt puțin smucită de la țâță, da' asta sunt! In opinia mea ,contextul în care ne întâlnim ( eu cu fiecare dintre voi, adicătelea ) este unul dintre cele mai lejere, libertine, lipsite de bariere sociale și convenționale. Sau ,așa ar trebui sa fie. Mai pe românește , păi dacă nu ne distram și nu râdem și glumim când deja știm că o să ne futem... Când dracu' sa o mai faci? La ședința de la birou? In timpul curățeniei de primăvară? Cu mașina la spălătorie? Neah, haideți mah ora aia pentru care plătiți sa fim relaxați, degajați , sa ne bucuram de ceea ce ne putem oferi reciproc și să profităm la maximum de tot !

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...