Sari la conținut

TOP:Hello , lume ! 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

 

Neatzaaaa!

Sunt o femeie de 32 de ani, inalta si slim (174/ 58 ), nu sunt o bomba sexy, ci mai degraba genul "the girl next door". Iti ofer companie intima . Acestea constau in sex oral( p/n) si sex normal (p ). Este NU categoric pentru French Kiss si pentru Anal, in rest totul este posibil prin comunicare si interes reciproc.

Banutii pe care eu ii pretind - si anume 150 ron ptr o jumătate de ora sau 200 Ron pentru o ora sunt ,asa cum am spus , pentru timpul pe care tu alegi sa il petreci la/langa mine, timp in care decizi ce,cum, cat si de cate ori se intampla.

 

Acearta este o sa urma prezentare, pe fast forward, pentru orice alte detalii va stau la dispoziție astăzi numai prin PM-URI sau SMS 0763505227 . De asemenea , dacă aveți suficient timp dar mai ales ra dare, puteți arunca o privire pe topicul meu de pe secțiunea Constanța, veți găsi acolo absolut tot ce v-ar putea interesa.

Am ajuns în urma cu câteva ore la voi, sunt în căutare de locație , așa ca dacă aveți informații despre vreo garsoniera sau un apartament micuț și intim , mă ajutați va rog ? :) Mă revanșez! 😜

Sper cu adevărat ca și aici sa reușesc sa va aduc un zâmbet larg si-un tremurat de genunchi și sa am aceeași relație mișto pe care o am cu constănțenii mei dragi.

ÃŽncă nu știu cât timp voi fi pe aici, planurile mele sunt sa mă stabilesc prin împrejurimi, așa ca oricum va fi o perioada bunicica - cam pana la sfârșitul primăverii estimez eu.

 

Zi frumoasa sa aveti, cu spor in toate !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sunt intr-o zona cu un semnal destul de slab , nu reușesc sa postez poze, nu mi le încarcă. Dacă e cineva amabil sa mă ajute plssssss. .. Nu sa îmi aducă o punga de semnal , sa posteze câteva fotografii pe care le găsește în ultimele 6-7 pagini ale topicului de pe Cta. ( link'ul e în semnătura mea ).

Sar'mana!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Referitor la locație,vin și eu cu o sugestie!

Te iau la mine în gazdă!

Plata în natură!

Ieftin!

De cinci ori pe zi!

Aștept confirmare!

Numai tu???😂😂😂😂

Las-o!!!, ca se sperie si pleaca si asa ducem lipsa de fete faine!!!😂😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Numai tu???

Las-o!!!, ca se sperie si pleaca si asa ducem lipsa de fete faine!!!

Nu numai eu,doar că eu am fost primul!

Nu cred că se sperie!

Pentru că sunt cel mai frumos dintre urâți și cel mai urât dintre frumoși!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu numai eu,doar că eu am fost primul!

Nu cred că se sperie!

Pentru că sunt cel mai frumos dintre urâți și cel mai urât dintre frumoși!

Nu are nimeni loc de tine!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu va mai certați! E destula pentru toți!

post-167744-0-64526500-1502275070_thumb.jpeg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello!

Gata, m-am cazat ! Pe strada Lucian Blaga , în spate la Patria.

Sa fie intr-un ceas bun pentru toată lumea !

Spor în toate!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hello!

Gata, m-am cazat ! Pe strada Lucian Blaga , în spate la Patria.

Sa fie intr-un ceas bun pentru toată lumea !

Spor în toate!

Foarte bine!!

Lasa si un program de lucru!!!😆😆😆

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

mda... În Brașov am doar biroul, de locuit locuiesc undeva în împrejurimi. Acum încerc sa aflu un orar al microbuzelor /autobuzelor către localitatea respectiva și va spun.

Cert e ca voi începe dimineața în jur de 9 e0-10.00 ( cu posibilitatea de a fi și mai matinala dar numai cu programare din ziua precedentă ) și pana spre dupa-amiaza , ora 16.30-17.30

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mda... În Brașov am doar biroul, de locuit locuiesc undeva în împrejurimi. Acum încerc sa aflu un orar al microbuzelor /autobuzelor către localitatea respectiva și va spun.

