Sari la conținut

TOP:Hello , lume ! 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Salutări!

După ceva vreme, se pare ca am avut noroc, si am avut ocazia de a ma revedea cu Larissa, programarea efectuată prin wp la numărul din titlul topicului, răspuns destul de promt, solicitat o anumită ora, primit răspuns afirmativ. La ora stabilita, ma prezint in zona gării, unde primesc ultimele informații despre locație.

Comunicarea=10

Ajung in locație, ma asteapta doamna in lenjerie intimă neagră, ne așezăm la masa, ma servește cu o cafea si apa.

Socializarea a decurs foarte bine, după cum se știe, Larissa este pricepută sa întrețină atmosfera fara probleme. După un timp, ma cer la dus, apoi in camera, gata de acțiune.

 

Larissa: nu stiu daca mai are rost sa o descriu, este asa cum se descrie singura, precum au descris-o si ceilalti recenzori.

 

Locatia: 7, garsoniera, destul de curata, baia cu o cabina de dus, oarecum defectă ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Se pare ca am eu norocul asta sa o întâlnesc în locații mai de categoria a doua!ðŸ˜ðŸ˜

 

ON: 9,5 deocamdată este nr. 1 la acest capitol pentru mine. Cu momente soft, dar și hard, lins, scuipat, bătut peste limba, priviri cu subînțeles, atenție sporită la oute, CIM, gemete. Dacă făcea si deep complet, avea nota maxima.

 

NP: 9 geme credibil, te strânge în brațe, foarte implicată, propune poziții, te îndruma.

 

FK: nu

 

Igiena: 10 a facut dus dupa mine, epilata, fără mirosuri.

 

Atitudine: 10 inteligentă, sociabilă, vorbareata, stie sa te atragă, profi, implicată.

 

De recomandat: DA cu siguranță vei pleca multumit si cu genunchii tremurând.

 

De revenit: neaparat!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună dimineața și LA MULTI ANI,oameni mișto! Sa avem un an mai bun decât cel ce s-a încheiat.

Eu am liber cam o săptămână, as veni ACUM la voi, dar exista o problema și, directa cum ma știți, vreau sa o discut cu voi.

Cazarea. Mah,oameni buni, oi fi eu prea zgârcita, da' ma doare suflețelul sa dau 300/350 lei pe o noapte de cazare în apartamentele ptr care pana acum dădeam 160-200. E mult, ptr stilul meu de "lucru" , e mult al dracului. Alta varianta ar fi cea a "studiourilor" de pe Victoriei. Alea au niște preturi mai pamântești oleaca, da' veniți???

În vara lui 2017 nu a fost o problema, ultima data -am stat doar o zi junate și nu mi-am putut face o părere

Asa ca spuneți voi! Vin acum, maine-poimâine și ne vedem pe Victoriei sau stau acasă și aștept sa revină preturile chiriilor la sume omenești?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Bună dimineața și LA MULTI ANI,oameni mișto! Sa avem un an mai bun decât cel ce s-a încheiat.

Eu am liber cam o săptămână, as veni ACUM la voi, dar exista o problema și, directa cum ma știți, vreau sa o discut cu voi.

Cazarea. Mah,oameni buni, oi fi eu prea zgârcita, da' ma doare suflețelul sa dau 300/350 lei pe o noapte de cazare în apartamentele ptr care pana acum dădeam 160-200. E mult, ptr stilul meu de "lucru" , e mult al dracului. Alta varianta ar fi cea a "studiourilor" de pe Victoriei. Alea au niște preturi mai pamântești oleaca, da' veniți???

În vara lui 2017 nu a fost o problema, ultima data -am stat doar o zi junate și nu mi-am putut face o părere

Asa ca spuneți voi! Vin acum, maine-poimâine și ne vedem pe Victoriei sau stau acasă și aștept sa revină preturile chiriilor la sume omenești?

 

  In perioada aceasta a anului preturile chiriilor o iau razna in Brasov. Sa nu te astepti la o scadere serioasa in perioada urmatoare, intru-cat e plin de turisti veniti la ski in Poiana Brasov; probabil asa va fi pana prin 15-20 februarie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da' nu am susținut niciodată preturile mari , crede-ma ! A se vedea tarifele pe care le practic , care sunt mai mult decât de bun-simt.

 

În alta ordine de idei , ce e pe Aurel Vlaicu nr 66? Acolo am găsit ceva începând de mâine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

So, it's decided!

Ajung duminica , voi fi pe Victoriei ( pe Aurel Vlaicu era pensiune ).

Pana duminica la prânz folosesc doar wtsapp, sunt acasa si nu pot vorbi la telefon .

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pe Aurel Vlaicu 66 este sediul firmei care se ocupa cu închiriatul locuințelor în regim hotelier.ZeBrasov îi spune

Da, am aflat ulterior ca era ceva gen pensiune, se intra prin recepția atenției imobiliare.

Tot pe Victoriei ajung :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

So, it's decided!

Ajung duminica , voi fi pe Victoriei ( pe Aurel Vlaicu era pensiune ).

Pana duminica la prânz folosesc doar wtsapp, sunt acasa si nu pot vorbi la telefon .

Spor!

Victoriei e mai ok decat Aurel Vlaicu 😉... pe Aurel Vlaicu nu ai unde parca
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

No, gata! Sunt pe drum, sper sa nu intervină ninic. Disponibila imediat după prânz. Și în zona Coresi , nu asa, oriunde :)

Spor s'avem!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Astăzi ma găsiți pana spre miezul nopții. Reamintesc ca dupa ora 22.00, preturile sunt de 200/30 de min,respectiv 300/ h.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Nu obisnuiesc sa las recenzii, dar aici e musai. Am vazut ca Larisa a poposit din nou pe meleaguri brasovene si cu tot frigul de afara am decis sa ii fac o vizita(o decizie extrem de buna). Programarea facuta pe whatsapp, ajuns la locatia m-a intampinat o domnita genul "next door neighbor". Socializat putin la o cafea calduta binevenita tinand cont de frigul de afara si o tigara(m-am imprumutat, rusine mie). Trecut la actiune, iar aici tot ce pot spune e ca se lasa cu tremurat de genunchi.

Ca si note, un 10+ prestatie. Nu pot spune mai multe pentru ca a fost fix ceea ce trebuie pentru o seara friguroasa de, Decembrie.

P.s: Spre rusinea mea nu am mai ajuns la partea cu normalul.

De revenit: un mare DA.Sper sa mai am ocazia.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:D :D :D

Asta vreau sa se întâmple cu fiecare dintre voi ! Sa plecați cu ceva "altfel", sa va strălucească ochii " ca la draci" cand ieșiți pe usa. :)

M-am mutat pe Alexandru cel Bun, va aștept!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună dimineața! Astăzi este ultima zi în care ma găsiți. De faptelefon, ultima jumătate de zi, căci ultima progrămâne poate fi făcută la ora 15.00.

Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...