Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Și cel mai important (pentru câțiva dintre noi cel puțin) cam până la ce oră te putem contacta? Pentru treburi serioase bineînțeles 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 07.04.2021 la 15:47, Tigrero a spus:

Da, cred si eu ca Luisa ar trebui sa faca un refresh despre serviciile oferite si pretul actual. Te pup Luisa si sper sa fac o vizita la tine curand

- 100 fin/200 h ( np , op/on in funcție de igiena , 69 , diferite poziții , footfetish, accept annilingus/cunnilingus, alte fantezii , masaj de relaxare + CIM/COF EXTRA 50 lei. )
Te pupiii ! 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
La 09.11.2020 la 15:47, luisa1 a spus:

Buna, am sa îți raspund eu prima la comentariu , ( herpes , bube la buze , pe fata , sau in alte părți ) , nu am avut niciodată , si asta cred ca o poate confirma oricine a fost la mine.

Cat despre ce ai pățit , pot spune doar sa te gândești mai bine , poate ai mai fost la altcineva , nu cred ca ai fost doar la mine.

Daca vrei , mie imi poți scrie si pe whatsApp , iti trimit poze, si vei vedea ca nu am absolut nici un semn , nici o pata nimic, si din câte stiu eu, herpesul este destul de vizibil , sau orice alta iritație etc.

Asa ziceti toate, fiindca nu va asumati nimic, chiar si daca nu e din vina voastra, doar ca sa nu va pierdeti clientii. Iar futacul ala care se plange de ce a patit, e un idiot, care desi are cine sa-l suga acasa, se duce si da bani la curve, opteaza si pt oral neprotejat si apoi ii da si partenerei lui. Pai nu o meriti ba baiatule, daca o inseli pe bani si neprotejat. Cum ar fi sa se duca ea la altul, sa-l suga fara prezervativ si sa vina cu boli la tine? Tot ar fi mai desteapta ca tine, fiindca n-ar plati pt sex spre deosebire de tine. 

Si sa-ti mai zic ceva... usturimile alea cel mai probabil se trag de la clamydia sau gonoree, asa ca du-te fa-ti un control ca esti fucked! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 9 minute, skyrocket a spus:

Asa ziceti toate, fiindca nu va asumati nimic, chiar si daca nu e din vina voastra, doar ca sa nu va pierdeti clientii. Iar futacul ala care se plange de ce a patit, e un idiot, care desi are cine sa-l suga acasa, se duce si da bani la curve, opteaza si pt oral neprotejat si apoi ii da si partenerei lui. Pai nu o meriti ba baiatule, daca o inseli pe bani si neprotejat. Cum ar fi sa se duca ea la altul, sa-l suga fara prezervativ si sa vina cu boli la tine? Tot ar fi mai desteapta ca tine, fiindca n-ar plati pt sex spre deosebire de tine. 

Si sa-ti mai zic ceva... usturimile alea cel mai probabil se trag de la clamydia sau gonoree, asa ca du-te fa-ti un control ca esti fucked! 

Și tu acum te cerți cu mine, cu el sau cu “noi” ? 😂 

Ahh , și încă ceva .. tu nu plătești pentru sex ? 

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 11 minute, skyrocket a spus:

*

Si sa-ti mai zic ceva... usturimile alea cel mai probabil se trag de la clamydia sau gonoree, asa ca du-te fa-ti un control ca esti fucked! 

Poa sa faca tratament cu antibiotice, într-o săptămână e ca nou. Sau...natural cu ceai de mărțișoare etc si in max o lună e ca nou...🤪😂

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Chiar acum, ccfdtig a spus:

Poa sa faca tratament cu antibiotice, într-o săptămână e ca nou. Sau...natural cu ceai de mărțișoare etc si in max o lună e ca nou...🤪😂

Ceai de merisoare...nu mărțișoare...de la tel.🤪😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 minute, ccfdtig a spus:

Poa sa faca tratament cu antibiotice, într-o săptămână e ca nou. Sau...natural cu ceai de mărțișoare etc si in max o lună e ca nou...🤪😂

Cred ca este deja ca nou !  😂 

La cata vreme a trecut de atunci .. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 07.04.2021 la 15:53, Cozonac7 a spus:

Și cel mai important (pentru câțiva dintre noi cel puțin) cam până la ce oră te putem contacta? Pentru treburi serioase bineînțeles 😜

În general sunt până  la ora 20:00-21:00. 🌜

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
21 hours ago, luisa1 said:

Voi mai fi disponibilă pana vineri , zi frumoasa si pupici la toată lumea ! 🥰

De ce nu rămâi și în uichend? Astăzi am programare la frizer, am de gând să să fiu cât mai oacheș când vin la tine 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 4/9/2021 at 11:45 AM, luisa1 said:

- 100 fin/200 h ( np , op/on in funcție de igiena , 69 , diferite poziții , footfetish, accept annilingus/cunnilingus, alte fantezii , masaj de relaxare + CIM/COF EXTRA 50 lei. )
Te pupiii ! 💋

De cand ti-ai schimbat tarifele? Parca erai mai "scumpa" ? Tu insusi esti o scumpa olteanco, insa tarifele de cand le-ai schimbat?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 12 minute, zoro905 a spus:

De cand ti-ai schimbat tarifele? Parca erai mai "scumpa" ? Tu insusi esti o scumpa olteanco, insa tarifele de cand le-ai schimbat?

Vezi daca nu te-a mai interesat deloc de mine, si m-ai dat uitării din cauza căldurii ...😂 Ți-au scăpat din vedere micile schimbări ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 ore, Cozonac7 a spus:

De ce nu rămâi și în uichend? Astăzi am programare la frizer, am de gând să să fiu cât mai oacheș când vin la tine 😜

Of .. of ! 😂

Lasă că ne vedem dupa sărbători 🐰💚

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 hours ago, costy7 said:

Si eu am fost la frizer😀 și nici măcar nu a dorit sa se revanșeze fata de mine cu programarea făcută și nerespectata

Din cauză că nu ești (încă) membru colorat 🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...