Sari la conținut

0721985688 30 ani bruneta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Da,confirm,merita iepushoara!Ruxandra s-a mutat acum prin zona Nerva Traian,mai precis undeva pe Str. Dimitrie Anghel.Deasemenea are si alt nr de telefon 0760 052 327.Eu am comunicat prin whatsapp fara probleme.100 un glont,presupun ca 200 ora...nu sunt genul recenzionar dar mi-a placut un aspect la ea ca eu mi-am aruncat lucrurile prin camera ca ardeam de nerabdare si ea mi-le impaturea si aseza frumos;))))

Link spre comentariu

Salut tuturor!

 

Inteleg cerintele biznis-ului acestor fiinte, dar incepe sa ma enerveze nesimtirea mentiunilor "poze reale".

 

Exemplu:

Apare acest nou anunt dar cu un numar vechi:

 

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-obor-noua-poze-reale-masaj-V39JNX#r6

Obor noua, poze reale, masaj erotic de milioane, tanara 21 ani, cu forme, deschisa la toate fanteziile tale, fara fite, fara graba, iti ofer masaj total intr-o locatie frumoasa in zona Diham. Am experienta in a te face sa te simti minunat. Detalii suplimentare: Nu raspund la mesaje si nu fac deplasari. Speak english. Daca nu raspund imediat insista. Primesc si cupluri. Suna-ma si vei ramane surprins! Detalii la telefon. Caut colega serioasa

2 numere de contact: 0727.690.643 si faimosul 0721.985.688

 

Cateva poze atasate. 

 

Sun si fata de la capatul firului SE JURA ca pozele sunt reale. (Discutia - acum vreo saptamana cand era inca la Obor, pe Mosilor). Insist (banuitor fiind, ca prea erau pricepute pozele ...), fata iar se jura. Ca un cercetator britanic, cercetez si... ce sa vezi? Uite aici: http://www.english-milf.com/galleries/photos/hoovering/index.php?id=1568236

 

 

In plus, alta chestie care ma enerveaza este aia cu pretul: iar exemplific cu acest anunt unde pretul afisat e 100 (vedeti textul), dar la cererea mea de confirmare, raspunsul a fost "eeei, cum sa fie 100 pt total!!! e 150, NORMAL !". 

 

Concluzie: de ce dracu scriu una, iar realitatea e alta?? Bun, raspunsul e clar si intrebarea mea retorica, dar pur si simplu ma enerveaza pe mine. Iar voi - aveti in vedere aceste minciuni!

 

Deocamdata n-am fost sa vad, recunosc, dar e clar despre ce vorbesc. O sa ma si duc la un moment dat, sa vad care e realitatea. 

 

Hai sanatate!!

 

post-232609-0-81150500-1561995652_thumb.png

post-232609-0-63275400-1561995659_thumb.png

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...