Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost recent si numai la ea imi sta gandul, de obicei nu postez recenzii dar tin cont de ele acolo unde gasesc, acum a meritat sa postez si eu. La tel o voce blanda care ma ghidat catre zona Soarelui, am urcata si am vazut o brunetica micuta slabuta eleganta par lung si foarte frumusica, apartament imgrijit totul curat, are vb frumoase la ea si ma transpus intr-o stare de bine, sa dezbracat si fara refuzuri si figuri ma lasat sa o sarut si sa o ling peste tot, corp perfect miros super, am schimbat pozitii la greu si sa mulat pe corp, era ca o pisicuta care voiam sa o mangai continu, am avut parte de cel mai bun sex OP si NP,
pentru al doilea nr am avut nevoie de o pauza, in care nu ma grabit, ma acompaniat si mi-a stat in brate. Am avut parte si de al doile nr, cu tot zambetul si dulceata pe care fata asta o exprima, ma topit am. Am fost bucuros ca am intilito si voi ramane pe calitate. Nu știu să definesc prin cuvinte toate calitatile dar e superba, mă reîntorc cu o mare placere. Raportul calitate/preț este cel mai bun(200/h), iar serviciile impecabile. Recomand doar celor cu bun simt.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 13.12.2022 la 13:45, ozylove a spus:

Am fost recent si numai la ea imi sta gandul, de obicei nu postez recenzii dar tin cont de ele acolo unde gasesc, acum a meritat sa postez si eu. La tel o voce blanda care ma ghidat catre zona Soarelui, am urcata si am vazut o brunetica micuta slabuta eleganta par lung si foarte frumusica, apartament imgrijit totul curat, are vb frumoase la ea si ma transpus intr-o stare de bine, sa dezbracat si fara refuzuri si figuri ma lasat sa o sarut si sa o ling peste tot, corp perfect miros super, am schimbat pozitii la greu si sa mulat pe corp, era ca o pisicuta care voiam sa o mangai continu, am avut parte de cel mai bun sex OP si NP,
pentru al doilea nr am avut nevoie de o pauza, in care nu ma grabit, ma acompaniat si mi-a stat in brate. Am avut parte si de al doile nr, cu tot zambetul si dulceata pe care fata asta o exprima, ma topit am. Am fost bucuros ca am intilito si voi ramane pe calitate. Nu știu să definesc prin cuvinte toate calitatile dar e superba, mă reîntorc cu o mare placere. Raportul calitate/preț este cel mai bun(200/h), iar serviciile impecabile. Recomand doar celor cu bun simt.

Când ai fost la ea? Să înțeleg că ai făcut FK cu ea? Mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Din recenzia lui ozylove reiese că Luisa este în Timișoara și a introdus în meniu FK (sărut), poate cineva să confirme, vă rog, că dacă așa stau lucrurile o să încep să o revizitez. Mulțumesc!!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, Snekc a spus:

Din recenzia lui ozylove reiese că Luisa este în Timișoara și a introdus în meniu FK (sărut), poate cineva să confirme, vă rog, că dacă așa stau lucrurile o să încep să o revizitez. Mulțumesc!!!

Chiar nu știe nimeni nimic în acest sens? Sau prietenul ozylove aberează, că văd că nu răspunde!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Ca să mă edific am vorbit cu Luisa pe watssap și mi-a zis că este plecată din Timișoara de aproximativ o lună, că nu are în meniu FK și probabil se întoarce pe la jumătatea lunii ianuarie, așa că ozylove a cam fabulat! Se pare că unii scriu recenzii din imaginație și astfel fac rău unor fete, ceea ce nu prea este ok!

  • Trist 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Chiar acum, Blue.ice a spus:

Luisa când te întorci?

Am vorbit cu ea în 16 decembrie pe watssap și a zis că după jumătatea lunii ianuarie! Să sperăm că așa va fi, o să o mai întreb după Anul Nou și o să scriu! Sau poate o să scrie ea și ne face o surpriza!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Luisa este o miniona focoasa, frumoasa si vesela, toata un zambet, cu par lung si matasos care-i scoate in evidenta statura slim. Sunt sigur că pe stradă majoritatea am intoarce capul dupa ea.
 Am fost de multe ori la ea in acest an si vreau sa-i multumesc pentru momentele de placere pe care mi le-a oferit.
 La ea atmosfera e plăcută și finalul fericit. Cred că am avut mereu grijă să n-o necăjesc cu ceva pentru că e o persoană deosebită, de la care am plecat întotdeauna satisfăcut și mulțumit.

