Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
23 hours ago, benyruben said:

Ba ma lași😂😂😂la 3 zile după ce a spus revine Luisa 😂😂😂 ce sa înțeleg din asta?:)) 

Nebănuite sunt căile... Poți înțelege (dacă vrei) că în clipe de rătăcire, cei cu suflet bun nu sunt lăsați la greu 😇

1 hour ago, Blue.ice said:

Luisa, cât stai?

Până la adânci bătrâneți. Sau... cel puțin până mă revăd eu cu ea 😜

  • Like 1
Link spre comentariu

da, acum mi-am adus aminte, in vacanta am ajutat o batranica sa treaca strada :)

deoarece imi venea si mie greu sa cred ca a revenit Luisa asa repede dupa mesajul meu, si cum sunt sceptic la coincidente by nature, m-am decis sa merg sa fac o verificare. Odata ajuns acolo, mi-am dat seama ca o verificare vizuala nu e suficient de sigura (cum ma gandisem initial acasa), asa ca am ramas pentru o verificare completa: perchezitie corporala si alte cateva  tehnici care raman in privat. La finalul unei verificari amanuntite, transpirat si epuizat, pot sa confirm ca nu am nici un dubiu: ea e :)

multumesc pentru inca o clipa de eternitate, te tzuc draga mea :*

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Eu sunt curios ce metodă de abordare ai tu când o contactezi pe Luisa? La sms-uri nu (prea) răspunde. Pe OaȚap mai răspunde, dar mereu zice că e târziu când îi scriu eu și să revin a 2-a zi. Apăi... Ziua următoare ori nu mai am chef, ori merg în altă parte. 

Oare să încerc (asemeni ție) cu rugăciuni? 😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 12 minute, Cozonac7 a spus:

Eu sunt curios ce metodă de abordare ai tu când o contactezi pe Luisa? La sms-uri nu (prea) răspunde. Pe OaȚap mai răspunde, dar mereu zice că e târziu când îi scriu eu și să revin a 2-a zi. Apăi... Ziua următoare ori nu mai am chef, ori merg în altă parte. 

Oare să încerc (asemeni ție) cu rugăciuni? 😇

Ciudată fata asta și eu am făcut mătănii până să ajung la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 24 minute, Cozonac7 a spus:

Eu sunt curios ce metodă de abordare ai tu când o contactezi pe Luisa? La sms-uri nu (prea) răspunde. Pe OaȚap mai răspunde, dar mereu zice că e târziu când îi scriu eu și să revin a 2-a zi. Apăi... Ziua următoare ori nu mai am chef, ori merg în altă parte. 

Oare să încerc (asemeni ție) cu rugăciuni? 😇

Eu lucrez decat pana pe la 19:00-20:00 …si de aici reiese tot .. 

Dacă imi scri pana in ora aceasta , nu cred ca exista sanse sa nu ma gasesti , numai daca nu am deja ocupata toata ziua, sau ora la care iti propui tu sa ma vizitezi.

Programarile de pe o zi pe alta , sunt cele mai ok, restul tine de noroc. 🍀
Te puup ! 💋

Acum 14 minute, costy7 a spus:

Ciudată fata asta și eu am făcut mătănii până să ajung la ea

Aceeași explicație si pentru tine . 
Ținand cont ca tu mereu voiai programari pe la 22:00 incolo …

Din aceasta cauza ai dat greu de mine. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
51 minutes ago, luisa77 said:

Eu lucrez decat pana pe la 19:00-20:00

Asta nu e deloc bine! Chiar deloc!! 😢

53 minutes ago, luisa77 said:

Programarile de pe o zi pe alta , sunt cele mai ok

Asta nu-i ok! Nu-i deloc ok 😟🥺

 

55 minutes ago, luisa77 said:

Te puup ! 💋

Foarte rar mă bucur de privilegiul ăsta! 🥺 

Te puup și eu 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Cozonac7 said:

Eu sunt curios ce metodă de abordare ai tu când o contactezi pe Luisa? La sms-uri nu (prea) răspunde. Pe OaȚap mai răspunde, dar mereu zice că e târziu când îi scriu eu și să revin a 2-a zi. Apăi... Ziua următoare ori nu mai am chef, ori merg în altă parte. 

