Sari la conținut

❤️Innes ! ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Dar nu m-am retras de suparare !

Ti-a mai trecut supararea? Erai deprimata ca nu te mai iubesc... N-am vrut sa-ti fie asa greu...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanchi! :)

Link spre comentariu

Am revenit. Vizita foarte scurta de data aceasta.

Programari : 0754 461 356 / PM.

Nu raspund la sms.

 

fara suparare, dar, te vezi importanta sa tot anunti ca esti ba la Bucuresti ba in alte orase, ba sa anunti ca urmeaza sa pui nr de tel ba ca nu stiu ce si niciodata sa nu te tii de cuvant si defapt sa nu poti fii contactata in nici un mod? care mai e scopul daca oricum nu iti doresti clienti sa faci toate aceste lucruri?

Link spre comentariu

El_magico,e putin nebuna si dificila..dar sa stii ca nu e proasta sau fata rea..aia e,o acceptam asa cum e :)

aia ziceam si eu, sper ca doar se face si nu este proasta, legat de fata misto... degeaba daca ma chinui sa o contactez si nu pot, zic pass si la fel zic si multi altii ca mine, daca era vreo vedeta mai intelegeam dar asa... in fine, fiecare cu strategia lui de marketing, dar parerea mea ar fii ca cine o indruma o indruma tare prost

Link spre comentariu

daca tu nu ma poti contacta, nu inseamna ca nu poate nimeni . Unii uite ca au reusit.

de cand cu Bucurestiul nu am vazut decat 2 recenzii si alea nu sunt woow, solduri, pedichiura nasoala, defapt intr-un fel iti multumesc ca nu mi-ai raspuns sa vin deoarece asteptarile mele erau sus si eram dezamagit apoi, hai te las, ca nu vresu sa iti stric marketingul. Spor la bani

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sper ca nu esti proasta si doar faci pe proasta, asta iti explic in pula mea de ceve vreme, ca incerc sa te sun sa dau de tine si degeaba, pfff abia acum am vazut incercarea de rebranduire esuata cu Alessya, jalnic

nici nu ai avea cum sa -mi strici marketing-ul. Chiar daca asta incerci. Acel anunt nu imi apartine, imi pare rau:) dovada e in poza afisata.

O seara frumoasa iti doresc! Cand mai aveti nelamuriri, v-as ruga sa ma intrebati pe mine direct. Ms.

post-250291-0-46640300-1512153232_thumb.png

Link spre comentariu

nici nu ai avea cum sa -mi strici marketing-ul. Chiar daca asta incerci. Acel anunt nu imi apartine, imi pare rau:) dovada e in poza afisata.

O seara frumoasa iti doresc! Cand mai aveti nelamuriri, v-as ruga sa ma intrebati pe mine direct. Ms.

hai ca vad ca nu te lasi, exact asta vreau sa fac, sa iti stric eu combinatiile ca sunt vreun peste si am si eu fetele mele si ai venit tu sa lucrezi pe aici si ai acaparat toate pulile si nu mai fac femeile mele bani, tind sa cred ca esti proasta acum, sperantele mele ca doar te faceai s-au dus.

iar explicatia prin care incerci sa te scoti ca nu esti tu Alessya este jalnica, la fel ca si marketingul dupa cum am mai spus.

ia-ti in plm si tu un PR mai inteligent. Hai, nu-mi mai scrie ca apoi chiar ma enervezi si iti stric combinatiile 😂😂😂 saraca...

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Acesta e unicul meu cont pt reclama si intotdeauna ma prezint Innes.

Am topicele mele personale pt anunt / disponibilitate / recenzii / informatii si Imi sunt de ajuns.

Nu am nevoie de alt marketing. Daca are cineva nelamuriri, ma poate suna. 📞0754 461 356.

Aici voi lasa loc pentru recenzii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...