Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Eu nu pot sa fac asta , doar un moderator ma poate ajuta in legătura cu titlul.

Am spus deja cum rezolvi probleme de acest gen. Dai pe link-ul Raportează și ceri să ți se schimbe numărul din titlu.

 

Dacă ești pe telefon, trebuie sa selectezi versiunea full, de la capătul paginii

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am spus deja cum rezolvi probleme de acest gen. Dai pe link-ul Raportează și ceri să ți se schimbe numărul din titlu.

 

Dacă ești pe telefon, trebuie sa selectezi versiunea full, de la capătul paginii

Da stiu asta , am înțeles , mulțumesc pentru tot ajutorul 😅🤗 doar ca încă nu am apucat sa dau raport in legătura cu titlu , am facut asta doar in legătura cu pozele.
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Astazi am reusit sa-i fac o vizita Luisei. Dupa ce ne-am sincronizat cu programarea, am ajuns la locatie la ora stabilita. M-am cerut la dus, unde erau pregatite deja, gel de dus si prosop curat. Dupa improspatare, aam inceput cu Luisa un joc al seductiei, intretinut si de ea, combinand toata treaba cu On, 69 si tot felul de alte cifre si preludii. Ulterior mi-a montat caciulita si am inceput sa ne babardim la greu. Cum Luisa se implica foarte frumos, toata chestia cu babardeala n-a durat prea mult. Cel putin nu, car mi-as fi dorit eu.

Note:

- locatie - mica, dar curata

- On - foarte bun ,nota 9

 Op - deosebit , nota 9,5

Halatul - 100 ron

De revenit: categoric, insa Luisa pleaca acasa de sarbatori asa ca, doar dupa sarbatori. Sarbatori fericite Luisa si abia astept reantoarcerea ta. Multumesc pentru o babardeala pe cinste, olteanca mica si jucausa. :crazylove  :crazylove

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...