Cert e ca voi începe dimineața în jur de 9 e0-10.00 ( cu posibilitatea de a fi și mai matinala dar numai cu programare din ziua precedentă ) și pana spre dupa-amiaza , ora 16.30-17.30

Deci ca la Constanta!!! Ms
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da, prefer lumina naturala! :))

Vor fi și unele excepții, pe care le voi anunță la momentul respectiv și în timp util!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Stau, stau, nu e o "vizită " , am planuri pe termen lung pe aici.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună dimineața tuturor!S- aveți pofta la cafea!

Astăzi sunt disponibilă pana la ora 18.00. O zi MI-NU-NA-TA tuturor, cu spor in toate!

post-167744-0-49031900-1502435341_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

La Ploiesti nu puteai sa rămâi.... te-ai dus repede la munte ... după ce ca ne vedem rar acum trebuie sa fac si drumuri la munte!?

Eu unul îți dau cu huaaaa si îți urez baftă

 

Bajetii, habar n-aveți ce aveți acolo. Norocoșilor ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da! bine zice colegul de mai sus!!

Programarea prin sms cu cateva ore inainte, i-mi comunica locatia, ajung la locatie, primesc sms ca intarzie datorita traficului. Ok raman si astept, cand ajunge ma suna, ne intalnim in fata blocului si urcam impreuna. Garsoniera micuta, stam socializam, i-mi prezinta regulile casei, Merge la dus, ii las tariful pentru o ora, dupa care merg la dus, care este obligatoriu, Ma intorc, ma asez pe scaun, vine la mine ma saruta pe gat, corp, coboara spre junior si incepe un oral cu de toate, deep, un pic hard, saliva atentie la oute, i-mi ia mana si mi-o aseaza pe capul si s-o apas, simt ca numai pot, mergem pe canapea, cere voie sa ia initiativa, se intinde, ma asez langa ea, o sarut pe sani, cobor la pussy, si incepe nebunia, gemete, unduiri, se ridica si se aseaza pe spate cu capul pe marginea canapelei, trec desupra si incepe un face-fucking, OOAAAUUU, trec in picioare la marginea canapelei, ea in genunchi, oral la fel pana finalizez ceva combinat CIM-COF.  A strans tot, cu grija, a plecat la baie, dupa care eu la dus, cu picioarele tremurand. 

Ma intorc, mai socializam un pic si trecem la repriza a doua, ma intind pe canapea, incepe oralul, foarte intens, cu ruperi de ritm, deep, scuipat , o trag in 69, incep si eu, nu dureaza mult și in zvacnirii are un orgasm, destul de zgomotos. Stam cateva secunde sa isi revina, monteaza un prez cu gura si trece in LOT, dupa cateva minute se ridica pe picioare si ma invita sa o ghidez cu mainile. finalizez in balonas. Ramanem lipiti unul de altul cateva secunde. Mai stam un pic de vb ma imbrac si plec cu picioarele tremurand.

 

Note: 

Locatie: 7 garsoniera, baia mica ok, sper sa gaseasca alta

Larissa: 8 fata, 8 corp. 1,75 in jur de 30 de ani, sani nr. 1, un pic lasati, sfarcuri mari si erectili.

ON: 9 foarte bun, cred ca cel mai bun de pana acum, lins, supt outele, CIM, nu foloseste mana, un pic hard

NP: 8 se umezeste natural, nu foloseste saliva sau lubrifiant.

Igiena: 9, fara mirosuri, fara parfum,

GFE:9 vorbareata, un pic nebunatica, atitudine proclient

Tarif: 200/h,

De recomandat, pentru atitudinea profi, nu este o bomba sexy, dar nu ai cum sa nu pleci multumit de la ea.

Ma bucur ca s-a hotarat sa se stabileasca in BV, avem de castigat.

 

Rog un moderator sa o treaca la TESTATE, cu sanse mari de TOP.

Multumesc!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...