Atitudinea ei este de 10

Aspect 9,5 (sânii sunt puțin lăsati - probabil un mic lifting n-ar strica)

Locația 10 - Un studio spatios, frumos, îngrijit

Igiena 10  - miroase atat de bine de fiecare dată.

ON  de nota 9

NP de nota 10

Cel mai mult însă am apreciat inteligența ei și disponibilitatea de a se face cât mai placută.

Ii doresc un an chiar mai bun decât cel care se încheie și să revină cât mai curând.

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 oră, muresancosmin70 a spus:

Luisa este o miniona focoasa, frumoasa si vesela, toata un zambet, cu par lung si matasos care-i scoate in evidenta statura slim. Sunt sigur că pe stradă majoritatea am intoarce capul dupa ea.
 Am fost de multe ori la ea in acest an si vreau sa-i multumesc pentru momentele de placere pe care mi le-a oferit.
 La ea atmosfera e plăcută și finalul fericit. Cred că am avut mereu grijă să n-o necăjesc cu ceva pentru că e o persoană deosebită, de la care am plecat întotdeauna satisfăcut și mulțumit.

Atitudinea ei este de 10

Aspect 9,5 (sânii sunt puțin lăsati - probabil un mic lifting n-ar strica)

Locația 10 - Un studio spatios, frumos, îngrijit

Igiena 10  - miroase atat de bine de fiecare dată.

ON  de nota 9

NP de nota 10

Cel mai mult însă am apreciat inteligența ei și disponibilitatea de a se face cât mai placută.

Ii doresc un an chiar mai bun decât cel care se încheie și să revină cât mai curând.

 

De apreciat cuvintele tale frumoase, mai rar așa ceva! Și eu am vizitat-o în trecut de multe ori și cu siguranță voi reîncepe să o fac, deoarece este dedicată trup și suflet clientului pentru a nu pleca nemulțumit! Deși nu face FK, și o înțeleg pe undeva, o prefer în locul altor smerite care zic că fac, și când o fac numai FK nu este, iar restul serviciilor lasă mult de dorit! Cred că la ora actuală, raportat la servicii/preț, Luisa este numărul 1 din ce avem pe piață! La mulți ani și să te întorci cât mai repede la noi, Luisa!❤

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 minute, Blue.ice a spus:

Știe cineva când revine Luisa?

Am scris și mai sunt, mi-a spus că în jurul datei de 15 ianuarie! O să anunțe exact când este sigura, așa mi-a zis când am vorbit cu ea!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, Snekc a spus:

Să sperăm, iar dacă aflu ceva o să scriu pe forum! O zi frumoasă!

Dar tu cum afli, prin ce metodă, folosești cumva vreo linie specială sau esti doar intermediar, ca manager e prea frumos cuvântul?!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 18 minute, Dyonysy a spus:

Dar tu cum afli, prin ce metodă, folosești cumva vreo linie specială sau esti doar intermediar, ca manager e prea frumos cuvântul?!

Dar tu cum faci, prin telepatie? Normal că vorbesc cu fetele pentru progamari prin watssap și probabil fiind finuț în exprimare îmi și răspund! Dar nu înțeleg de ce te aprinzi așa?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 minut, Snekc a spus:

Dar tu cum faci, prin telepatie? Normal că vorbesc cu fetele pentru progamari prin watssap și probabil fiind finuț în exprimare îmi și răspund! Dar nu înțeleg de ce te aprinzi așa?

Nu mă aprind aici on'line, doar ca am observat din postările tale ca știi cam multe info despre anumite fete de aici și am mai observat ca ai apărut asa de nicăieri (cont făcut de 2 săptămâni și jumătate) și nu prea se leagă chestiile astea cap la cap. Acum Kapiș bre ?!

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Chiar acum, Dyonysy a spus:

Nu mă aprind aici on'line, doar ca am observat din postările tale ca știi cam multe info despre anumite fete de aici și am mai observat ca ai apărut asa de nicăieri (cont făcut de 2 săptămâni și jumătate) și nu prea se leagă chestiile astea cap la cap. Acum Kapiș bre ?!

Frumos raționament, dar nu crezi că sunt cam multe fetele ca să le fiu la toate manager, sau ma rog, cum vrei tu să le spui! Și de altfel, pentru unii colegi de pe aici sunt utile informațiile astea! În fine, să ne auzim de bine!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...