Sari la conținut

Masaj Erotic Ferdinand/Hasdeu 100 ron 0728 637 523


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

  Salutare,

Acum ceva timp a vizitat-o pe eudona.

Programare facuta prin telefon. Locatia este in spatele liceului Hasdeu, la parter.

Eudona este o doamna matura, de etnie care se face foarte placuta.

Am ales masaj erotic pentru o ora cu doua finalizari.

Actiunea a inceput cu prima finalizare facuta prin handjob. Partea a doua a sedintei a constat in masaj erotic, la care consider ca s-a implicat si ca s-a descurcat foarte bine. Finalizarea nr. 2 a avut loc in pozitia 69; unde am avut placerea sa-i admir labiile mari (cele mai mari pe care le-am vazut eu vreodata).

La final am facut dus cu apa rece, deoarece nu era apa calda.

Si acum notele:

Locatie: 7 (am scazut pentru lipsa apei calde)

Doamna: 9 (pentru cei interesati de mature)

Masaj: 9

Igiena: 10

Gfe: 9 ( nu am incercat fk)

Halatul: 120

Categoric de revenit

 

Daca am uitat sa scriu ceva, va rog, fiti ingaduitori.

  Multumesc.

de ce spui doamna matura?? Am fost si eu la ea...cred ca mai mult de 32 de ani nu  are....

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

  Salutare,

Acum ceva timp a vizitat-o pe eudona.

Programare facuta prin telefon. Locatia este in spatele liceului Hasdeu, la parter.

Eudona este o doamna matura, de etnie care se face foarte placuta.

Am ales masaj erotic pentru o ora cu doua finalizari.

Actiunea a inceput cu prima finalizare facuta prin handjob. Partea a doua a sedintei a constat in masaj erotic, la care consider ca s-a implicat si ca s-a descurcat foarte bine. Finalizarea nr. 2 a avut loc in pozitia 69; unde am avut placerea sa-i admir labiile mari (cele mai mari pe care le-am vazut eu vreodata).

La final am facut dus cu apa rece, deoarece nu era apa calda.

Si acum notele:

Locatie: 7 (am scazut pentru lipsa apei calde)

Doamna: 9 (pentru cei interesati de mature)

Masaj: 9

Igiena: 10

Gfe: 9 ( nu am incercat fk)

Halatul: 120

Categoric de revenit

 

Daca am uitat sa scriu ceva, va rog, fiti ingaduitori.

  Multumesc.

de ce spui doamna matura?? Am fost si eu la ea...cred ca mai mult de 32 de ani nu  are....

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

  Salutare,

Acum ceva timp a vizitat-o pe eudona.

Programare facuta prin telefon. Locatia este in spatele liceului Hasdeu, la parter.

Eudona este o doamna matura, de etnie care se face foarte placuta.

Am ales masaj erotic pentru o ora cu doua finalizari.

Actiunea a inceput cu prima finalizare facuta prin handjob. Partea a doua a sedintei a constat in masaj erotic, la care consider ca s-a implicat si ca s-a descurcat foarte bine. Finalizarea nr. 2 a avut loc in pozitia 69; unde am avut placerea sa-i admir labiile mari (cele mai mari pe care le-am vazut eu vreodata).

La final am facut dus cu apa rece, deoarece nu era apa calda.

Si acum notele:

Locatie: 7 (am scazut pentru lipsa apei calde)

Doamna: 9 (pentru cei interesati de mature)

Masaj: 9

Igiena: 10

Gfe: 9 ( nu am incercat fk)

Halatul: 120

Categoric de revenit

 

Daca am uitat sa scriu ceva, va rog, fiti ingaduitori.

  Multumesc.

de ce spui doamna matura?? Am fost si eu la ea...cred ca mai mult de 32 de ani nu  are....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dona: Am revenit,dar sunt disponibilă doar pt masajul de 30 minute care include doar mângâiere și finalizarea în sine.

Pt cei care mă cunosc si pt cei noi,sunt încă la recuperare si nu pot executa celelalte pachete de masaj care necesita mai mult efort. multumesc pentru întelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ca sa fiu sincer nu cred ca a rămas sa presteze. Spun asta având în vedere ca împărțirea cheltuielilor (chirie etc.) era un punct forte, dacă nu chiar determinant al aranjamentului inițial al celor doua.

 

Deci ma aștept la un răspuns negativ. Dar și "nici un răspuns" poate fi tot un raspuns.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am fost la ea acum vre o 2-3 saptamani, nu prea ma pricep la recenzii, mie imi place cele trecute de perioada de pubertate ca sa spun asa, milf, prestatia 9/10, saruturi, mangaieri, masaj 9/10, curata fara mirosuri, de revenit, DA, stie sa isi faca treaba, fara graba, sociabila! Momentan din ce am inteles isi cauta locatie! Va posta aici noua locatie! Am contactat-o astazi sa vad daca si a gasit, momentan este in cautari!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am fost la ea acum vre o 2-3 saptamani, nu prea ma pricep la recenzii, mie imi plac cele trecute de perioada de pubertate ca sa spun asa, milf, prestatia 9/10, saruturi, mangaieri, masaj 9/10, curata fara mirosuri, de revenit, DA, stie sa isi faca treaba, fara graba, sociabila! Momentan din ce am inteles isi cauta locatie! Va posta aici noua locatie! Am contactat-o astazi sa vad daca si a gasit, momentan este in cautari!

Am facut cateva greseli de ortografie ptc scriu de pe tel! Sry!

Link spre comentariu

Eu am fost la ea acum vre o 2-3 saptamani, nu prea ma pricep la recenzii, mie imi place cele trecute de perioada de pubertate ca sa spun asa, milf, prestatia 9/10, saruturi, mangaieri, masaj 9/10, curata fara mirosuri, de revenit, DA, stie sa isi faca treaba, fara graba, sociabila! Momentan din ce am inteles isi cauta locatie! Va posta aici noua locatie! Am contactat-o astazi sa vad daca si a gasit, momentan este in cautari!

 Eu am sunat de cateva ori, la inceput mi-a spus ca isi cauta locatie, dar nu prea gaseste (motive financiare) si apoi nu a mai raspuns. Numarul este totusi activ.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...