Sari la conținut

Hotel Pitești


Postări Recomandate

  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Daca nu cauta pr publi24 la imobiliare si vezi ca sunt niste anunturi cu cazare muncitori (la misto) si suna ca are si apartamente si garsoniere in regim hotelier in zone bune gen spitalul militar tudor gavana piata.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

La preturi ok gen 100 pe zi 80 pe zi sau 70ron pe zi depinde de zona. Sau alta varianta ar mai fi la Fostul hotel Peco Marian in Gavana (la lumina) jos la parter este o sala de fitness poti intreba acolo este 70ron pe zi camera

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Daca nu cauta pr publi24 la imobiliare si vezi ca sunt niste anunturi cu cazare muncitori (la misto) si suna ca are si apartamente si garsoniere in regim hotelier in zone bune gen spitalul militar tudor gavana piata.

La preturi ok gen 100 pe zi 80 pe zi sau 70ron pe zi depinde de zona. Sau alta varianta ar mai fi la Fostul hotel Peco Marian in Gavana (la lumina) jos la parter este o sala de fitness poti intreba acolo este 70ron pe zi camera

 

Multumesc Camy !! O sa iau in calcul in caz de ceva. Dar cam greu se gasesc prin Pitesti camere libere la hoteluri okay. Pe Booking majoritatea erau full

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sincer ,,. Nu e stilul meu pe Hotel ,,, nu ma pot desfasura . Mai stau si pe la marginea orasului . Innebunesc . Ft depresiva zona

O sa incercam sa-ti facem zilele mai bune...cel puțin eu. Si sunt sigur că vei gasi in cele din urmă și un apartament pe gustul tau.

Succes!

Vorbim mai multe maine😊

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

O sa incercam sa-ti facem zilele mai bune...cel puțin eu. Si sunt sigur că vei gasi in cele din urmă și un apartament pe gustul tau.

Succes!

Vorbim mai multe maine😊

.. scuze , am dat din greseala un minus la postarea ta . Ne vedem maine dimi 😙😙💋 ca si asa presimt ca va fi ultima mea zi .
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Eu n-am nevoie de pești , daca cumva cu mine te bagai in seama :))) ce sa fac cu pestii ? Sa ii pun sa -mi raspunda la telefon? 😂😂 ..

Ai un pește cam slab daca te tine pe bara atat timp. Dar, cu ocazia asta se mai linisteste pizda, ca s-o fisaturat si ea de 2 km de pula pe zi

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu n-am nevoie de pești , daca cumva cu mine te bagai in seama :))) ce sa fac cu pestii ? Sa ii pun sa -mi raspunda la telefon? saracu de tine..

 

Asta spun toate curvele. Niciuna nu are pește. Dacă te iei după ele, nu există pești :))))))))

 

Hai fă, de fapt BĂ, sunt sigur că peștele a scris aici pe forum

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...