Sari la conținut

Buna brunetă 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

 

Am fost si eu la ea pe la ora 12-13 azi dupa-amaiaza,sa zic asa.E o fata cumsecade,s-a dusat umpic inainte,e cu bun simt si e si frumusica.

Sigur am sa revin la domnisoara Andreea!Cristi sun

O recenzie mai explicita nu se poate...ceva detalii despre servicii...locatie etc..

Link spre comentariu

Buna. Ai si partener pt sex în 3 și diferite fantezii?

are. am fost eu in vara. si am vazut anuntul de cuplu pe telegraf si zilele astea. Au fost ok oamenii. n-am interactionat cu el, decat ca am poshtit-o pe ea. asta ma si interesa si  imi place, experienta in 3 de caterinca asa. Dar din ce am mai discutat cu ei, el nu e Bi oricum. doar eventual sa accepte oral.  nu stiu daca sa si futa n cur :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Cred ca este destul cu homo-discutii  :onloo  pe topicul fetii, am fost la ea joi seara, am cam incurcato ca erea pe drum acasa si eu am cautat locatia pe soveja ca un native constantian pe picoare cu mana in buzunar, tigare, scanand orice casa si numerele blocurilor ca tare amestecata este strada asta!  :hmmm

Luminita este o fata frumoasa cu un corp perfect sani micuti si o pasa... destul de talentata in arta incordari in timpul sexului, sa misca bine putin prea repede, dar asta este o parere personala une ori este bine sa te misti incet eu in viteza iepurasului :sheep supravietuiesc si ore in sir din cauza muncii, iar o viteza easy busy ma termina instant cu asta  cred ca am ajutato cand am loat eu initiativa, in rest inca un plus mare este ca nu refuza nici FK  :gifs_ojos

 

Locatia = 9 bec curat atmosfera frumoasa cu lumanari si aerisit, soveja este o strada foarte incarcata si zgomotoasa

 

Luminita = 9 frumoasa si dulce erea putin pe ganduri, mi a explicat cateva lucruri pe urma (mama si la munca se gandeste la copil)

 

Preludiu = 10 ON + 69 + FK hot  :waytogo

 

Normal = 10 placere mare cand se incoarda pe pula te termina repede daca alegi viteza potrivita!

 

Orgasmul = 10 mult daca sa spargea balonul ereau 5 copii pe drum :D :D  :2808.gif

 

Femeia asta merita vizitata mereu, dar nu lucreaza cu program fix si nici nu lucreaza mult ca are alte raspunderi mandra!  :138x

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Buna baieti! Si multumesc ptr frumoasele recenzii.sa le luam pe rand...nu fac finalizare orala/faciala nici anal.ptr cei doritori la cuplu am si un partener care nu este BI( nu penetreaza). Ptr penetrat am eu jucarii ;). Va pup

Deci partenerul tau daca este hetero ce face pe acolo?

Pot sa vin cu o fata sa facem un schimb?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

A se intelege: partenerul nu sta in locatie. Fiind hetero nu face decat sa participe la simpla fantezie in 3 si atat. Da, poti veni cu partenera si ptr cei doritori de un partener bi gasim si unu din asta;). In meseria asta intalnim tot felul de oameni, deci se gaseste si un bi activ. Dupa cum spuneam in anunturile anterioare sunt deschisa fanteziilor.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost și eu pe la domnișoara.

 

Locație : lângă Profi (galeriile Soveja) , bloc 4 nivele , etaj 2

Fata : 8 față , 9 corp

Oral : 7 (neprotejat , finalizare pe sâni)

Normal : 9 (protejat , in pozitia căpriță arată bine , fund beton - păcat cât nu-l pune la bătaie)

 

Pozele sunt reale (ultimele chiar din locație)

 

Fata e ok (totuși nu m-a atras, deși arată bine - poate nu e genul meu)

 

Cadou : 200 ora

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu te atrage si stai o ora?

 

Am fost și eu pe la domnișoara.

Locație : lângă Profi (galeriile Soveja) , bloc 4 nivele , etaj 2
Fata : 8 față , 9 corp
Oral : 7 (neprotejat , finalizare pe sâni)
Normal : 9 (protejat , in pozitia căpriță arată bine , fund beton - păcat cât nu-l pune la bătaie)

Pozele sunt reale (ultimele chiar din locație)

Fata e ok (totuși nu m-a atras, deși arată bine - poate nu e genul meu)

Cadou : 200 ora

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...