Oare să încerc (asemeni ție) cu rugăciuni? 😇

:)

o metoda verificata indelung e sa iti incarci karma cu fapte bune: cat mai multe batranici trecute strada, etc

gluma gluma, dar esenta e sa iti pese si de alte persoane, macar din cand in cand, macar cand iti permite timpul, dispozitia, banii, etc

apoi, lucrurile bune pt tine, se intampla si fara sa le ceri explicit

vezi exemplul cu surpriza de mai sus

 

legat de metoda de programare, cred ca am mai vorbit chiar aici acu cateva luni, nu e nimic special, de cele mai multe ori ma programez cu cel putin o zi inainte

cand nu se poate, asta-i viata...

bafta la fapte bune

te tzuc din nou Luisa :* :)

  • Mersi 1
Link spre comentariu
On 10/15/2021 at 5:17 PM, luisa77 said:

Eu lucrez decat pana pe la 19:00-20:00 …si de aici reiese tot .. 

Dacă imi scri pana in ora aceasta , nu cred ca exista sanse sa nu ma gasesti , numai daca nu am deja ocupata toata ziua, sau ora la care iti propui tu sa ma vizitezi.

Programarile de pe o zi pe alta , sunt cele mai ok, restul tine de noroc. 🍀
Te puup ! 💋

Aceeași explicație si pentru tine . 
Ținand cont ca tu mereu voiai programari pe la 22:00 incolo …

Din aceasta cauza ai dat greu de mine. 

Pune cateva poze noi  draga din locatie 😉😘 nu prea ai poze

Link spre comentariu

daca si Luisa are nevoie de poze din locatie, nu stiu ce sa mai zic...

fata e la fel cum era in ultimele 12 luni cu o singura exceptie

mie personal, vineri, sambata, duminica si azi mi s-a parut ca sanii sunt un pic mai mari comparativ cu vizita ei anterioara :)

inutil sa mai precizez cat de superbi

o alta observatie interesanta: mi-am dat seama zilele astea ca: daca timpul mi-ar permite sa ma vad cu Luisa doar 10 min pe saptamana, acele 10 minute le-as folosi sa o tin in brate, nothing more

pana data viitoare, te pup draga mea :* 

  • Like 2
Link spre comentariu

Într-una  din zilele  trecute  am reușit sa  vizitez aceasta copilă dulce și suavă , dacă nu ii știam  îndeletnicirea fugeam de ea , credeam că e **spam editat** , o oră doua finish-uri ON , NP , ON CIM , atitudine  proclient , minus FK , în rest mulțumitor, decartat 200+50 leva de la început, mulțumit de serviciile oferite  la final , pe data viitoare  Luiza ! De recomandat Da ! Mult spor  tuturor  ! 

Link spre comentariu
Acum 17 ore, alarma a spus:

... daca si Luisa are nevoie de poze din locatie, nu stiu ce sa mai zic...

fata e la fel cum era in ultimele 12 luni ...

Poate ar merge si altii la ea (bine-nteles, doar s-o tina in brate 😂), motiv pt. care cer anumite detalii sau poze mai recente!  Ne schimbam unii de la o zi la alta, d-apoi intr-un an 🙂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
27 minutes ago, m0f0ss said:

Poate ar merge si altii la ea (bine-nteles, doar s-o tina in brate 😂), motiv pt. care cer anumite detalii sau poze mai recente!  Ne schimbam unii de la o zi la alta, d-apoi intr-un an 🙂

Arată mai bine decât arăta în urmă cu 12 luni. E mai frumoasă acuma! 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 22 minute, Cozonac7 a spus:

Arată mai bine decât arăta în urmă cu 12 luni. E mai frumoasă acuma! 

Tot ce-i posibil, doar ca nah.. gusturile nu se discuta.  Si, daca e asa cum zici, atunci ar fi in avantajul dansei sa vina cu poze recente!  Prima impresie chiar conteaza pt. mine si nu numai 🙂  

Banuiesc ca stii si tu cat de vitale sunt pt. unii minutele, timpul, de combustibil nu mai zic..  

P.S. nu-mi spune ca s-a facut blonda 😁

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
10 minutes ago, m0f0ss said:

Tot ce-i posibil, doar ca nah.. gusturile nu se discuta.  Si, daca e asa cum zici, atunci ar fi in avantajul dansei sa vina cu poze recente!  Prima impresie chiar conteaza pt. mine si nu numai 🙂  

Banuiesc ca stii si tu cat de vitale sunt pt. unii minutele, timpul, de combustibil nu mai zic..  

P.S. nu-mi spune ca s-a facut blonda 😁

Nu s-a făcut blondă :) și nici n-am îndrăznit să zic ceva. Tot ce am spus și eu la finalul întâlnirii noastre a fost să ne vedem cu bine și la anul...că eu mai mult de odată/an nu reușesc să ajung la ea. Deși îmi doresc și chiar încerc!!

Mi-a plăcut foarte mult replica ei! Cică: "-Îți dorești cam mult!" 

Norocul ei că e olteancă, și eu am o slăbiciune pentru oltence. Că altfel m-aș fi luat în gură cu ea! 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...