Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

asa cum se cuvine din partea unei gazde cat-de-cat educate, 

desi eram un pic obosit in urma unei alte vizite mai pe la pranz,

am executat o translatie in spatiu si timp (adica m-am deplasat) pentru a ura "bun venit" in persoana

am zis: macar atat sa fac, nu o putem lasa pe fata fara o primire ospitaliera in oras

pe drum m-am intersectat cu o coloana oficiala cu girofar si politisti la fiecare intesectie, nu-i bai

apoi m-am oprit la butic sa iau o cafea si niste dulciuri

am ajuns la Luisa, i-am urat "bine ai venit" si am mai schimbat doua vorbe...

si apoi cum nu aveam alta treaba am zis sa mai raman un pic... :P

 

nu mai am timp sa scriu detalii, :)

dar a fost cea mai placuta primire de care am avut parte in ultima vreme

te pup Luisa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

asa cum se cuvine din partea unei gazde cat-de-cat educate,

desi eram un pic obosit in urma unei alte vizite mai pe la pranz,

am executat o translatie in spatiu si timp (adica m-am deplasat) pentru a ura "bun venit" in persoana

am zis: macar atat sa fac, nu o putem lasa pe fata fara o primire ospitaliera in oras

pe drum m-am intersectat cu o coloana oficiala cu girofar si politisti la fiecare intesectie, nu-i bai

apoi m-am oprit la butic sa iau o cafea si niste dulciuri

am ajuns la Luisa, i-am urat "bine ai venit" si am mai schimbat doua vorbe...

si apoi cum nu aveam alta treaba am zis sa mai raman un pic... :P

 

nu mai am timp sa scriu detalii, :)

dar a fost cea mai placuta primire de care am avut parte in ultima vreme

te pup Luisa

Te pup cu drag ! 🥰
Link spre comentariu
  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

asa cum se cuvine din partea unei gazde cat-de-cat educate, 

desi eram un pic obosit in urma unei alte vizite mai pe la pranz,

am executat o translatie in spatiu si timp (adica m-am deplasat) pentru a ura "bun venit" in persoana

am zis: macar atat sa fac, nu o putem lasa pe fata fara o primire ospitaliera in oras

pe drum m-am intersectat cu o coloana oficiala cu girofar si politisti la fiecare intesectie, nu-i bai

apoi m-am oprit la butic sa iau o cafea si niste dulciuri

am ajuns la Luisa, i-am urat "bine ai venit" si am mai schimbat doua vorbe...

si apoi cum nu aveam alta treaba am zis sa mai raman un pic... :P

 

nu mai am timp sa scriu detalii, :)

dar a fost cea mai placuta primire de care am avut parte in ultima vreme

te pup Luisa

Pe Viktor Orban nu l-ai vazut ? Poate a venit cu ceva folcloriste si faceam un schimb cultural ungaro-oltenesc !

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

E bestiala olteanca. E cateva clase peste unele fete care sunt in top, dar degeaba

Păi și cine te oprește să te apuci frumos să numeri recenziile fetei și dacă are minim 10 pozitive, să faci o postare în care precizezi că fata îndeplinește condițiile de promovare, motiv pentru care o propui la TOP :)
După care acționezi link-ul Raportează și ceri să fie analizată propunerea ta. Așa administrația te va băga mult mai repede în seamă.
 
PS: Și poate așa scap și eu de eticheta de numărător de recenzii și de resposabil principal pentru faptul că TOP-ul Timișoara e cel mai tare din țară :P :D
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Păi și cine te oprește să te apuci frumos să numeri recenziile fetei și dacă are minim 10 pozitive, să faci o postare în care precizezi că fata îndeplinește condițiile de promovare, motiv pentru care o propui la TOP :)
După care acționezi link-ul Raportează și ceri să fie analizată propunerea ta. Așa administrația te va băga mult mai repede în seamă.
 
PS: Și poate așa scap și eu de eticheta de numărător de recenzii și de resposabil principal pentru faptul că TOP-ul Timișoara e cel mai tare din țară :P :D

 

Bolovane, ai tot respectul meu pentru treaba pe care o faci si chiar i-ti multumesc, insa asa cum am spus, Luisa este peste multe din acel top. Treaba cu promovarea Luisei la top e ok, insa nu prea stiu cum si nici nu cred ca, ea si-ar dori acest lucru. Intai cred c-ar trebui s-o intreabam pe ea. Nu crezi?

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună seara.

Bună a fost și seara mea ca am luat decizia sa merg Luisa. Locația bine cunoscuta pensiune din Complexul Studențesc unde s-au perindat în cursul timpului mai multe fete. 🙅ðŸ˜

Modul de contact WhatsApp pe nr ce îl puteți găsi și mai sus, a răspuns prompt cu toate detaliile corespunzătoare. Ajuns la locație de după ușa a ieșit o fata bruneta drăguță 🔥 cu niște ochi 👠bestiali. La corp mica slim dar bine 👌 👌 👌 proporționata cu niște sâni drăguți. Ce sa zic totul a decurs de la sine cu ON apoi 3 poziții la NP și aia a fost, sta cum o pui e ascultătoare plăcută în ðŸ—. Mi-a plăcut atitudinea ei pe toată durata intilniri cu un zâmbet 😊 frumos natural.

Dacă doriți sa o vizitați pana pe 20 mai e de găsit, apoi se întoarce la orașul de reședință Craiova.

Preț 💯 nr, 200 ora, raport calitate preț peste ce găsiți pe forum.

Distracție plăcută tuturora.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Bolovane, ai tot respectul meu pentru treaba pe care o faci si chiar i-ti multumesc, insa asa cum am spus, Luisa este peste multe din acel top. Treaba cu promovarea Luisei la top e ok, insa nu prea stiu cum si nici nu cred ca, ea si-ar dori acest lucru. Intai cred c-ar trebui s-o intreabam pe ea. Nu crezi?

Ești o figură... :D Păi vin cu aceeași întrebare: cine te-a oprit s-o fi întrebat deja dacă vrea sau nu la top? :laugh2
Dar ca să vezi că nu sunt băiat rău, încerc să-ți dau o mână de ajutor, cu scuzele de rigoare că n-am mai așteptat părerea Luizei :P Vezi aici:
 
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Ești o figură... :D Păi vin cu aceeași întrebare: cine te-a oprit s-o fi întrebat deja dacă vrea sau nu la top? :laugh2
Dar ca să vezi că nu sunt băiat rău, încerc să-ți dau o mână de ajutor, cu scuzele de rigoare că n-am mai așteptat părerea Luizei :P Vezi aici:
 

 

Multumesc frumos pentru ajutor. Pe Luisa n-am apucat s-o intreb deoarece abia acum sambata s-a intors si inca n-am apucat s-o vizitez. Mea culpa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...