Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Dragii mei , voi fi disponibilă pana vineri seara , ultima programare fiind la 8 !

Număr de telefon : 0754360393

Va pup si va astept cu drag ! [/quote

 

Bună dragă Luiza până vineri ești disponibilă iar după când o să mai fi? Îți doresc o zi bună.

0

Raspuns

Citare Multipla

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Da , sunt disponibilă si astăzi !

Voi lucra pana vineri inclusiv , iar apoi ma voi întoarce in maxim o săptămâna.

Ti-am trimis un sms azi dimineata (207 final) si am incercat sa te sun pe nr de contact ( nu cel din titlu, ai postat un nr de tel putin mai sus).

Ai putea sa-mi raspunzi. Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ti-am trimis un sms azi dimineata (207 final) si am incercat sa te sun pe nr de contact ( nu cel din titlu, ai postat un nr de tel putin mai sus).

Ai putea sa-mi raspunzi. Multumesc

Scrie-mi pe whatsapp te rog frumos , nu imi dau seama din apeluri care este numărul tău.

Te pup ! 🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ieri am vizitat-o din nou pe Luisa. Din mai multe motive: pentru ca (mai nou) "e de top", pentru ca mai lucreaza pana astazi (lipseste o saptamana) si pentru ca prima intalnire nu s-a "finalizat". De data asta a fost mult mai OK. Contrar obiceiului nu o sa fac o recenzie in stilu-mi caracteristic (nu prea am timp) si o sa spun doar ca oralul neprotejat a fost de 9 (in primul rand pentru ca a fost lung) iar normalul protejat de -9 (fiind fara sarut). Ca prezenta, Luisa e o fata adorabila,(mai ales cand zambeste). I-am si spus asta. Nota 9 pentru aspect - cateva kilograme in plus nu i-ar strica (cu un plus pentru chip) si 10 pentru atitudine. Locatia nu ma inspira prea tare, dar e OK pentru ce vrei sa faci. Igiena OK (9,5). Pretul, 100 de lei, mai mult decat bun tinand cont de cum arata si de serviciile pe care le ofera. Daca ar si saruta mi-as face abonament(faptul ca nu saruta ma si face sa nu notez GFE-ul). Timp petrecut: 25 de minute. Raport calitate/pret: excelent. De recomandat: DA, cu toata increderea. 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...