Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

Vizitator kilafonic
Reputație: 0
Salut,

 

Am revizitat pe Luisa de cum am vazut ca a ajuns in oras .

Las recenzia mai jos :

 

1.Locatia zona complexului studentesc, singura in locatie.

 

2.Modalitatea de contact pe whatsapp la nr.0758486983 , raspunde prompt la mesaje, lucreaza pe baza de programari, este comunicativa, raspunde la telefon si ofera informatii pana ajungi la apartament. Mai e si super draguta cand iti vorbeste.

 

3.Detalii Dupa o perioada destul de lunga am revizitat-o pe Luisa. Fata de prima vizita, am vazut ca s-a mai bronzat putin si are piercing in buric. Fain !

Am socializat timp de cateva minute, am fost servit cu apa , Luisa are acel ceva care te relaxeaza. N-ai cum sa fii stresat alaturi de ea. Este glumeata si caterincoasa, gasesti usor subiecte de discutie cu ea. Am poftit in baie si mai apoi in dormitor. La TV am gasit canal de muzica sa fie facuta atmosfera. Nice!

 

4.Programul de lucru de la 16:00 pana la 01:00

 

5.Note 10 pe linie. Aceeasi buna impresie mi-a lasat ca si dupa prima vizita.

 

ON 10 insistent, cu atentie la zonele adiacente, adanc si umed.

NP 10 am schimbat foarte multe pozitii, se uda mult natural, avea si lubrifiant daca era nevoie. Este micuta si flexibila, se simte fain cand e deasupra la cum stie sa se miste. 

GFE 10 fara FK , este o companie foarte placuta, transmite un vibe pozitiv, lucru pe care l-am apreciat mult.

ATITUDINE 10 are o atitudine pro-client , cauta sa ofere satisfactie.

IGIENA 10 face dus dupa fiecare nr., este curata si are un miros frumos de parfum.

LOCATIE 10 desi e apartamentul mic, este echipat corespunzator, prosoape curate, gel de dus, periuta de dinti si pasta de dinti.

 

6.Tarifare - 400 ron / 2 ore

 

Rog modificare nr. din titlul topicului cu nr. oferit mai sus.

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

1.Locatia zona complexului studentesc, singura in locatie.

Tot acolo la vechea locație, unde erau scările de la intrare pline de spectatori?

 

*La TV am gasit canal de muzica sa fie facuta atmosfera.

6.Tarifare - 400 ron / 2 ore

O oră (bănuiesc... probabil) ai căutat postul Taraf TV, pentru atmosferă :)

Link spre comentariu
Vizitator kilafonic
Reputație: 0

Tot acolo la vechea locație, unde erau scările de la intrare pline de spectatori?

 

 

O oră (bănuiesc... probabil) ai căutat postul Taraf TV, pentru atmosferă :)

Era libera zona.

 

Toata lumea stie ca pe muzica de la Taraf TV se face cel mai bine sex.

Link spre comentariu

re-vizitat Luisa azi

ma bucur ca am tinut post pana de curand (asa cum am putut, fireste) :)

 

descoperit cateva artificii noi impreuna, fain.

experienta de azi nu primeste descriere si nici note

 

Luisa este dincolo de note

pana cand ne re-vedem, te pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Salut,

 

Am revizitat pe Luisa de cum am vazut ca a ajuns in oras .

Las recenzia mai jos :

 

1.Locatia zona complexului studentesc, singura in locatie.

 

2.Modalitatea de contact pe whatsapp la nr.0758486983 , raspunde prompt la mesaje, lucreaza pe baza de programari, este comunicativa, raspunde la telefon si ofera informatii pana ajungi la apartament. Mai e si super draguta cand iti vorbeste.

 

3.Detalii Dupa o perioada destul de lunga am revizitat-o pe Luisa. Fata de prima vizita, am vazut ca s-a mai bronzat putin si are piercing in buric. Fain !

Am socializat timp de cateva minute, am fost servit cu apa , Luisa are acel ceva care te relaxeaza. N-ai cum sa fii stresat alaturi de ea. Este glumeata si caterincoasa, gasesti usor subiecte de discutie cu ea. Am poftit in baie si mai apoi in dormitor. La TV am gasit canal de muzica sa fie facuta atmosfera. Nice!

 

4.Programul de lucru de la 16:00 pana la 01:00

 

5.Note 10 pe linie. Aceeasi buna impresie mi-a lasat ca si dupa prima vizita.

 

ON 10 insistent, cu atentie la zonele adiacente, adanc si umed.

NP 10 am schimbat foarte multe pozitii, se uda mult natural, avea si lubrifiant daca era nevoie. Este micuta si flexibila, se simte fain cand e deasupra la cum stie sa se miste.

GFE 10 fara FK , este o companie foarte placuta, transmite un vibe pozitiv, lucru pe care l-am apreciat mult.

ATITUDINE 10 are o atitudine pro-client , cauta sa ofere satisfactie.

IGIENA 10 face dus dupa fiecare nr., este curata si are un miros frumos de parfum.

LOCATIE 10 desi e apartamentul mic, este echipat corespunzator, prosoape curate, gel de dus, periuta de dinti si pasta de dinti.

 

6.Tarifare - 400 ron / 2 ore

 

Rog modificare nr. din titlul topicului cu nr. oferit mai sus.

Te pup dulce, și sper să ne revedem ! 😋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

re-vizitat Luisa azi

ma bucur ca am tinut post pana de curand (asa cum am putut, fireste) :)

 

descoperit cateva artificii noi impreuna, fain.

experienta de azi nu primeste descriere si nici note

 

Luisa este dincolo de note

pana cand ne re-vedem, te pup!

❤❤❤
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Revizitat ieri Luisa si dupa cum o stiam pe Luisa, totul a fost perfect. Desi initial vroiam sa stau o ora, dupa prima repriza , care a fost superba, am renuntat la continuare . Note nu are rost sa dau pentru ca, Luisa este mai mult decat ok, este ceea ce aveam eu nevoie aseara : buna dispozitie, putina discutie si normal, ceva babardeala. Multumesc "olteanco" pentru rasfatul oferit. Promit sa revin. Pusi.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Revizitat ieri Luisa si dupa cum o stiam pe Luisa, totul a fost perfect. Desi initial vroiam sa stau o ora, dupa prima repriza , care a fost superba, am renuntat la continuare . Note nu are rost sa dau pentru ca, Luisa este mai mult decat ok, este ceea ce aveam eu nevoie aseara : buna dispozitie, putina discutie si normal, ceva babardeala. Multumesc "olteanco" pentru rasfatul oferit. Promit sa revin. Pusi.

Te pupă "olteanca" 💋⤠!
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceauu,in primul rand vreau sa va anunt ca nu am mai putut accesa WhatsApp-ul , asta pentru cei cu care mai tineam legatura .

Iar , in al doilea rand , o sa revin saptamana ce vine , nu stiu exact in ce zi, dar voi posta aici.

Pupici !🤗😙😙

  • Like 2
Link spre comentariu

Ceauu,in primul rand vreau sa va anunt ca nu am mai putut accesa WhatsApp-ul , asta pentru cei cu care mai tineam legatura .

Iar , in al doilea rand , o sa revin saptamana ce vine , nu stiu exact in ce zi, dar voi posta aici.

Pupici !🤗😙😙

 

pupici received!

hi hi

ma mai tine 3-4 zile

te pup :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...