Sari la conținut

Fete de futut pe Badoo?


Postări Recomandate

Nu pot sa creez un topic nou dar vreau sa ii avertizez pe fratii curvari amatori de sugarbabes, ca pe Tinder posibil sa umble unele **spam editat**e care se baga in seama posibil cu scopu de a va trimite fotografii nud cu ele sau sa va faca videochat. Atentie ca si daca nu le fwteti, daca videochatul se petrece pe whatsapp facebook etc unde pot fi **spam editat**, este ilegal deci va pot santaja frumos si superb daca nu inchideti orice conversatie la timp cu block.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

  Eu am cont pe badoo de cativa ani, majoritatea pizdelor de acolo chipurile vreau sa se casatoreasca, cum ziceau unii mai sus, ele cred sau vor sa creada ca badoo e un site pentru maritis. Desigur 80% si care sunt maritate sunt acolo pentru "conversatie" (sanchi) ...

 

  Pe parcursul anilor am prins cateva si maritate si mai tinerele, avand in vedere faptul ca intram doar cand eram la birou pe  PC-u din birou fara aplicatie pe telefon. Drept va spun ca majoritatea au fost grase pe care doar le-am muit , dar am si futut 3-4 de doamne ajuta...parerea mea este ca trebuie sa fii maxim perseverent si cu multa vrajala sa apuci sa futi ceva pe Badoo, aaa si daca nu minti ca un porc, nu ai nici cea mai mica sansa.

 

  Am dat peste cateva scroafe care mi-au cerut bani, evident le-am dat cu flit, daca vreau sa fut ceva pe bani stiu eu unde sa merg, nu am nevoie sa fiu abordat! 

 

Succes! 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

ati abordat o pe alexandrina,tipa pe care am futut o de pe badoo?

dar sa mi spuneti si mie daca a pus botul la vrajeala.

"Borfoaia" 😂😂😂😂

 

Nume predestinat 😂😂😂😂

 

 

Nu, ms, nu i genu meu

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am avut si eu cont acum cativa ani pe Badoo. Am prins doua singure, divortate. Fara bani (dar bateau apropuri). Totul pana cand mi-a vazut cineva poza, m-a recunoscut , m-a pârât etc. Pana la urma am dres-o. Ce vreau sa va intreb: merge acum fara poza de profil??

  • Like 1
Link spre comentariu

Am folosit pozele unuia care semana cu mine din Germania de pe facebook. Si mi am facut un cont de fb dar fara nr de telefon.

 

Si a fost ok....a am trecut proba de cont verificat. Simplu.

 

Am avut si eu cont acum cativa ani pe Badoo. Am prins doua singure, divortate. Fara bani (dar bateau apropuri). Totul pana cand mi-a vazut cineva poza, m-a recunoscut , m-a pârât etc. Pana la urma am dres-o. Ce vreau sa va intreb: merge acum fara poza de profil??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am folosit pozele unuia care semana cu mine din Germania de pe facebook. Si mi am facut un cont de fb dar fara nr de telefon.

 

Si a fost ok....a am trecut proba de cont verificat. Simplu.

 

 

Apropo', eu am mai prins si pe facebook. Le-am testat inainte ca sa nu am surprize. Si nu am avut. 3 inca le ciocanesc si acum. De ani de zile ..

Link spre comentariu
Vizitator 10samsung
Reputație: 0

Zilele trecute am prins o pe una, dacă arăți bine ai ceva bani și masina mergi la sigur. De multe ori chiar raman uimit cât de proaste sunt direct in pulă sar,nu mai au nici un principiu, după ce am futut o pe asta ultima,chiar mi a propus ca urmatoarea tură vrea fără prezervativ ca ii mai fain mai palpitant, iar eu i am raspuns frumos, elegant sa stii ca cele mai multe boli sunt cele prin transmitere sexuală și fără prezervativ eu unu nu am sa fac, și s a supărat,am futut multe cu vârsta cuprinsă între 20-25.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Si se lasa vrajite? Ca din ce am observat majoritatea stau de plictiseala pe acolo sau in cel mai bun caz vor relatii serioase...nu aventuri, sex sau distractie

Daca te ti tare cu aventuri dar nu mult prea direct si intr-un fel sau altul le amagesti, reusesti fara probleme sa le ai doar pentru futut.
Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

Zilele trecute am prins o pe una, dacă arăți bine ai ceva bani și masina mergi la sigur. De multe ori chiar raman uimit cât de proaste sunt direct in pulă sar,nu mai au nici un principiu, după ce am futut o pe asta ultima,chiar mi a propus ca urmatoarea tură vrea fără prezervativ ca ii mai fain mai palpitant, iar eu i am raspuns frumos, elegant sa stii ca cele mai multe boli sunt cele prin transmitere sexuală și fără prezervativ eu unu nu am sa fac, și s a supărat,am futut multe cu vârsta cuprinsă între 20-25.

dane si nou linkul fetei pe care o lauzi.

Link spre comentariu

Vizitator bogalex16
Reputație: 0

Din potriva,nu am lăudat o :) după ce mi a propus fără prezervativ nici nu am mai cautat o.

Spunene si noua contact ,insta,fb sau link ,nr de telefon ,de unde este ?

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...