Sari la conținut

pub24: annelis


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Descriere

Buna, ma numesc Annelis... sunt o pustoaica de 169 de cm .inaltime si o figura a fetei placate. ?? serviciile mele sunt **** / normal protejat , am si servici extra 
, **, masaj de relaxare, diferite pozitii.. te astept la mine pentru a ne bucura impreuna de o experienta cel putin placuta, intr-o companie pe masura. pozele imi apartin 100%. 
sunt noua in acest job, sunt curata, manierata si cu bun simt, iar de la tine dragule, am acelasi asteptari. 
imi rezerv dreptul de a imi selecta clientela. nu sunati inutil. ?? (Caut colega)

 

post-2-0-21419600-1505051711_thumb.jpg

post-2-0-74716600-1505051711_thumb.jpg

post-2-0-22826800-1505051712_thumb.jpg

post-2-0-78847400-1505051712_thumb.jpg

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în pub24: annelis

O mare teapa numarul ala de telefon.

 

Am sunat prima data, mi-a spus sa sun intr-o ora. Dupa o ora, imi spune ca dureaza 20 minute pana ajunge la adresa. 

Dupa 20 de minute o sun, imi raspunde dupa alte 10 minute, ca mai dureaza 3 minute. Imi da mesaj ca pot sa urc, ajung, o vad, nu are nici o treaba cu fata din poze, raman, ca nu mai aveam timp sa umblu dupa altele, imi spunsese la telefon ca face si masaj. Ii platesc pt o ora, o intreb de masaj, zice ca face, dar de relaxare. 

Ii spun ca tre sa o luam mai incet, nu vreau sa stau doar 20 de minute. Imi spune ca doar nu cred ca o sa stau o ora. Ii spun nu, dar macar 40 de minute. Imi raspunde ca ce mi-e 40 de minute ce mi-e o ora.

Ii spun ca nu vreau oral, nu ma excit asa, insista, incepe, nu se intampla nimic, ii spun sa aiba rabdare, sa ma lase pe mine sa o ating, ca asa facem treaba, imi zice ca pe ea o enerveaza deja. Imi dau seama ca nu am ce sa ating, ca nu ma atrage nimic la ea, ii zic ca o lasam balta, si sa-mi dea o parte din bani inapoi, pt ca eram doar de 10 minute acolo. Refuza, ma imbrac si plec.

Vina in mare parte a fost a mea, pentru ca am ramas, insa urma sa plec din bucuresti pt o perioada mai lunga si am si stat mult timp dupa ea, atras de pozele false.

 

Note:

Poze: complet false

Locatie:  8

Aspect:  4

Atitudine : 1

Oral: 4

GFE: 1

Tarif: 250 ora

 

Concluzie, CATEGORIC DE EVITAT.

 

Adresa, ca poate schimba telefonul: Calea Vitan nr 12, aprope de Mall Vitan.

  • Like 5
Link spre comentariu

O mare teapa numarul ala de telefon.

 

Am sunat prima data, mi-a spus sa sun intr-o ora. Dupa o ora, imi spune ca dureaza 20 minute pana ajunge la adresa. 

Dupa 20 de minute o sun, imi raspunde dupa alte 10 minute, ca mai dureaza 3 minute. Imi da mesaj ca pot sa urc, ajung, o vad, nu are nici o treaba cu fata din poze, raman, ca nu mai aveam timp sa umblu dupa altele, imi spunsese la telefon ca face si masaj. Ii platesc pt o ora, o intreb de masaj, zice ca face, dar de relaxare. 

Ii spun ca tre sa o luam mai incet, nu vreau sa stau doar 20 de minute. Imi spune ca doar nu cred ca o sa stau o ora. Ii spun nu, dar macar 40 de minute. Imi raspunde ca ce mi-e 40 de minute ce mi-e o ora.

Ii spun ca nu vreau oral, nu ma excit asa, insista, incepe, nu se intampla nimic, ii spun sa aiba rabdare, sa ma lase pe mine sa o ating, ca asa facem treaba, imi zice ca pe ea o enerveaza deja. Imi dau seama ca nu am ce sa ating, ca nu ma atrage nimic la ea, ii zic ca o lasam balta, si sa-mi dea o parte din bani inapoi, pt ca eram doar de 10 minute acolo. Refuza, ma imbrac si plec.

Vina in mare parte a fost a mea, pentru ca am ramas, insa urma sa plec din bucuresti pt o perioada mai lunga si am si stat mult timp dupa ea, atras de pozele false.

 

Note:

Poze: complet false

Locatie:  8

Aspect:  4

Atitudine : 1

Oral: 4

GFE: 1

Tarif: 250 ora

 

Concluzie, CATEGORIC DE EVITAT.

 

Adresa, ca poate schimba telefonul: Calea Vitan nr 12, aprope de Mall Vitan.

Atunci sa se duca in de unde a venit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...