Sari la conținut

Buna brunetă 0723990660


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna Deea ! O programare ptr maine se poate ?? Te.am sunat dar ai tel inchis...

 

mai bine mai incerci telefonic,orcum chiar daca iti raspunde aici,tot prin telefon vocal/msg stabilesti detalii..Orcum zic ca scria ea aici DISPO

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

Māi asta nu avea si un iuby,locatie Lumina. o ardea cu nebunii in 3?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

si nu doar nebunii in 3...facem si in 4 :). Cum am mai zis, in treaba asta intalnesti tot felul de oameni cu tot felul de fantezii:). :*

 

bine fata! daca aud pe cineva te recomand!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

da buna fata

stiu..stiu..si eu sunt bun ..la suflet,sunt bun si la pat ca as dormii ore intregi😂😂

Lasand caterinca la o parte,am aprecia,daca ar fii trecuta la top;de fapt sunt mai multe fete care ar merita la top,doar ca nici un moderator nu se oboseste sa o faca

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Vizitata de mai multe ori, dar recenzia aceeași.

Întrat, dar văzut, plăcut GFE bun bun.

Socializare, dar tigare.

Fata filiforma dar frumos și frumos mirositoare.

M-a trimis la baie, bucătărie avea di toate,

Revenit în camera de acțiune și început pupituri pi toate cele, dar ajuns la gogu și l-a alintat umed, dar soft, rapid, dar deep, dar l-a lăsat și s-a dus la coaie le-a înghițit, belea. N-am mai rezistat și cerut să-i întorc favorul, s-a umezit instantaneu și a început niște mișcări de numa numa. Oprit pus prez cu ea deasupra și alta nebunie ziceai ca-i masina de tocat asa o învârtea. Când a obosit unpic am pus-o caprita și dat pina la final. Recunosc nu am dat doar eu mai dădea si ea, dar dar priveliștea e belea are și niște gropite pe solduri care pe mine ma topesc.

Note

Locație 9

Ea 9 (oral și normal, nu scad ceva ca nu renunță la lubrifiant în înainte de normal)

GFE 9(fumeaza prea mult)

De revenit oricand

Mai am un 10 ca e deschisa la orice provocari

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Azi am sunat.o pe d.ra Andreea...programat...respectat programarea...intrat in casa...invitat la bucatarie unde m.a servit cu un cola. Se putea si alcool dar nu era cazu. ( nu beau de fel)

Dupa ce am socializat pret de cateva minute...mi.a fost oferit un prosop curat mare. La baie toate dotarile inclusiv gel de dus barbatesc.

Dupa igienizare a intrat si ea si actiunea s.a mutat in dormitor. Locatia este curata asternuturile miroseau frumos ( cred ca le schimbase recent deoarece miroseau a lenor inca)

Fata se misca f bine in pat se imica e cuminte si ascultatoare. Nu stiu daca se simte bine, dar daca nu ,macar nu iti creeaza impresia ca o face pe bani.

Eu unu nu sunt la prima vizita la ea, dar de fiecare data am plecat super multumit.

Fata este profesionista. Am inteles ca a lucrat si pe afara. Stie sa se comporte si sa vorbeasca. Ai ce discuta cu ea

Ca note...

Fk 10

GFE 10

Oral 9

Normal 10

De revenit....cu siguranta

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Azi am sunat.o pe d.ra Andreea...programat...respectat programarea...intrat in casa...invitat la bucatarie unde m.a servit cu un cola. Se putea si alcool dar nu era cazu. ( nu beau de fel)

Dupa ce am socializat pret de cateva minute...mi.a fost oferit un prosop curat mare. La baie toate dotarile inclusiv gel de dus barbatesc.

Dupa igienizare a intrat si ea si actiunea s.a mutat in dormitor. Locatia este curata asternuturile miroseau frumos ( cred ca le schimbase recent deoarece miroseau a lenor inca)

Fata se misca f bine in pat se imica e cuminte si ascultatoare. Nu stiu daca se simte bine, dar daca nu ,macar nu iti creeaza impresia ca o face pe bani.

Eu unu nu sunt la prima vizita la ea, dar de fiecare data am plecat super multumit.

Fata este profesionista. Am inteles ca a lucrat si pe afara. Stie sa se comporte si sa vorbeasca. Ai ce discuta cu ea

Ca note...

Fk 10

GFE 10

Oral 9

Normal 10

De revenit....cu siguranta

Știm ai recenzat azi.

Dar când ai vizitat-o?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...