Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

niste sani foarte frumosi? serios?  i-ai vazut macar fara sutien?  io stiu ca gusturile is reletive si unora le plac grase sau batrane sau doamne fereste trans... da totusi :  niste sani foarte frumosi?  :)) 

 

are fata atuurile ei, da sanii? cu siguranta nu ! :))

 

sani absolut superbi, nici nu mai discutam!

dar: sani frumosi mai gasesti, insa la pachet cu atitudinea Luisei mai rar

eu cel putin, nu am intalnit pana acum. ce-i drept nu am experienta lui nellu2012 :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

O boschetara tepara, ajungi la usa si nu mai raspunde. Cu tot cu martalogul ala de peste, mars de unde ai venit,se intălneste munte cu munte dar mai Om cu Om 😉ðŸ™ðŸ¾

Nu cred ca ai venit tu la ușă la mine și nu ți-am mai răspuns !

Link spre comentariu

Nu crezi ca am fost la tine? Curvele cele mai mincinoase finte. Vrei sa-ti spun si adresa ta? In spate la euro hotel la fostul hotel cum intri cobori in jos si pe stanga😉 Las ca vei primi un cadou si tu si ruptu ala tatuat ðŸ™ðŸ¾

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

nellu2012,de cand face Luisa anal?

Eu am citit in primele recenzii din 2017 (pe care le poti vedea pe primele doua pagini) ca oferea si anal. Nu am intrebat cand am fost la ea, am raspuns din "amintiri" unui coleg. Dar ne-a lamurit Luisa spunandu-ne ca nu face. Cel mai bine era sa ne spuna ca nu mai face :laugh2.

  • Like 2
Link spre comentariu

Tocmai am plecat de la Luisa!

O experiență placuta si de aceasta data!..ne am intalnit si in 2017!

 

Locatie: 9..cx Hotel Valentina..am facut dus,baie curata,primit prosop curat,pat destul de mare!..nu sunt prea pretentios,atata timp cat exista igiena!

 

ON : zic eu un 9..fara prea multe artificii,fara atentie la OO..daar mi a placut;un oral corect..de aici si nota!

 

NP : 8.5 o simti,te strange,te trage,schimbat 3 pozitii,deloc grabit..la final,pozitionat fatuca doddy cu funduletul spre oglinda, strans din dinti si din buci si finalizat in caciulita!!:))

GFE : 9(fara FK)..glumeata, deschisa la vorba,nu ai cum sa fi inhibat in prezenta ei!

Platit 100 lei finalizarea!! Clar, de revenit!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tocmai am plecat de la Luisa!

O experiență placuta si de aceasta data!..ne am intalnit si in 2017!

 

Locatie: 9..cx Hotel Valentina..am facut dus,baie curata,primit prosop curat,pat destul de mare!..nu sunt prea pretentios,atata timp cat exista igiena!

 

ON : zic eu un 9..fara prea multe artificii,fara atentie la OO..daar mi a placut;un oral corect..de aici si nota!

 

NP : 8.5 o simti,te strange,te trage,schimbat 3 pozitii,deloc grabit..la final,pozitionat fatuca doddy cu funduletul spre oglinda, strans din dinti si din buci si finalizat in caciulita!!:))

GFE : 9(fara FK)..glumeata, deschisa la vorba,nu ai cum sa fi inhibat in prezenta ei!

Platit 100 lei finalizarea!! Clar, de revenit!

Te pup și te imbratisez cu drag ! 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mai eu am sunat la nr din titlu si mi-a raspuns f elegant o doamna de etnie cu un "Halooo" :))

Nu stiu ce sa zic...parca mi-a pierit interesul

ÃŽmi pare rău pentru incidentul tău neplăcut , dar numărul din titlul anunțului numai este valabil de foarte mult timp, și totuși ma mir ca ți-ar fi răspuns cineva. ðŸ’ðŸ¼

Numărul actual este acesta : 0759835710

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...